Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja, sam rossi ma čit' en' mal' močnejši motor :D

ma dje ne nakladi da bi mel vsak tok pogojev kot jih ima rossi omogocenih ne bi noben skor padu dej ... jebi ga pac ce je je ... vseen pa znas vozit tko kokr si vozu ..... :doze:

pa sem se jaz med ponesrecenci :cry:

konec sezone :cry:

omg .... no sej vidim da si kul zelim ti le najbols ...

no tolk o tem .... vsakemu se lahko zgodi ..... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dejte se že nehat vozt ka se bote vsi pobil

se strinjam... pa sej od dons naprej se pa sam se norci vorjo, ker so temperature blizu ledišča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm umes, čepro z 50, se že sreču z ledom :BUA: Dans je blo res zadnjič, pol pa še sfukam dvojne hlače pa use spoloh :S (mel trenirko gor, pa kavbojke čez...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa že začetk septembra zakluču sezono....k sm bl softić :kva2:

tko da sm 2 sezone prlezu brez padca mim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa že začetk septembra zakluču sezono....k sm bl softić :kva2:

tko da sm 2 sezone prlezu brez padca mim :OK:

jst tut k sreč ;) upam d bo pol marc že kr topu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa v pondelk še opravke z motorjom, pol pa tut jst pospravm za letos (upam da ne bo lih v pondelk kkšne pizdarije) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, če še kdo ne ve: k bote motorje pospravl v garažo, natočte poln tank bencina, da vam ne bo tank rjavel na notranji strani ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, če še kdo ne ve: k bote motorje pospravl v garažo, natočte poln tank bencina, da vam ne bo tank rjavel na notranji strani ;)

pa sej rezervoar je mende iz nerjavečega pleha :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff...fantje don sm mislu da mi bodo roke odpadle... Sm si šel kupit eno toplo podkapo v Habata...pol sm šel pa 1 krog okrog ljubljanske obvoznice (bad idea) :D

Na poti domov sm se ustavi pri eni "frendici"...ko pa sem se čez kaki 2 uri hotu odpeljat...je moji dragi hondici crknu akumulator! :BUA:

No...sm jo nekako vžgal in se pripeljal do doma...ko sem doma dal dol rokavice...sem imel roke skoraj zmrznjene...sem jih dal pod ledeno mrzlo vodo...in ta se mi je zdela topla...rabil sem kake pol ure da sm prišel k sebi...

Aja...dons sm vidu eno modro varadero 125 v jaršah pred železniško...je mogoče od koga od vas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pazi da nebos koncal sezone kot jaz pa se enih par iz foruma <_<

Močno upam, da ne,ker je bla lansklet dokaj podobna zgodba :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm.. js sm že na led tud pršu :) Že drugilč je blo treba brust pa kitat :D Ampak še ne odneham hehe :P Sej prejle k sm se domov pelu je blo komi ene -5 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm.. js sm že na led tud pršu :) Že drugilč je blo treba brust pa kitat :D Ampak še ne odneham hehe :P Sej prejle k sm se domov pelu je blo komi ene -5 :D

:nono: :nono: :slap: :slap: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jeba, pač je tk. Motor mi je edino prevozno sredstvo, pa ne morm nkamr, dobesedno brez njega ( ne mislim hodt po 30 km) :S Sej bo bolš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja saj ti vrjamem...samo res pazi ker zdaj komaj vidim kak hitro se to zgodi!

Asfalt je ze zelo mrzel, pa vedno vec bo peska in podobnih reci na cesti, na katerih ti odnese kolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!