Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a se je kdo od vas že spravu delat kkšn števec za količino bencina v tanku? k mam sam par idej, sam ne vem če bi delale... :blush: :?

zdej pozim bi lohka mal ekspiremintirov, pa sm mislu, če ma mogoče kdo kšn načrt al pa kej...? :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15.751 :OK: mende je to že dost ane...

PRODANO

po pošti ane... več na pm

:OK:

haha, sam imam ta telefon in sem ga kupil za 10k sitov :D

kupi kdo za 75k?

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja sej js tud nism pristaš nevemkake tehnike, ampk sm pač biu nekak prisiljen dobit ta cegu :P , namreč ta telefon je biu od mojga starga fotra, pa je pogruntov d ni to zanga in kot nalašč men crkne moja nokia 3100 (po 4ih letih) in njemu kupmo nekej enostavnga in js dobim tole. zdej bi pa js tu skoristu, pa nekej zaslužu in kupu cenejši telefon, k ga dejansku rabm čist nč za druzga ku za 5 klicev na mesc pa mogoče 2 sms ja. to je to :D

kot prvo si lahk veseu če dobiš zanga 20-30% cene k si jo postavu,kot drugo si pa dob babo pa boš prec nucov telefon kej več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot prvo si lahk veseu če dobiš zanga 20-30% cene k si jo postavu,kot drugo si pa dob babo pa boš prec nucov telefon kej več :P

ma ne no... pol bo mogu tko kot jst na dan poslat od 20 do 40 smsov... razn dni ko te "boli glava"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no....mislte kr čte, sm telefon nov stane 100k, ok no s 70 res pretiravam :rolleyes: , ampk itak bi kupec zbijov ceno...se mi je zdelu d bote mel dost za povedat :P

drgač pa...mam kupca, resnga :yes: ponudu je 45 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no....mislte kr čte, sm telefon nov stane 100k, ok no s 70 res pretiravam :rolleyes: , ampk itak bi kupec zbijov ceno...se mi je zdelu d bote mel dost za povedat :P

drgač pa...mam kupca, resnga :yes: ponudu je 45 .)

mas sreco da na svetu obstajajo se vecji bedaki :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no....mislte kr čte, sm telefon nov stane 100k, ok no s 70 res pretiravam :rolleyes: , ampk itak bi kupec zbijov ceno...se mi je zdelu d bote mel dost za povedat :P

drgač pa...mam kupca, resnga :yes: ponudu je 45 .)

zanimivo ne, da se na bolhi prodajajo lih taki za 25k, pa so v garanciji :naughty: :nono:

če ga boš za 45k prodav...pol pa... :worship: si pa res enga retarda najdu :huh: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas sreco da na svetu obstajajo se vecji bedaki :P :D

vem, sej zatu, vrjem d poznam dost primerov, k so ldje groznu preplačal stvari, enostavnu so bli nategneni....pa sm še js probov... :doze:

pa kaj ti ze sam sebi verjames ko to pravis ne? :D

hja no...kukr za koga, zame recimo ne, mislm d za svojo ceno ne ponuja tolk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj telefon je bil tud v trgovini 160k, z naročnino 70k, na bolhi so bli pa 60k. Pa sem reku da jst ga za 60k ne dam, če je tolk z naročnino, pa sem dal 70k ceno :). Potem sem se le odločil čez čas da mal spustim ceno na 55k, sam kaj k so bli že po 50k na bolhi, cena novega je ostala ista. Okej okej, dam za 50k, u madona so že za 35k na bolhi. Prav bo pa 33k, opa miško, so že 25k na bolhi. No zdej je mobitel okol 20k (če maš srečo), pa sem se raj odloču da ga obdržim :)

Ah ja, škoda k ga nisem za 60k dal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa le nism tok neumn....mislm, sej realna vrednost itak ni 100k niti za novga, ampk če je že tolk, pa d v enm letu zgubi 80% :? ne vem no...v bistvu se ti trapastu zdi d ga daš za tak dnar pol ne...sej mi je kr nekaku všeč ratov... :P

aja pa če gdo kup nokio 6630 1,3mp kamera + pomnilniška (ni moja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa le nism tok neumn....mislm, sej realna vrednost itak ni 100k niti za novga, ampk če je že tolk, pa d v enm letu zgubi 80% :? ne vem no...v bistvu se ti trapastu zdi d ga daš za tak dnar pol ne...sej mi je kr nekaku všeč ratov... :P

aja pa če gdo kup nokio 6630 1,3mp kamera + pomnilniška (ni moja)

js mam pa 6280 + kartico 1gb

pa ga nebom prudau ker je predobr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!