Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

spet se širijo govorice da naj bi bil msn za plačat, tokrat je zgleda stvar postala resna, ker mam jaz isti problem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da praveč v rit lezš in da te bodo drugi saj po imenu na podplatih prepoznal, kdo si :P

:lol1: dobra fora, sm ne vem komu v rit lezm :? ok mogoče nezavednu :blush: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se širijo govorice da naj bi bil msn za plačat, tokrat je zgleda stvar postala resna, ker mam jaz isti problem :D

mislim da je to najmanjsi problem ce bo res...je dovol drugih taksnih programckov (razni ICQi itd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je tko ko je grčo reku, če vidi un da znaš potem si hitro opravil

sej sem ti povedu kaj delaš, enih 12 ur ti tam predava, vse komplet predpise, znake, vse obdelate

potem se pa rešuje pole za vajo, tko da na koncu moraš bit res dumm da rukneš republiške

:yes: jap, dost bi blu 20 ur, rešš vse pole in vse te nučijo, mi smo jih mel kšne 25-30...plačal pa 40 seveda :angry2: , sm kukr vidmo bi blo treba za nekatere 100ur pa bi blo še premau...

čist en primer, človk me je vprašov pred testom, če je v naselju omejitev za prikolco 60, mislm če te tu vpraša, pol veš d ne bo naredu...tku d...

pa men msn tud nekej jebe ja, kva pol bo res treba plačat :?

sicr pa sej ni nč novga, sej stalnu nekej zajebava....čist v pi*di program...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej, tega je polno, pa slej ko prej bojo računalniški miškoti pogruntali še kakšno alternativo podobno msn-ju... sicer pa bomo vidli kaj se bo izcimlo iz tega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: jap, dost bi blu 20 ur, rešš vse pole in vse te nučijo, mi smo jih mel kšne 25-30...plačal pa 40 seveda :angry2: , sm kukr vidmo bi blo treba za nekatere 100ur pa bi blo še premau...

čist en primer, človk me je vprašov pred testom, če je v naselju omejitev za prikolco 60, mislm če te tu vpraša, pol veš d ne bo naredu...tku d...

- jaz trenutno delam za b- kategorijo in prvič čujem za take fore da naj bi mel 20, 30 ali 40 ur teh predavanj.... pri avtošoli v kateri delam smo meli okol 15 ur od tega si prišo pač kdaj ti je pasalo, samo tisto polo si mogo na koncu kolk tolk solidno rešit, kar pa ni bil problem niti za nekatere resno omejene ljudi, ki bi nekako radi prisostvovali v prometi tak da nevem ne.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud ugotovu, da tale msn jebe... sam da ne bo štala nastala :BUA:

drgač pa kok pa plačaš za 1 uro predavanja?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za eno uro predavanja?? jaz sem mel predavanja zastonj, plačat je treba edino tisto polo na koncu ko pišeš mislim da 3.900 sit... no, sicer je to pač bla slučajna ugodnost zaj pri tej avtošoli, drugač pa mislim da vse skup predavanja stanejo okol 5 do 7 čukov.... no, tak je vsaj v mariboru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: si bomo pa mau prste počinl, d ne bo treba skos tipkat :devil: :P

za eno uro predavanja?? jaz sem mel predavanja zastonj, plačat je treba edino tisto polo na koncu ko pišeš mislim da 3.900 sit... no, sicer je to pač bla slučajna ugodnost zaj pri tej avtošoli, drugač pa mislim da vse skup predavanja stanejo okol 5 do 7 čukov.... no, tak je vsaj v mariboru

js sm dau, letos spomlad, 25k za '40' ur predavanj + seveda pol še za republiški

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: si bomo pa mau prste počinl, d ne bo treba skos tipkat :devil: :P

js sm dau, letos spomlad, 25k za '40' ur predavanj + seveda pol še za republiški

ježešnadi :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in pol še tistih 40 ur sploh nismo mel kukr sm reku, sej je res d je brezveze nekej tm hodt (saj za ns povprečneže), ampk niti predavatelja ni blo tam več k 30 ur, pa še na roke smo plačal, brez potrdila...

hja nimaš kej, na takih zadevah lahku služjo, k vejo d bo vsak slej al prej ispit delov...isti kurac k kruh, če bi biu 1000 ena kila bi ljudje še zmer kupval, sej morš živt....

ja barabe so dans...ta naš sistem in država in zakoni :fight1: ... :blink: ka bi jih človk sm ob zid postavu...

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom v pondelk začeu na predavanja hodt, usak dan od pondelka pa do petka po 2 ure, pol nasledn tedn bomo pa pole pisal. Drugač pa bodo predavanja zastonj, sam 2 ure vožnje bom mogu plačat v naprej, k jih bom pol koristu na dan glavne vožne.

tko da ti k si plaču 25k, so te na suho nategnil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in pol še tistih 40 ur sploh nismo mel kukr sm reku, sej je res d je brezveze nekej tm hodt (saj za ns povprečneže), ampk niti predavatelja ni blo tam več k 30 ur, pa še na roke smo plačal, brez potrdila...

hja nimaš kej, na takih zadevah lahku služjo, k vejo d bo vsak slej al prej ispit delov...isti kurac k kruh, če bi biu 1000 ena kila bi ljudje še zmer kupval, sej morš živt....

ja barabe so dans...ta naš sistem in država in zakoni :fight1: ... :blink: ka bi jih človk sm ob zid postavu...

jst mam doma potrdilo:

tečaj cpp ----- 25.000 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf te pa res zaj po novem tolko pride ko je kao 40 ur... <_<

ja sam da tega skor nikjer še nea upoštevajo...po novem letu pa bodo kr dosti ki začeli upoštevat 40 ur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam doma potrdilo:

tečaj cpp ----- 25.000 SIT

no vidte (midva sva pr isti avtošoli delala)

pol pa ne vem, al so se sm pr ns tku zmenil, kr mislm d je tu od občine odvisnu (v krškem vem d se da cenej nardit) :?

jebi ga zdej že je kr je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v ljubljani je par avtosol, kjer lahko z dijasko izkaznico prides zaston pri cpp tečaju in izpitu cpp... mal preverte na www.popust.net...

upam d sm pomagou :D

aja... ce msn nau zrihtou... pol bom js naredu msn2 ;)

joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off: ne vem kaj vsi jamrate, men msn lepo dela :OK:

:eek: Praviš da ti normalno nekaj napišeš , sporočilo gre dostaviti in sogovorec ti še nazaj kaj piše??? :eek:

Te pa samo mi niamo sreče =D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!