Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Heh, zarad takih malenkosti cele pizdarije :D K gledam zle po msn, majo vsi v imenih polno kletvih na to temo hehe :D Js pa sm raje med to težavico bil zunej, pa je :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem dubu pošto iz zavarovalnice. Izplačat mi hočjo 201.000, motor je vreden po njihovi oceni 380.000, rešenih delov (vrednost) je pa kao 47%, tko da se teh 47% odbije od 380jurjev :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem dubu pošto iz zavarovalnice. Izplačat mi hočjo 201.000, motor je vreden po njihovi oceni 380.000, rešenih delov (vrednost) je pa kao 47%, tko da se teh 47% odbije od 380jurjev :unsure:

pritoži se...

oziroma če si mel sam osnovno zavarovanje pol če nimaš pri kakih odvetnikih vez rajš dnar vzemi pa bodi s tem zadovoljen...al pa se z kom ko obvlada te zadeve pomeni malo

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm..fantje dons sm neki razmišlu in ugotovu da sm najdu eno veliko tržno nišo...

V Sloveniji ne poznam niti ene same Moto-Pralnice...

Po mojem mnenju bi se dal mastno služit s tem...no vsaj meni se nikol ne ljubi čistit motorja... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm..fantje dons sm neki razmišlu in ugotovu da sm najdu eno veliko tržno nišo...

V Sloveniji ne poznam niti ene same Moto-Pralnice...

Po mojem mnenju bi se dal mastno služit s tem...no vsaj meni se nikol ne ljubi čistit motorja... :OK:

a kkšnimi hudimi bejbami :grim :OK:

bi hodo tja se takrat, ko bi bil motor cist :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš vzel ta dnar al boš šou v tožbo? :?

nimam pojma kaj naj naredim, morm dobit enga k je mal bl pravno podkovan, k jaz pa zakoni sva dva različna pojma, mene lohka na suh nategnejo pa nebom nikol porajtu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pritoži se...

oziroma če si mel sam osnovno zavarovanje pol če nimaš pri kakih odvetnikih vez rajš dnar vzemi pa bodi s tem zadovoljen...al pa se z kom ko obvlada te zadeve pomeni malo

Vsekakor se posvetuj z odvetnikom o tem...jst sicer prov te zadeve ne poznam preveč ampak vem da ti bo marskšn odvetnik ki mu boš razložu problem svetovov al se splača ulagat tožbo al ne!

Če boš vlagu tožbo bod pozoren na to da poveš odvetniku da greš v tožbo SAMO ČE je prepričan da bo iztržu več denarja zate+njegovo plačilo drugač ti lahko dobiš 300 jurju,200 ti jih odvetnih vzame pa si na slabšem :) Odvetnik dobro ve al je vredno riskirat al ne tko da se pogovor :yes:

Hmm..fantje dons sm neki razmišlu in ugotovu da sm najdu eno veliko tržno nišo...

V Sloveniji ne poznam niti ene same Moto-Pralnice...

Po mojem mnenju bi se dal mastno služit s tem...no vsaj meni se nikol ne ljubi čistit motorja... :OK:

Pa ti veš kok je pucanja z enim motorjm da ga spucaš res v nulo...mislm to je kr neki dela,ni to tko kt avto k pošpricaš pa zbrišeš...motor je treba še mal razstavt če bi res rad do potankosti mel spucanga .)

Da bo pucanje motorja koštal pa 10 jurju pa ne boš mel preveč obiskovalcev :)

Drgač pa probej tisto z babami...mogoče ti pa rata :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res... gremo narest bikini-motowash

lool

pa bi blo tko 2 jurja za pucanje... punce v bikini bi ble pa vaše bybe, zato d nebi blo treba plačat še njim :D

čistila se... ukrade?

ja treba je šparat, js sm gorenc ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja zato so pol vse k meni prisle delat...nisem vedo kdo je prej bil lastnik tistega, zdaj se pa sploh ne cudim zakaj so menjale sluzbo :P

(malohecapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!