Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jap, fajn bi blo da nas je čimveč ja.... aja pa vete koga smo še pozabli... kukeca, on je v bistvu prvi zgasno, kljub temu da se je na koncu ko sma mdva z nsr-freakom že praktično ležala prikazal in často pijačo, katera je bila po moje pika na i....hehehe, ampak vseeno se mi zdi da si bota z brodarom naslednič delila stroške za milke :D :D

Neja me fukaj da je meni tut plačo? sn 10000% da me ni blo takrat tam. Al sn na WCju spal al pa sn na letu spal :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem če je tebi, pomoje si ti bil na veceju takrat ja, sicer pa sn jaz okol sebe bolj bogo vido, tak da možno da si tud zraun bil :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol ma vi niste normalni, 1 tedn po "čagi" se vi spomnite 36 strani napisat o tem kak je blo vuni :D

ja nsr_freak, sej prvo ko sem prišo tja sem šel na wc pa sm tebe vido :D sam me nisi neke poslušal :D zgleda da si spal :D pol pa sm še tak nejkota pa gregeja vido kak sta se objemala....ne med sabo da nebo kdo mislo :D

drugič pa manj :beer2: :drunk: , da se bomo lahko eni normalno vsedli v gostilni ne pa da je vse pobruhano :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj frend je šel enkrat mal preveč :drunk: na motor in je pozabu da je imel disc lock gor...in je (ker je vztrajen) večkrat poskušal speljat, tako da je nesrečnik zavoro (čeprav ne vem kako mu je to uspelo) :slap: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toti disc lock je kurba ja... Jaz se vedno zadni moment spomnim da ga mam gor :D na srečo pa še nisn nikoli pozabo potem ga dat dol tak da še nisn nič počohal al pa poškodoval :P tok tok (po lesu)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol ma vi niste normalni, 1 tedn po "čagi" se vi spomnite 36 strani napisat o tem kak je blo vuni :D

ja nsr_freak, sej prvo ko sem prišo tja sem šel na wc pa sm tebe vido :D sam me nisi neke poslušal :D zgleda da si spal :D pol pa sm še tak nejkota pa gregeja vido kak sta se objemala....ne med sabo da nebo kdo mislo :D

drugič pa manj :beer2: :drunk: , da se bomo lahko eni normalno vsedli v gostilni ne pa da je vse pobruhano :P

- v bistvu se jaz niti ne spomnim s kom sn se objemal, dobro vsaj spol je bil nasprotni :D :D , ja drugač pa naslednič, bo še hujše :D :D ... sej ne, ampak z brodarom mata čez vso zadevo ne. mi vsi se strinjamo s tem, tak da nimata pravice veta :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja.... more met kr fajne pospeške tole :devil: sam....sam edina bremza k je je mejhn disk zadej... hm...nebi jest to :grrr :headbang: :headbang:

drgač bi pa lohka mal močnej ogrodje naredu ... na tole lih ene 100cc sede :slap:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uja inexs izh bara sm treu da mqm 18let pa mi je dala lupčka pa še pospics u pizda sn pjen ku kuravaba

štekamo da si pjan... ampak od česa ?? :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je pankrti zanikrni :devil:

kwa poweste :P jebo se tist 600ccm gokart kr tist kokr vidim je narejeno samo za se ubit :D :slap: kdaj ga gremo kej zurat ? :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo dns pa tud jest prisilno končal letošnjo sezono :(

se revčk noče več z mano vozt, pa je ribnu :ninja: :headbang:

no pa bo zdej lepu spet dela čez zimo

lp, KRIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!