Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

yo folks. evo jst sm tud med 125ccm folkom z aprilio rs 125 in yamaho dt 125 re. LP :)  :yea2:

Ej kok letnik Yamahco pa maš??

Jst mam tut DJjko drgač B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tut su kksn vikend do morja na kavo. Sam treba se je zment. Upam da bom do takrt mojga daelimčka kej zrihtu, da bo su mal hitrej, pa glas tut treba spremenit :OK: :D mitja sam povej gdaj gremo na kavo (do morja). :yea1: :yea1: :yea2: pravjo da bo ta konec tedna lep! :yea1: :yea1: :yea2: A je gdo za akcijo??? B) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@yamaha: mogoče bi me planina še vedno zamikala do brušenja tačk, ampak takrt ko smo mi šli sem imel še tastare tačke gor, ki sem jih pobrusil do konca...zdej mam nove in se mi jih škoda zdi, tko da se merkam, resno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) No pobi tuki pa zdej tadruh lučn (škofja loka) prjatu vam je že povedu d sm začev zberat folk za polet in zdej me zanima kok folka je tuki gor k bi šli do DUBROVNIKA :eek: :eek: :yea2: al pa mrbit mal mn in bi prosu nj me obvesti pa d se zapelemo enkat naukol pa zmenmo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še to če je kdo zdejle u LJ nj pride na železnco pridm jst zdejle ke pa se lohka že kj zmenmo :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) No pobi tuki pa zdej tadruh lučn (škofja loka) prjatu vam je že povedu d sm začev zberat folk za polet in zdej me zanima kok folka je tuki gor k bi šli do  DUBROVNIKA  :eek:  :eek:  :yea2: al pa mrbit mal  mn in bi prosu nj me obvesti pa d se zapelemo enkat naukol pa zmenmo  :yea2:

a ni pol bols da gres na kak otok z motorjem ? :hmm: ce ze pa se pol tm relaxiras :beer2: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mitja_tdr in MiHec jst sm tut za na morje za ta vikend k nej bi bil lep tko da se lahk zmenmo!!!

@iron eagle mogoče bi se pa tut jst polet zapelu z vami do dubrovnika, no sej to se bomo še zmenil. ker motor pa vozš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@yamaha: mogoče bi me planina še vedno zamikala do brušenja tačk, ampak takrt ko smo mi šli sem imel še tastare tačke gor, ki sem jih pobrusil do konca...zdej mam nove in se mi jih škoda zdi, tko da se merkam, resno  :)

No evo...povabilo vela!

Ko te prime da bi kako soboto mal pobrusiu svoje nove tačke se zmenmo pa gremo mal dirkat :D

Drugač pa lepo in svaka čast da si se umiru...jst se še morm!Ker če se ne bom sam me bo kak crash :xx:

Ja drugač pa kdor je za soboto na morje se mi lahk prdruž!

Menda bo lepo in v soboto okol 11ih zjutrej štartam za Portorož :yea1:

Namen mam vozit bol športno turistično,lih tok da ne bomo 50 vozil,razen čez planino kjer bo pa gas šu do koncaaaaaaaaa :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja yamaha velja grem zravn pa bomo vozil tko k smo iz grobnika, sam upam da ne bo kej umes pršlo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prov...ma sej nima kej bit ;)

Ja kje pa kdaj točno se v soboto dobimo...jst pred 11am nebi ker mam v petk žur in bo spet mal gotovo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tut šou. če me seveda uzamete sabo? :? sam jst ne bom mogu skos 120 vozt, k mojo mašino klanc zjebe. če pa boste vožno prilagodil men pa častim u portorožu :OK: :D sam upam da ne bo kej umes prslo da ne bi mogu jet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jst sm tut mislu da nou kej umes pršlo da nom mogu it.

yamaha kje se dobimo, no sej sicer je pa še cajt da se zmenmo. a maš msn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jansircelj@hotmail.com---moj MSN :)

Drgač pa okej...vzamemo zravn tut tebe Mihec in druge čoperistepa bomo pač mal bol lagan tempo mel samo čez Planino grem garant naprej pa vas vse na konc ovinkov počakam pa pol nadaljujemo spet skup,a prov ;)

A vam načeloma sobota,11.00,na kongresnem trgu ustreza???Lahk tut pr nami tm k zanč k smo šli na grobnik!Vi povejte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: glede uvinkov je zmenn. :OK: ja lahko bi se dobil na kongresnm al pa ce se dobimo pr paviljonu na brezovci , pa se pol skup odpravmo naprej. ej mi midva se lahko na dobrovi dobiva pa pol greva skup na zbirno mesto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se vam lahko še jz pridružu d ne bom vedno sam furu?????

Če lahko bi vas počaku kr na Kozini, seveda če me vzamete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi biu kdo za turo....sm malo brsku po zemljevidih pa se mi je kr dopadlo.....

Kozina-Dvori-Buzet-Motovun-Karojba-Višnjan-Poreč-Novigrad-Umag-Sečovlje-Portorož-Koper-

Kozina

Zdej nevem sam to če je Dvori malo obmejni prehod al ne:)

Drugače pa se mi zdi d bi bla kr lepa tura....bom šou najprej jz enkrat probat d vidm kašne so ceste pa to pol pa če se zmenmo bi lahko šli pol konc junija????? kaj pravste?

www2.arnes.si/~kriskem1/karte/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam yamaho virago 98letnk pa skoz bl jo štimam :D dj mi povejte mal zakuga grete lih v soboto dj pridte ukol 16 u besnco u kran tm je motozbor pa se dubimo pa se kj zmenmo pa mal naukol zapelemo B) uglavnem še zmer pa išem kandidate za polet ena mal dali fura dol prot dubrovniku dokončn bo pa še use zmenen k se skup dibimo :D :afro1:

drgača pa msn juresta@volja.net

pa se tm mal bl zmenmo tizga k kj zanima drgač pa za fure kumot sam če je cajt pa dnar

a bo kdo motor rihtu čoprja :grim druge cevi kkšne dodatke pa itd.... :OK: :yea2: :yea1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hei.Js sm nov na forumu tak da vsem starim članom lepo pozdrav :) tut js bi šo kdaj zravn na kako turo sam morm počakat še kak tedn da dobim motor kupujem pa hondo nsr 125 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wellcome!

Hit nabav motor pa gremo pol en krog skupej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hei.Js sm nov na forumu tak da vsem starim članom lepo pozdrav :) tut js bi šo kdaj zravn na kako turo sam morm počakat še kak tedn da dobim motor kupujem pa hondo nsr 125 :)

Ej če češ ti jo jest prodam za 500 čukov k jest bi si nabavu raj 250 ccm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej če češ ti jo jest prodam za 500 čukov k jest bi si nabavu raj 250 ccm!

a ze :? ? a te ne skrbi izpit ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jaz mam dobro novico, motor je zacel živet, zdej sam se upadenamo pa bo brrrrrmmmmm delal :D iiiii im so happy :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bote kšn krog mem motozbora u besnc nrdil povejte da vs pridem mal pogledat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dguzelj ammmm mam že motor nagledan pa vse :) sam čakam da foter dopust vzame da dnar iz banke dvigne pa to :) sam šit ne ko noče vsega sam dat za motor pa morm še js zravn dat :) no ko ga bom mel pa se lahk zmen.o za kakšno turco.a je to gore do iz okolice štajerske??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dguzelj ammmm mam že motor nagledan pa vse :) sam čakam da foter dopust vzame da dnar iz banke dvigne pa to :) sam šit ne ko noče vsega sam dat za motor pa morm še js zravn dat :) no ko ga bom mel pa se lahk zmen.o za kakšno turco.a je to gore do iz okolice štajerske??

vesev bod da maš takga fotra da sploh da zravn motorja kej dnarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!