Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ej modeli, a zna kdo delat tele user bare? Rabm enga, k bi mi naredu en user bar... plačilo v tekoči obliki :beer1:

za par dni jih boš meu 20 na izbiro... k men gre per, k bom zrihtov :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš na netu toturiale, 3 minutke dela :D Če ne znaš, drgač je takoj hehe :)

mogoce pa folk samo prebira toturiale "how to sell bike in 10 minutes" :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://userbarmaker.com/

sicr ne morš glih nekih supr nardit, da pa se marskej

drgač jih pa moj sošolc lahku nardi v paint shop pro...se mi zdi...al v corel drawu...ne vem, da se v glavnem z obema .)

http://ubanimator.com/

tle jih pa še animiraš :OK:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, ko vidim da se tle zgovarjate prov o vsem bom pa se jas eno gnilo of topic prlepu

a mogoče gdo tuki ve kako se da naštimat, da ti v igricah primeta več kot dve tipki naenkrat (pri need for speed carbon me to mot, ko skoz ovinka ne mores z nitrom pelat) pa sj niti ni tok off topic... isto je tehnika pa to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa okusi so različni tak da to o tem se nima smisla prerekat. Meni je moja cagiva všeč, spet komu drugemu ni, nekomu je všeč rs50, drugim ni... Tak da mislim da je bla tvoja kritika povsem nekonstruktivna, neutemeljena. Ne poznam te, ampak dam roko v ogenj da si tipičen primer razvajenega otroka bogatih staršev? Al mogoče temu ni tako? LP Brodar

tako je zadel si v bollseye :slap: ne, poznam te vendar dam roko v ogenj da si tipičen primer prehitro sklepajočega debila :grim

ne mi zamert, sem še mlad... :wub:

:worship: :worship: :worship:

brodar odlično napisano :worship: :worship:

"Ne poznam te, ampak dam roko v ogenj da si tipičen primer razvajenega otroka bogatih staršev? Al mogoče temu ni tako?"

odlično sklepaš :OK: :worship: sedi 5... drgač je pa flamčy čist u redu fant, sam tle po internetu ga mal razganja :yes: ne se sekirat... :whistle:

ma mene nč ne razganja jst sm skos tak :devil:

Flame, ne razumem samo to, da govoriš, da je Brodar-jeva mita grda, pa verjetno se boš odločil za nakup mite :? :?

ja že že samo od brodarja je useen grda :P

(malhecamorebitpress.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je zadel si v bollseye :slap: ne, poznam te vendar dam roko v ogenj da si tipičen primer prehitro sklepajočega debila :grim

1. Torej sem narobe sklepal? :?

2. Bullseye z U-jem...

3. vejica pride za TE in ne za NE ker dobi stavek drug pomen... Pa ravno zadnič si bil tak pameten glede čefurjev in podobno ker si ti namreč ponosn Slovenec zaj pa tu kažeš da ti materin jezik ravno ne leži?

ja že že samo od brodarja je useen grda :P

O okusih sem ti že razložo...

(malhecajepovsodpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega da si narobe sklepu....že samo dejstvo, da se nek 15-letnik zanima za nakup 525 mitota, ti pove, da morjo met njegovi starši polno keša....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem v denarju. Poznam ljudi z fuul dnara ampak niso tak razvajeni pa se ne obnašajo tak nezrelo...

pa dej a nimate nc bol pametnega za zgovarjat se tle gor??

djte si msn maile potalat da bo mir tle gor

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ta tema je namenjena temu, d se tle spucamo/jo :P in d ni smetenja v drugih temah .)

ja pa useen... forumi naj bi bli zato, da bi folk, ko pride gor pogledat najdu kj pametnga pa zanimivga... ne pa da bere gdo ma s komu težave pa kašn okus ma ker pajac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ztu pa je off topic tema, če hočš pa kej pametnga zvedt, lahku pa berš druge teme, sicr pa upam d bo kej iz mojga predloga o 'TOVARNI ZNANJA' pa se tm kej novga naučiš ;)

...mogoče bi mogl pa še drugi kšno pobudo dat a?

js sm pisov moderatorjem, pa ne vem...bomo vidl ka bojo rekl .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am a ma mogoce kej tazga za zej cez zimo se gont .... tko ksna hard endurca .... tko kej za zdilt nej me PM-ja .... tm okol 400ccm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso delavci nič manj vredni :angry: Pa ne pravim da hočem bit delavec ker niam to v planu zato sn tud šou na dgm samo vseeno ni lepo poniževat nekoga ker brez delavcev tui ne bi blo nič isto ko brez direktorjev al pa bilokoga...

Pa zanima me kak si 400k zaslužo ker sn jaz celo poletje delal pa nisn tolko dobo :P Mogoče si mislo da če so ti doma denar dajali pa si šparal pa pol iz tega kupo motor da je šlo za tvoj denar? .)

Sicer pa vseeno ni mi se z nikomer za kregat samo to o delavcih pa mi res ni blo všeč... Drugač pa brez zamere nočem se vtikovat :)

To da pa se po forumu rad kregaš pa sn tak že ugotovil =) Me zanima če je v resnici tud tak... I wonder...

Zdaj pa z moje strani res konec vseeno mi je za vse ni mi se za kregat =P

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!