Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

tudi jaz sem u tako rekeu da je problem v karboratorju!!

samo jaz tega ne znam naštimat ( še svojega komaj :headbang: )

bo treba do kakega majstra pelat TMR na marnem že vabi :BUA: :BUA:

pa še enkrat hvala lepa za vse odgovore!!

lp dule

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejte kdo od vas 125-karjev ma namen it na motosvetovo novoletno zabavo 16.12.2006 ??? Med drugim bo tam razglasitev motorja leta, gokardi, pijača,... :D

ja jst bi šu... sam n vem kako bom ker 15ga ma sošolc 18let....tak da bo žurka na polno... sam pomojem da bom šu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejte kdo od vas 125-karjev ma namen it na motosvetovo novoletno zabavo 16.12.2006 ??? Med drugim bo tam razglasitev motorja leta, gokardi, pijača,... :D

jst grem... je blo lani tok zakon, da je treba letos spet jet :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejte kdo od vas 125-karjev ma namen it na motosvetovo novoletno zabavo 16.12.2006 ??? Med drugim bo tam razglasitev motorja leta, gokardi, pijača,... :D

ej kje pa bo to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej par perov za pogum pol pa v gokard, pa gas do konca :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Tko k Pečo lani... je reku da gre na morje, pa gasa direkt v gume :lol1: :lol1: :lol1: (no prej je blo pa že velik alkohola) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tut verjetno grem na čago, ter na gokarde, ker že nisn lep cajt tega vozo pa me zanima kak bi mi kaj šlo...., pod vplivom alkohola, bržkone izjemno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj po sreči, nama sn jaz že na vlaku rezerviro pijanski kupe, tak da prijema dol že fajn osmojena...heheh... ter novih podvigov željna :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol vas pa kr neki bo... :OK: lepo to se bomo mal spoznal :D ( s tistimi ki se še ne poznamo)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja super... no z nekaterimi 125 karji iz štajerskega konca smo meli prejšn vikend neke vrste spoznavni večer, ki se je po nekaj pijačah in težkih debatah, prevesil pozno v noč, v stanju kakršnem smo bli na koncu pa vam raje ne bi govoril :D :D :beer1: :beer1: . tak da bo fajn da se še spoznamo malo z ostalimi iz drugih koncev slovenije. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ja zna bit zanimiv tole, se zna nrdit de pridem mal pogledat (upam de bo cajt :? ) :grim :D

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da pridemo mal prej in naredimo neke vrste go-kart tekomvanje...zadnji plača prvemu gajbo piva! :OK:

jaz sem za :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!