Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja glede na to kok problemov vam nekatere RSke povzročajo nebi 125,2t aprilije mel pa sm skor raj brez motorja .)

Varetn sm še bolj tazga mnenja po tem ko je mel kolega RSko...jao jao jao jao :slap: :slap: :slap: Pogreb od motorja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje...se opravičujem za off topic ampk mam eno idejo :D

na forumu avtomobilizem.com, je kategorija TOVARNA ZNANJA, kjer so razloženi pojmi, k majo veze z avtomobili, pa kratice itd itd (zihr gdu pozna)

vrjetn je ideja že pala, pa vseen, ka če bi blo nekej podobnga tud na tem forumu, urejal bi seveda moderatorji, blo bi brez komentarjev, pa skos bi se lahko obnavlalo, tko bi tisti, k se mal mn zastopmo tm najdl odgovor na marskatero vprašanje kukr recimo kva je čok (zaug), kva je blajerca... (zmišlujem si)

sej me zastopte kva mislm ne :? sicr pa najbol d si to pogledate sami

torej, predlog je, pol pa povejte

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda je grda ta tvoja lubica....

hehehe vsi hocjo neki glihat ptrepire pol pa flejm rukne direkt v srce hehehe :lol1: :lol1:

u go flame :> u r00l :> :kva2: :kva2: :kva2: O:-) O:-) :yea1: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, kaj se je včeraj dogajalo v moji garaži. Poslovu sem se od lubice in smo jo razdrl za dele :cry:

Je blo pa fino mal šraufat :blush:

Evo še zadnjič slikan z motorjem

[attachmentid=85900]

sej kr uredu zgleda :P

[attachmentid=85901]

vsa čreva ven štrlijo

[attachmentid=85902]

čik pavza :D

[attachmentid=85903]

mašina je zuni :yea1:

[attachmentid=85904]

jah jebiga enim je blo tud mal dolgčas :lol1:

[attachmentid=85905]

na koncu smo pustil tokle vsega skupi,zadnji konec bom podru po potrebi

[attachmentid=85906]

na koncu smo vse občutlivejše dele zavili in pospravil v gajbice

[attachmentid=85907]

evo to je moja honda :cry:

[attachmentid=85908]

Tko, zdej so vsi deli uradno naprodaj in če kdo kej rabi, naj kar PM pošle :winkiss:

post-7501-1163325305_thumb.jpg

post-7501-1163325382_thumb.jpg

post-7501-1163325463_thumb.jpg

post-7501-1163325522_thumb.jpg

post-7501-1163325553_thumb.jpg

post-7501-1163325628_thumb.jpg

post-7501-1163325697_thumb.jpg

post-7501-1163325754_thumb.jpg

post-7501-1163325817_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa kar grozno videt :cry: :cry:

emm eno vprasanje, ima kdo kaksno italjansko internetno stran za rabljene motorje :? Grazie :D

www.moto.it, pol maš pa tam Usato / Ricerca avanzata, pa si :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa okusi so različni tak da to o tem se nima smisla prerekat. Meni je moja cagiva všeč, spet komu drugemu ni, nekomu je všeč rs50, drugim ni... Tak da mislim da je bla tvoja kritika povsem nekonstruktivna, neutemeljena. Ne poznam te, ampak dam roko v ogenj da si tipičen primer razvajenega otroka bogatih staršev? Al mogoče temu ni tako? LP Brodar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa okusi so različni tak da to o tem se nima smisla prerekat. Meni je moja cagiva všeč, spet komu drugemu ni, nekomu je všeč rs50, drugim ni... Tak da mislim da je bla tvoja kritika povsem nekonstruktivna, neutemeljena. Ne poznam te, ampak dam roko v ogenj da si tipičen primer razvajenega otroka bogatih staršev? Al mogoče temu ni tako? LP Brodar

:worship: :worship: :worship:

brodar odlično napisano :worship: :worship:

"Ne poznam te, ampak dam roko v ogenj da si tipičen primer razvajenega otroka bogatih staršev? Al mogoče temu ni tako?"

odlično sklepaš :OK: :worship: sedi 5... drgač je pa flamčy čist u redu fant, sam tle po internetu ga mal razganja :yes: ne se sekirat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moj motor za letos pospravlen... :cry: spredna guma na peni, zadnja na stojalu in pokrit z rjuho :) Zdej pa čakat na novo sezono :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi mam samo zadno stojalo ampak sn dosti slišal o tem da je dobro da sta obe kolesi v zraku pa sn improviziral tak da mam zaj obe kolesi v zraku (beri: pod sprednjimi vilcami je na vsaki strani lesena klada, žagana pod kotom da točno paše pod vilce tak da je kr stabilno, kolo je v zraku pa nič neom škodoval vilicam al pa čemu) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ja... jst pa matex sva tud dons nardila zadno turco... no vsaj jst sm jo... sm lamele in pa sklopko sfuku do konca :OK: tko da ... čakam popravilo in novo sezono :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa okusi so različni tak da to o tem se nima smisla prerekat. Meni je moja cagiva všeč, spet komu drugemu ni, nekomu je všeč rs50, drugim ni... Tak da mislim da je bla tvoja kritika povsem nekonstruktivna, neutemeljena. Ne poznam te, ampak dam roko v ogenj da si tipičen primer razvajenega otroka bogatih staršev? Al mogoče temu ni tako? LP Brodar

Brodar, k je to pisu ga je najbrž še mal od martinovanja držal :drunk: Tko da.... :devil: sej veste :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!