Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pejte nasledn tedn prod bohinju :D pa se gre loh poj na železnike pa čez jamnik nazaj :OK:

toj res super fura, sami ovinkci... pa če se zmenmo se ns tle pr radovlc ene 5 125-k prkluč

???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tm okol sm se pa že neki furu...vsaj mislm da!

Ja bomo se zmenil tut za nasledn vikend :OK:

Sam da mam jst zdej olje v motorju :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ma <=YaMaHa=> olje za cestne motorje notr, tko da usazga cestaka uzadi pusti :D ej če gremo nasledn vikend tm proti železnikom, gremo lohk do mojga sosolca na pico, pa bom zrihtu kksn popust :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teyci a si stestirala motor?

a dela vse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teyci a si stestirala motor?

a dela vse?

Nop zapelala ga bom u grabn...Jebes NSRjko ne da se mi vec z njo ukvarjat ta let bom lepo brez motorja nasledn let pa lepo Hornetko 2006 letnik... :wub: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoo zaka ste usi tk daleč doma :( js pa še en kolega sma iz okolice celja pa je ful dauč do vas če bi se vam hotla prdružit na kaki furi...ka se furate sami al svoje lubice al lubčeke zram furate :D no se čujemo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop zapelala ga bom u grabn...Jebes NSRjko ne da se mi vec z njo ukvarjat ta let bom lepo brez motorja nasledn let pa lepo Hornetko 2006 letnik... :wub:  :blush:

povej v ker graben da jo pridem pobrt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej v ker graben da jo pridem pobrt :D

ej sva ze jst pa teyci zmenna, da mi bo povedala u ker grabn bo zapelala! tko da jo bom jst pobrau :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sva ze jst pa teyci zmenna, da mi bo povedala u ker grabn bo zapelala! tko da jo bom jst pobrau :D

vi kr poberite itak je sam se za u smeti...men se ne da vec s tem motorjem fukat...I really dont have any will for that anymore .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

masino bi js-js-js meu!! :)

mislim, en gokart mam v mislih, pa mi tistih 5,5 konjev od kosilnce ni dost... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoo zaka ste usi tk daleč doma :( js pa še en kolega sma iz okolice celja pa je ful dauč do vas če bi se vam hotla prdružit na kaki furi...ka se furate sami al svoje lubice al lubčeke zram furate :D no se čujemo :P

A celje je pa tko daleč od LJ, jest sem iz Ilirske Bistrce, 100km stran, pa kaj?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš tejcy to ti pa honda dela(sam ob živce te bo spravla) :lol: :lol: :lol: ...

Čimprej prešaltaj na YAMAHO!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimprej prešaltaj na YAMAHO!!! :OK:  :OK:  :OK:

...vzemite raje aprilio... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vzemite raje aprilio... :lol:

kupi novo hondo :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoo zaka ste usi tk daleč doma  js pa še en kolega sma iz okolice celja pa je ful dauč do vas če bi se vam hotla prdružit na kaki furi...ka se furate sami al svoje lubice al lubčeke zram furate  no se čujemo

kje iz okolce(točneje)?

kuga pa furata?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš tejcy to ti pa honda dela(sam ob živce te bo spravla) :lol:  :lol:  :lol: ...

Čimprej prešaltaj na YAMAHO!!! :OK:  :OK:  :OK:

Tako je!

Kr na Yamaho prešaltat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej tm ena tema o yamahi ybr125 teče tko da se tm mal pozanimi o modelu

joke :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo šlo še na kšno vožno se jaulam da grem zravn! Aprilia RS 125, Vrhnika.

iz kerga konca vrhnke si?jest sem z verda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš tejcy to ti pa honda dela(sam ob živce te bo spravla) :lol:  :lol:  :lol: ...

Čimprej prešaltaj na YAMAHO!!! :OK:  :OK:  :OK:

ej tokslabo mi pa spet ne gre da bi yamaho kupovala :SS :SS sej itak grem naprej na hornetko tko da ostajam na hondi :D ker je gut motor

ej grčar ne nism zrihtala motorja zgledal je da se grem furat sam pol je use v vodo padl k smo spet bli na začetku...pa sej ql itak 125ccm ne bo vec dolg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej teyci moje sožalje :( sej bos pa sam mal več kubikov med nogami mela :OK: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko nekdo pove natančno lokacijo tega grabna, omenjenega na prejšni strani, pa čas kdaj pridem ponj(motor, ne graben) :D

@Zok če resno rabiš mašino za gokard, poznam enga k ma od mitota mašino, saj mislem da jo ma še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sm ze prej reku, da bo motor moj!!! :fight2: :fight2: :fight2: , ti mas lahko grabn, pa ga sabo nes! hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

masino bi js-js-js meu!! :)

mislim, en gokart mam v mislih, pa mi tistih 5,5 konjev od kosilnce ni dost... :D

:topic: Zok, če resno misliš mam jst mašino od rs250 - gokard s 60konji bi pa že šu nekam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!