Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

folk jst sm zdej nick zamenu,tko da nism več _MiHeC_ ampak GrCaR (priimek)! tko da ne bote misll gdo je zdej ta GrCaR!

that`s me

a za soboto se velja za portorož? teyci lepo da si zrihtala motorčk, zdej se pa lohk gdaj km zapelemo!

lep pozdrav by: _MiHeC_ ups GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry_junior ja sj to pa tut res :) kr če nei mel takega fotra te še vsaj 1 leto motora nei vido

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej smo zmeneni...v soboto ob 11.00 na kongresnem trgu tm uspodej pri trafiki se dobimo in pičimo v portorož na pico :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma a to ste s čoperji al cestnimi?sj če bom šu bom pol pršu ke na kongresn trg če se tm dobite, sam nism še 100%!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte, pejte čez planino po ovinkih, unih talepih, pol, ko pridete v pivko pejte čez knežak, po črpalki ki bo na vaši desni je eno tako križišče, glavna cesta zavije v desno, vi pa pejte naravnost, so lepi ovinkeci, pol boste pršli v Šembije, tam poteka gorsko-hitrostna dirka, in so spet lepi ovinkeci, po ovinkih je Ilirska Bistrica, pejte tam za Koper, šli boste proti Podgradu, na sredi ceste Ilirksa Bistrica - Podgrad je vas Harije-tm jest živim, in vas pridem počakat na cesto, če boste hoteli vas peljem pogledat jezera, mamo dva, sam je makadam, ampak se bo dalo prit, bolj počasi ampak bo!

Jest bom pa s Štjrko(APN6S) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to se bomo na kongrescu dogovarjal po kteri poti,kdo prvi vozi,kdo zadnji!

Jst sm sicer da gremo direkt dol pa direkt nazaj ker nimam velik časa v soboto in mam namen sam ke pa nazaj it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 leta že vozim cagiva planet 125 in sem zelo zadovoljen z njem. Pred kratkim sem mel manjšo nesrečo in bi ga mogu zrihtat. Če bi mi kdo lahko pomagal kje v Slo bi lahko dobil dele bi bil zelo hvaležen. ait

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 leta že vozim cagiva planet 125 in sem zelo zadovoljen z njem. Pred kratkim sem mel manjšo nesrečo in bi ga mogu zrihtat. Če bi mi kdo lahko pomagal kje v Slo bi lahko dobil dele bi bil zelo hvaležen. ait

Liga kulega klele upras pa boš sihurno kej zvedu

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=2605

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst že motor pucam tko da se ob 11ih vidmo na kongrescu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle je moja številka 031/525-777, pa me pokličte če hočte it do jezera, sej ni daleč od glavne ceste ~1-2km, kličte me ko boste v Ilirski Bistrici... Da vam še povem kam če ne boste vedli kje se gre za Koper...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dimmniburek sej so table :P

aja u nedelo ce bi kdo hotu it na furco, jaz grem nekam bl na kratko k se ne bo registreran motorck, alla polhov gradec ipd :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola naših pilotov, so se pr men ustavli, smo šli do našga prelepga jezerca :OK: , No ti klipani so bli tle na slikci, ne poznam vseh, un ta lev je Mi,čist ta desn pa Yamaha32930IMG_4158R.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽE DOMA!!! :OK: čist sm zjeban, drgač je blo pa kr hudo! mal smo se zgubl (jst), k ta kopr pa te jebene stare ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja veš da B)

Mel smo se špica hudo fajn :OK:

Matr sam sva ga spet žgala čez planino,a Mi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D jutr pa morm mau auspuh pogledat! sm dons tok olja po cest zgubu :D da morm pogledat kwa je narobe! pa se blokado vn mogoče če bom meu cajt! pol pa naslednic k bomo sli vm bom pa konkurenco delu!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja veš da B)

Mel smo se špica hudo fajn :OK:

Matr sam sva ga spet žgala čez planino,a Mi :yea1:

ja seveda sva ga :D :OK: :OK:

sam mi pa uideš čez uvinke mal, sam fak hudo zalagaš to!!!

se bom mogu še mal naučit :D še parkrat pičiva pa je :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dimmniburek sej so table :P

aja u nedelo ce bi kdo hotu it na furco, jaz grem nekam bl na kratko k se ne bo registreran motorck, alla polhov gradec ipd :P

no teyci a si polza eno furo tko do ene ure ti lohk družbo delam :D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda sva ga :D  :OK:  :OK:

sam mi pa uideš čez uvinke mal, sam fak hudo zalagaš to!!!

se bom mogu še mal naučit  :D    še parkrat pičiva pa je :OK:  :OK:

Ja itak je treba vsak vikend letet nekam :yea1:

Ja dej grčar zrihti ta stroj da bomo mal bolš tempo žgal naslednič B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bom, sam dons nimam cajta, k bo pa kksn slb vreme pol pa sam u delavnco pa bomo zrihtal!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!