Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

1. Torej sem narobe sklepal? trance_11_confused.gif

2. Bullseye z U-jem...

3. vejica pride za TE in ne za NE ker dobi stavek drug pomen... Pa ravno zadnič si bil tak pameten glede čefurjev in podobno ker si ti namreč ponosn Slovenec zaj pa tu kažeš da ti materin jezik ravno ne leži?

ja že že samo od brodarja je useen grda tongue.gif

O okusih sem ti že razložo...

brodar, si jim ti pokazo ha, kdo hodi na elitne mariborske gimnazije....hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha lol ne ne saj ni bistvo v popravljanju ampak pač zato ker je bil enkrat ko se je o čefurjih pa to govorlo najbol zagrižen slovenec :D Pol si ne sme tega privoščit ne... :P hehe

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha lol ne ne saj ni bistvo v popravljanju ampak pač zato ker je bil enkrat ko se je o čefurjih pa to govorlo najbol zagrižen slovenec :D Pol si ne sme tega privoščit ne... :P hehe

ja saj prav da je zagrižen slovenec... dobro pa tu na forumu ni treba neke komplicirat s pravilno slovenščino ker jaz tut bolj tak pišem ko govorim :D , razn če so kake resne zadeve a ne, sicer pa bi se tebe tui dalo lektorirat brodar a ne, če si že tak natančn, ovega revčeka pa pusti na miru, vijiš da otrok čaka na rs-ko pa pol šimfa mitote, sej prav tak....hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista k cilaš školko je huda, je velik spominov pršlo nazaj :D

Drgač pa določene osebke na forumu bo bol zanimal TALE špil.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaka ravno na mitota :OK: :OK: :OK: Ne saj besede pa to jaz tui nea slovnično pišem samo če daš narobe vejico pa pomen spremeniš ne glede na narečje al sleng :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj prav da je zagrižen slovenec... dobro pa tu na forumu ni treba neke komplicirat s pravilno slovenščino ker jaz tut bolj tak pišem ko govorim :D , razn če so kake resne zadeve a ne, sicer pa bi se tebe tui dalo lektorirat brodar a ne, če si že tak natančn, ovega revčeka pa pusti na miru, vijiš da otrok čaka na rs-ko pa pol šimfa mitote, sej prav tak....hehehehe

emm nejko da te popravim...caka na mitota :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, da na mitota čaka...sn mislo da je kaki rs fan in antimitoist :D :D :D . ja no te pač zgleja da je brodarjev mito res tak grdi ne :D :D :D brodar, bo treba v garažo spet, te že nisi vse tak pošlihto kot bi mogo da ti tu pravijo kak maš grdega....hehehehe :D hec, hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne zaj čaka na pomlad niam več kaj delat razn da felne enkrat dol vzemem pa jih nesem enmu da mi gume menja pa centrira. Glede grdote pa... CarLazar je reko da je trenutno najlepši v SLO :OK: Dokler še njegov ni šou na barvanje :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če je ta tema namenjena nabijanju, so grožnje in žaljenja ostalih še vedno sankcionirana.

tu se pa strinjam d je tku :worship:... ena meja mora bit ja...

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti to men?

ne zakaj :?

ka hočš povedat :blush:

da praveč v rit lezš in da te bodo drugi saj po imenu na podplatih prepoznal, kdo si :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak smo off topic.... zato bom tlele prašov.... sm slišu da je baje nov zakon, da ko delaš izpit za avto, maš OBVEZNIH 30 (se mi zdi, da so mi tkole rekl) ur predavanja :eek: okey... če je to res... kwa the fuck ti predavajo 30 ur??? jst sm meu za motor (pa so dellal tud eni za avto zravn) 3 ure predavanja, pa smo use predelal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je tečaj CPP in ni 30 ur, ampak 40 (naj bi jih blo)

sej če nočeh hodit ti ni treba, samo to se ponavadi naredi v kakih 12 urah, potem se pa rešuje različne testne pole,....ko sem jaz delal cpp, sem rešil kakih 40 različnih izpitnih pol, ni pa zdaj to uno da je treba hodit, plačat moraš potem pa če prideš ali pa ne

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je tečaj CPP in ni 30 ur, ampak 40 (naj bi jih blo)

sej če nočeh hodit ti ni treba, samo to se ponavadi naredi v kakih 12 urah, potem se pa rešuje različne testne pole,....ko sem jaz delal cpp, sem rešil kakih 40 različnih izpitnih pol, ni pa zdaj to uno da je treba hodit, plačat moraš potem pa če prideš ali pa ne

aha... sam čaki če so obvezne morš it... pa jih plačaš tud pošteno najbrž?? :?

okey ... sam kwa THE FUCK ti predavajo 40 (štirideset, fourty, quatorze) UR!!!???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... sam čaki če so obvezne morš it... pa jih plačaš tud pošteno najbrž?? :?

okey ... sam kwa THE FUCK ti predavajo 40 (štirideset, fourty, quatorze) UR!!!???

to je namenjeno predvsem za blondinke :grim k jim je treba večkrat povedat, da razumejo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nekaj :topic: kaj vi lahko normalno pisete na messengeru? ker jaz sem sicer prijavlen, samo ne morem pa nic napisat oz. drug ocitno ne vidi...sem vido da jih ma vec napisano da nekaj steka, pa me zanima ce je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je tko ko je grčo reku, če vidi un da znaš potem si hitro opravil

sej sem ti povedu kaj delaš, enih 12 ur ti tam predava, vse komplet predpise, znake, vse obdelate

potem se pa rešuje pole za vajo, tko da na koncu moraš bit res dumm da rukneš republiške

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nekaj :topic: kaj vi lahko normalno pisete na messengeru? ker jaz sem sicer prijavlen, samo ne morem pa nic napisat oz. drug ocitno ne vidi...sem vido da jih ma vec napisano da nekaj steka, pa me zanima ce je to to

Mam tut jst tak problem... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!