Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Fantje...Evo, to je motor! :OK: :OK:

[attachmentid=85707]

Ducati 1098

sam zame je pa to hudičevo strupen motor :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz RS-ke si šou na DT-jko ? :?

jp, pa ti povem da sm šou iz psa na konja! rs se skrije pred voznimi lasnosti sploh pa VZDRŽLJIVOSTjo pred dt-jko :grim res pa dt ne gre tolk hitr ko rs-a, no zj je pa sploh super k mam sv-ja :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah jebeš dučeta :BUA: Kawasaki je zakon :OK:

:lol1:

Jebeš dučeta in kawo...YAMAHA JE ZAKON :worship: :naughty: :D

Iz RS-ke si šou na DT-jko ? :?

edino pametno B)

jp, pa ti povem da sm šou iz psa na konja! rs se skrije pred voznimi lasnosti sploh pa VZDRŽLJIVOSTjo pred dt-jko :grim res pa dt ne gre tolk hitr ko rs-a, no zj je pa sploh super k mam sv-ja :grim :OK:

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Jebeš dučeta in kawo...YAMAHA JE ZAKON :worship: :naughty: :D

no no... ne mi tle sintesajzerjov omenjat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja babica ma pa kurac...

kok mate bedne..usak nej voz tak motor k mu paše...k itq kreganje gre lahko v nedogled :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja babica ma pa kurac...

kok mate bedne..usak nej voz tak motor k mu paše...k itq kreganje gre lahko v nedogled :D

Kdo se pol oglasi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no... ne mi tle sintesajzerjov omenjat :devil:

no no...važn da sintisajzr dobr špila pa da butne dol tvoj MOTOR :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bo drug let drugač :naughty:

Boš končno na sintisajzerje prešaltu...pravilno...pamtn dečko ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš končno na sintisajzerje prešaltu...pravilno...pamtn dečko ;) :P

:lol1: :lol1: :lol1:

optimist en :P

Pizda mi je že dougcajt po motorju, k se je počas zima začela :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte mi nekaj povedat...a vi bote kaj zakurblal mašince čez zimo?? ker je letos prvič da mam izpravn motor čez zimo (lani je biu zariban)...pa nevem al naj kr sam akumolator vn vržem pa ga pokrijem...al ga naj te pa te grem mal zalaufat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tlazar4 vse najboljse :OK: :OK: :OK:

aja pa duhec, jaz ga nisem nic startal med zimo, samo akomulator ven pa je to to...

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že, pol ga morš vsaj pošteno ogret pa akumulator nafilat, drgač mu nima pa kej škodt, če ga čist na mir pustiš, zdej pa d ne bom pametn izpov, si lahku o tem preberš tukej

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peshy nevem kako lohk trdiš da se skrije rsa v voznih lastnostih proti dtjki ker če že gledamo samo bremze so daleč bolše skratka aprilija je narjena zato da se dirka z njo kar pa to dtjka ni. Dtjka je narjena bolj za makedam in podobno tko da ne morš teh dveh motorjev sploh primerjat. Pa glede italjanov 2-takt crkujejo ja zaradi navitosti, za RSV mille nism še nikol slišu da bi kej crknl? <_< Pa sploh če gledaš oblike Italjanov so najlepše med usemi nevem kako lohk pluvate po ducatiju :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peshy nevem kako lohk trdiš da se skrije rsa v voznih lastnostih proti dtjki ker če že gledamo samo bremze so daleč bolše skratka aprilija je narjena zato da se dirka z njo kar pa to dtjka ni. Dtjka je narjena bolj za makedam in podobno tko da ne morš teh dveh motorjev sploh primerjat. Pa glede italjanov 2-takt crkujejo ja zaradi navitosti, za RSV mille nism še nikol slišu da bi kej crknl? <_< Pa sploh če gledaš oblike Italjanov so najlepše med usemi nevem kako lohk pluvate po ducatiju :?

Točno tak :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je pa to reku, da so italjani najlepši motorji? :slap:

Italjani so men najgrši motorji, itak ma pa vsak svoj okus! Pa ne tle zdej spet nabijat, ker motor je lepši, boljši, k itak usak svojga hval, nekateri pa itak lahko sam sanjajo ;)

Pa tut ne morte primerjat SS motorja in endurce, verjetno je Peshy mislu, da je nejmu boljši motor, glede na njegove potrebe, ni se treba zdej pizdit neki.

Make peace, not war!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa je bila moja lubica zadnič letos na soncu. :P Zaj pa jo čaka zimsko spanje :(

pizda je grda ta tvoja lubica....

Peshy nevem kako lohk trdiš da se skrije rsa v voznih lastnostih proti dtjki ker če že gledamo samo bremze so daleč bolše skratka aprilija je narjena zato da se dirka z njo kar pa to dtjka ni. Dtjka je narjena bolj za makedam in podobno tko da ne morš teh dveh motorjev sploh primerjat. Pa glede italjanov 2-takt crkujejo ja zaradi navitosti, za RSV mille nism še nikol slišu da bi kej crknl? <_< Pa sploh če gledaš oblike Italjanov so najlepše med usemi nevem kako lohk pluvate po ducatiju :?

za RSV mille nisi nikol slišu da bo kej crknlo ker uporablja ROTAXOV agregad (AVSTRIAN POWAH :devil: ) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!