Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Auspuh je zato tok velk, da nadomesti vsaj en majhen del, ki cbr-ki primankuje pri celotni obliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ror vecji od celga motorja :kva2: pa po mojem mnenju je tud ror vec vredn kot pa cel motor :P :D

Auspuh je zato tok velk, da nadomesti vsaj en majhen del, ki cbr-ki primankuje pri celotni obliki

ja....velikost pa masivnost......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je biu res tedn za nesreče jst sm meu tud neki manšega me je edn izsilu :BUA: !!sam ni panike k mojmu motorju skor nč ni razn tank je mal udrt druzga pa nč jst sm pa tud ceu ustov :OK: !!! no ja o avtomobilu pa nebi govoru k ma celo levo stran podrsano pa na enmu koncu za 10 cm not udrto! prov mu je kuga pa ne gleda na cesto :devil: !!!

Ajoj sam, da ni kej hujša.Pa kva je zdej to nakonc sezone bomo pa kr vsi razbiti al kaj...Me je že strah vozt :huh:

Še dobr, da sm se ta vikend na krosli mal izživlov ne pa na cest :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki prenehajte vozit, včeraj me je skor en mercedez nabasal. Jaz sem že vzel vun akumolator pa tank, da se ja več nebom vozo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej sem šel na AS domžale, da so mi naredili predračun za zbite dele, torej samo nadomestni deli, brez ure mehanika, ker če bi bi itak sam popravljal :blink:

predračun znaša 580.000 SIT :blink: :blink: :blink: :eek: :eek: :eek:

to je itak totalka 3X :P problem nastane ker so zavarovalnice take kurbe da glava peče. Frend je imel prometno z opel astro, ocenil so mu jo, da je po eurotax vredna 240jurjev, njemu pa so izplačali 50% te cene, to je 120jurjev :angry: :BUA:

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaoooo :BUA:

prodaj rajsi po delih, pa bos vec zasluzo. tud ce zdaj vlozis teh skoraj 600 tisocakov, potem ko bos motor prodajal, ne bos dobil vec kot ca. 350k al pa mogoce malo vec in si enostavno na zelo veliki zgubi (ni ekonomske racunice :P )...jaz na tvojem mestu ne bi popravljal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aah kee, ni šans da ga popravljam!! tok neumen pa spet nism :P :P

sem v dilemi, ker mi eden ponuja zanga v takem stanju 100jurjev, po delih pa bi verjetno več dobil zanga.

samo probelm je kako se znebit vseh delov?? mašino nevem če bi lahko prodal kompletno, po delih je pa nebi rad prodajal ker se ne bom vsega znebil. nevem kdo bi šel kupit komplet mašino, sem pa tud že razmišlal o gokartu hehe :hmm:

geštel pa tudi nevem, sej skrivljen mislim da ni, samo kdo pa bo kupoval geštel kateri je bil v prometni nesreči?? mogoče kdo ve, kako dokazati da ni pokrivljen?

sploh sem pa zjebal ravno tiste dele ki se po moji oceni najbolj rabijo. Vilce, lampa, plastike, vetrobran, števc... tko da je že to en velik hendikep, če bi imel vsaj vilce cele, bi ga šel po delih prodajat, ker bi že samo za vilce lahko pokasiral 60 jurjev (nove so 120jurjev). Sploh pa če bi bile plastike cele, bi jih komot prodal, ker folk kar pogosto po tleh leta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aah kee, ni šans da ga popravljam!! tok neumen pa spet nism :P :P

sem v dilemi, ker mi eden ponuja zanga v takem stanju 100jurjev, po delih pa bi verjetno več dobil zanga.

samo probelm je kako se znebit vseh delov?? mašino nevem če bi lahko prodal kompletno, po delih je pa nebi rad prodajal ker se ne bom vsega znebil. nevem kdo bi šel kupit komplet mašino, sem pa tud že razmišlal o gokartu hehe :hmm:

geštel pa tudi nevem, sej skrivljen mislim da ni, samo kdo pa bo kupoval geštel kateri je bil v prometni nesreči?? mogoče kdo ve, kako dokazati da ni pokrivljen?

sploh sem pa zjebal ravno tiste dele ki se po moji oceni najbolj rabijo. Vilce, lampa, plastike, vetrobran, števc... tko da je že to en velik hendikep, če bi imel vsaj vilce cele, bi ga šel po delih prodajat, ker bi že samo za vilce lahko pokasiral 60 jurjev (nove so 120jurjev). Sploh pa če bi bile plastike cele, bi jih komot prodal, ker folk kar pogosto po tleh leta :P

če ti povem po pravici deli grejo ful hitro...oz še prehitro kot si misliš...edn v mbju je mel maja karambol...mislim da ma še nekaj čist malih drobnarij...pa če prodajaš po delih boš zaslužo dosti več kot če bi ga zdaj prodal v takem stanju...če se odločiš za to varjanto da boš prodajal po delih povej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma najbol da po delih prodajaš...boš ziher več ko 100 jurju nabrau...deli ki ti pa dolg cajta ostanejo v garaži in se jih nikakor ne da prodat pa šenkaš al pa stran zabrišeš :)

mitofreak vse naj naj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajoj sam, da ni kej hujša.Pa kva je zdej to nakonc sezone bomo pa kr vsi razbiti al kaj...Me je že strah vozt :huh:

Še dobr, da sm se ta vikend na krosli mal izživlov ne pa na cest :rolleyes:

a ti si ze med zivimi :D eheheehhe no dej se slismo kej na msnju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najbolše kermi, pa velik sreče pr rihtanju aprilie :yea1:

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!