Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Hmm...me zanima kako bi zgledalo, če bi zmixal med seboj Aprilio RSV in Hondo XL Varadero 1000? :D

Popravljeno . Popravil Stig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je tista. Model je ponoč s ceste na travnik zapelu, nekje med borovnico in podpečjo :(

ufff...ne mi s travnikom :BUA: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mito na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

zanima me koliko bi bila tale cagiva vredna če bi jo poštimal, se pravi plastike zavaril in poštrihal cel motor na tisto rdeče belo kombinacijo ki mi je kr všeč pri cagivah

pa kako je z generalkami pri cagivi, a je tko kot pri aprlilli, se prav na 14k generalka, ker če je tako, se ji kmalu bliža že druga, potem se pa ne splača ne. Motor verjetno nebi imel zase, bi ga pa porihtal in naprej prodal. A pa se vam cena 350 zdi prevelika za zbit motor, ker meni se zdi mal pretirana, tam ene 290 bi pa dal zanjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to je blo v istmu tednu k si se ti razsu :BUA:

pijemo...zato smo tiho :P

Dej nej moderator tole temo preimenuje v AA javite se :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nc folk...s5 ga bomo pil...jest sm stric ratou :>

Čestitam :OK: Drug tedn se bomo v šol vidl tko, da lahk kr gajbo prneseš :grim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitam usm!!

k smo ze glih pr tem... a boste tamalim, ko bojo vasih let pustil oz. svetoval motor??

js bl težko :D

Če bi se stanje na cestah izboljšalo v prid motoristom potem ja.Ampak,ker je en folk za volanom tak kot bi glihkar iz Černobila uletu pa v trenutnih razmerah nebi pustu :)

Flame: Si pa pošteno mitofreaka postarov,rajš se skri,ker bo perje letu :D Če je postov stric ne pomen, da je dobu vnuka ampak nečaka LOL

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi pusto? :P Normaaaaaalnooooo :D Skupaj bi se vozla ko bi bil dovol star, dokler pa nei bil pa bi še mu kako malo krosko al pa minimotota kupo da vadi :OK: Pa še kakega tomosa čist na začetku ker obdobje šraufanja ne sme spustit :OK: Al pa cagivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitam usm!!

k smo ze glih pr tem... a boste tamalim, ko bojo vasih let pustil oz. svetoval motor??

js bl težko :D

dafinitivno! on ce bo hotu/la

kaj bo šparu? :? nč nau šparu :P vnuk je le vnuk :grim

vnuk je res vnuk...ampak necak je bol prou:>> no sj ni panike...so me ze dostkrat postaral...ponavad mi pravjo da mam 25 let...mam jih pa 20 :P aja razn prejsn tedn je dohtarca babic rekla ce sm njen sin :glare: :glare:

Flame: Si pa pošteno mitofreaka postarov,rajš se skri,ker bo perje letu :D Če je postov stric ne pomen, da je dobu vnuka ampak nečaka LOL

frrr frrr fr fr fr frfr r frrr :>

se enkrat...20 let sm str :> no, mlad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje...Evo, to je motor! :OK: :OK:

[attachmentid=85707]

Ducati 1098

italijani :BUA: :BUA: :SS nikad više :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!