Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja super... no z nekaterimi 125 karji iz štajerskega konca smo meli prejšn vikend neke vrste spoznavni večer, ki se je po nekaj pijačah in težkih debatah, prevesil pozno v noč, v stanju kakršnem smo bli na koncu pa vam raje ne bi govoril :D :D :beer1: :beer1: . tak da bo fajn da se še spoznamo malo z ostalimi iz drugih koncev slovenije. :D

haha nejko, nekateri raje ne povemo kak se je končalo ne?

l:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha nejko, nekateri raje ne povemo kak se je končalo ne?

l:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

lp, FReAK.

drugi pa nazalost vemo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi pa nazalost vemo :lol1:

pššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš!!!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe, ja pestro je blo ja, čuj ti brodar špilferderber ko si ob enih domu zgasno, naslednič veš da "milke" padajo na tvoj račun :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si sal tak hitro domu :BUA: :P

Hm saj pa ti tui nisi ravno se do konca ftrgal tak ko onadva?

hehehe, ja pestro je blo ja, čuj ti brodar špilferderber ko si ob enih domu zgasno, naslednič veš da "milke" padajo na tvoj račun :D :D :D

hahahaha milkeeeeee :lol1: Kdaj je to naslednič da priem v formo z milkami ker zaj dolgo nisn pil pa se je ta vikend hitro poznalo :D Ampak dobro z nepoznanimi primorci pa vseeno nisn refoška pil al pa kozlal po bongosu =DD

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boj se, priložnosti bo še dosti, glede na to da je veseli december pred vrati :D :D

ne boj se, priložnosti bo še dosti, glede na to da je veseli december pred vrati :D :D

- ja čuj štajerci pa primorci se vedno dobro razumemo, sploh ko debata teče o alkoholu, ja glede kozlanje po bongosu pa vprašaj nsr freaka, ti bo lahko detajle razložo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nsr freak je zmagal ja :D jaz nisn mogo tolko pit, sem mel oviro zraven heheheh (vem ja izgovori) :P :D

brodar samo naslednjic pa res samo ti castis nase "milke" :D

Aja, pa ko se bomo mi dogovorili, vabljeni tudi ostali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nsr freak je zmagal ja :D jaz nisn mogo tolko pit, sem mel oviro zraven heheheh (vem ja izgovori) :P :D

brodar samo naslednjic pa res samo ti castis nase "milke" :D

Aja, pa ko se bomo mi dogovorili, vabljeni tudi ostali :OK:

dajte puboti, vsi ste neke štrajkali :D

ok, Nejko se še je lepi cajt držal :D drugače pa kozlanje... :D se zgodi ne :D Če me je Varodriver zajebo, ko mi je pol ure pred odhodom povedo da gremo, jaz pa sn se nažrl ko pujsek doma :D pol pa še par kg milke gor :OK:

Samo ona je pa zmagala, ko Nejko ni runde dobil ker je mladoletn :OK:

drugače pa fantje, treba to spet kaj ponovit, pa pride moja dekliščina zraven, da varodriverjevi Mateji pokaže kaj pomeni vun it :D :D :D :D

P.S.: motosvetovci si morte mislit! Nejko je bil taki da še milke ni več dobil pri šanku :D

lp, FReAK.

Popravljeno . Popravil NSR_FReAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ona je pa zmagala, ko Nejko ni runde dobil ker je mladoletn :OK:

hahaha to pa mi res ni blo jasno kak da naš ata ni dobo pijače :lol1:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijeee, to pa sn res norel ko mi je ovi norec reko za osebno, pizda a bil sn 15 let star ko sn se ga nacejaval v totem bongosu, a zdaj ko mi dva tedna manjkata do 18 ke pa se majstor kelnarski spomni da mi reče za osebno...ježešnadi :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jaz nevem kam gre ta svet, ateju nočejo dat pijače, frocom pa, da se pol nacejavajo pa kozlajo po bongosu :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dali so pa nama z nsr freakom :OK: :OK: :OK:

premlad zgledas nejko :lol1: :lol1:

Ko bo ata nejko spet malo zaslužo pa to pa ko bote meli $$$ pubeci pa cajt lahko gremo spet malo: :beer2: => :fight1: => :cry: => :friend1: => :friend2: => :fight2: => :010 => O:-) => :SS :SS :SS => :eek: => :evilgrin: => :headbang: => :hooray: => :surrender: => :yawn: => :zzz:

lp, FReAK :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jaz sn vedno za akcijo ne, sicer pa ata zaj tak neo rabo neke dnara zraun, ker se tak ve, da ma najmlajši naslednič pijačo prek :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr nekaj :slap: Kuj spomnili ste se da mam jaz pijačo naslednič prek :slap: Samo bom zgleda mogo sam od šanka nosit ker če re nejko z mano neom pijače dobo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah, čuj ga šmrkavca, toti kelnar je res zgleda bil malo zmešan da meni ni dal pijače ne, ti pa samo tiho, ker dobro veš zarad koga vedno čakamo ko je treba v kake lokale, kjer naj bi bli osebki nad 18 let :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr nekaj :slap: Kuj spomnili ste se da mam jaz pijačo naslednič prek :slap: Samo bom zgleda mogo sam od šanka nosit ker če re nejko z mano neom pijače dobo... :D

hahahahaha!!!!

Vsi ostali motosvetovci!!! Upam da se nam naslednjič še kdo pridruži!!! (za danr itaq ni panike, ker bordar skrbi za to. Če ma za cagivo:P bo še za nas mel!!)

lp, FReAk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah, čuj ga šmrkavca, toti kelnar je res zgleda bil malo zmešan da meni ni dal pijače ne, ti pa samo tiho, ker dobro veš zarad koga vedno čakamo ko je treba v kake lokale, kjer naj bi bli osebki nad 18 let :D :D

čuj gaaaa a v živlenju nisi zarad mene nikjer čakal ker vedno priem povsod not !

hahahahaha!!!!

Vsi ostali motosvetovci!!! Upam da se nam naslednjič še kdo pridruži!!! (za danr itaq ni panike, ker bordar skrbi za to. Če ma za cagivo:P bo še za nas mel!!)

lp, FReAk.

hahahah :slap: :D Ni problema :OK: jaz vam pijačo vi meni gume na cagivi :OK: jok3 jok3 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, fajn bi blo da nas je čimveč ja.... aja pa vete koga smo še pozabli... kukeca, on je v bistvu prvi zgasno, kljub temu da se je na koncu ko sma mdva z nsr-freakom že praktično ležala prikazal in často pijačo, katera je bila po moje pika na i....hehehe, ampak vseeno se mi zdi da si bota z brodarom naslednič delila stroške za milke :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!