Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja vem.. lej js se pelem 20 po bregu navzdol, frend pred mano bolj posred ceste, noben ni vidu leda, on elpo odpelje naprej, js pa bolj ob strani, pa eje visela cesta, pa je takoj odneslo kolo (sprednje). Ampak sem si danes zjutraj vzel čas in zrihtal :) Sam še abrva pa to :P pa še to čez kak tedn al pa še več, če me slučajn še kej vrže hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...jao če bi jst za vsakič ko sem se skor razbil dobil 1000sit...bi mel zdele dovolj denarja da bi si kupu avto :D

najbol sem se pa ustrašu pred 3mi dnevi, ko mi je pred motor srna stekla... :blink: js ga teram okol 22h tko ene 110...pa kr naenkrat vidm pred sabo nek stvor, se ustrašim (in seveda reflexno stisnem obe zvori), začne me zanašat, z zadnjim kolesom že na pesku...ampak....mi je hvala bogu uspelo se obdržati...

Aja....fantje, če pa kdo hoče bit res zajeban...mu pa zrihtam karbonske plastike za katerikoli model...1kvadratni meter karbona s smolo stane 11.500Sit...tko da... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari nič karbona, še tist zjebem, pol pa tk :) Drgač pa fantje, pospravte motorje, da novte meli istih pizdarij k js :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari nič karbona, še tist zjebem, pol pa tk :) Drgač pa fantje, pospravte motorje, da novte meli istih pizdarij k js :BUA:

Heh, vi mate zdej pizdarije na koncu sezone, mene je pa na začetku pa na sred zjebal :P Zdej se pa raj k penzionist pelem, je bolj ziher :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jest grem pa na kanarce :>>>>>> decembra za 14 dni :>>>

ocitno nic ne bo z novim motorjm ampak

who cares :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jest grem pa na kanarce :>>>>>> decembra za 14 dni :>>>

ocitno nic ne bo z novim motorjm ampak

who cares :>

cipa ena :P :P jst bi tud šou... :( ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jest grem pa na kanarce :>>>>>> decembra za 14 dni :>>>

ocitno nic ne bo z novim motorjm ampak

who cares :>

svinjaaaa :P :D vzem nas poleg vse motosvetovce (al pa srsene) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš mam nov motor, kotpa 14 dni dopusta :grim Ampak pr teb je verjetno obratno, tko da lepo se mej, k boš šou :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pazi da nebos koncal sezone kot jaz pa se enih par iz foruma <_<

jst sm jo že 29.9. končau :BUA: :cry: :cry: :cry:

dej te res zaklučt pa ne frajarte...ker če mislte da ste frajerji k ste zadnji motoristi na cesti niste..pa ne se zgovarjat da je edino prevozno sredstvo...rajš si poklič taksi če je res nuja...pa daš 2 jurja za taksi...k 40 jurjov da zrihtaš motor...pa še sam si ceu zjeban :BUA: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tabo...vzemi nov motor!!! <_<

No ja...razn če gre na potovanje kaka huda bejba...al pa dve... :D

ok zame nov motor....rabljen..

no ja odgovor na drug vprasanje....

:grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim

na priprave grem, ogrom bejb...hudih...atletinj.... :whistle: :whistle: :whistle: :kva2: :kva2: :kva2: :naughty: :naughty: :naughty: :photo: :photo: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaa...a boste imel ločene garderobe pa tuše? :P

aja...zakaj bi pospravli motorje...dokler ni snega ga ne pospravim, pa tud ko bo sneg bom šel najbrž kak giro... :) ok...res da mal drsi, pa mal je mraz...so what... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cipa ena :P :P jst bi tud šou... :( ...

svinjaaaa :P :D vzem nas poleg vse motosvetovce (al pa srsene) :OK:

Vs bo mitofreak vzel sabo za roundhouse kick practice :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...zakaj bi pospravli motorje...dokler ni snega ga ne pospravim, pa tud ko bo sneg bom šel najbrž kak giro... :) ok...res da mal drsi, pa mal je mraz...so what... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da bo res topleje ja :OK: Hope so :)

Pač mal drsi, so what.. Ej stari, nočeš pridt na led, k sm js 2 dni nazaj je blo sam grrrrrrrrrrr pa iskrce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če drgač ne gre do tačke, pol ta tko ane :P Jst ne grem nikamor več, tud če bo toplej.....ni več mopija

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da bo res topleje ja :OK: Hope so :)

Pač mal drsi, so what.. Ej stari, nočeš pridt na led, k sm js 2 dni nazaj je blo sam grrrrrrrrrrr pa iskrce :D

ja jst tut upam... sicr pa, če učer pa dns nism pomrznla pol tut ni panike...

kopriva nn pozebe kr tko :OK: hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!