Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a se je kdo od vas že spravu delat kkšn števec za količino bencina v tanku? k mam sam par idej, sam ne vem če bi delale... :blush: :?

zdej pozim bi lohka mal ekspiremintirov, pa sm mislu, če ma mogoče kdo kšn načrt al pa kej...? :?

lp

ja... je že bla tema o tem... si je folk zlo prizadevov da bi to naredu, je bilo veliko idej, načinov, se mi zdi da je nekdo tud to naredu... drgač je bla pa itak tema nabijanja .) n vem kwa was tok mot... jst k tankam razmislm kok porab na 100 km... kok litrov sm dou notr.... kok km s tem nardim realnih.... dam cagar na nulo.... in to je to... zmeri mislm da bo prej ruknl... čeprov pol še zmeri ene 15 km drži... drgač se mi zdi za števc škoda dnarja, časa, experimentiranja, volje... brez veze... moje mnenje .)

aja p.s. sony ericcson K800i.... 50.000 kupi kdo? .)

evo k sm prijazen... Tema o števcu za benz :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem, tud sam sm že razmišlov pa pršu do tega de je kej tacga brezveze delat če ni že serijsko gor...sam zanč mi je blo med poukam mal zlo dolgčas pa sm mal načrte risov, pa kuko bi blo možno narest... zdej med zimo bo itaq dolgčas :cry: :cry: :BUA:

drgač pa ja...tko k si reku...tankaš polno, pa daš kilometre na nulo pa je... :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no....mislte kr čte, sm telefon nov stane 100k, ok no s 70 res pretiravam :rolleyes: , ampk itak bi kupec zbijov ceno...se mi je zdelu d bote mel dost za povedat :P

drgač pa...mam kupca, resnga :yes: ponudu je 45 .)

Uf svaka čast da si najdu tazga k ti bo tolk dau...jah posli z mobiteli se ne splačajo ker zaslužjo samo tisti k švercajo oz majo kšne divje veze da dobijo mobitele skor zastojn pol pa prodajajo pod ceno,a ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf svaka čast da si najdu tazga k ti bo tolk dau...jah posli z mobiteli se ne splačajo ker zaslužjo samo tisti k švercajo oz majo kšne divje veze da dobijo mobitele skor zastojn pol pa prodajajo pod ceno,a ne .)

al pa tisti k mamo robo k je s tovornjaka padla :whistle: se res splača ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

papirje zgubu a :P :P :D :D

ja valda ... če bi meu paperje bi ga prodaju za 150.000... :P tko ga pa dam za 50.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba, ki se ji reče, da je s tovornjaka padla, je ukradena .) Če pa telefon na tleh najdeš, pa ni ukraden ;)

tko za info. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba, ki se ji reče, da je s tovornjaka padla, je ukradena .) Če pa telefon na tleh najdeš, pa ni ukraden ;)

tko za info. :)

a dej kok si ti pametn :P a sm lohka tvoj prjatu... isti kurac je če je telefon najden ali pa ukraden... če ga je tipo prjavu bom dobu murjo na dom (če jo spljoh kdaj bom)... pa tud če je telefon najden .) , ker ta telefon ni moja lastnina in uradno ne pripada meni .).. če jst teb najdem ključe v motorju pa ti ga odpelem k ni zaklenn... a sm ga ukradu al pa najdu pa odpelu... k si ga pač ti zgubu... jebiga isto je .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej kok si ti pametn :P a sm lohka tvoj prjatu... isti kurac je če je telefon najden ali pa ukraden... če ga je tipo prjavu bom dobu murjo na dom (če jo spljoh kdaj bom)... pa tud če je telefon najden .) , ker ta telefon ni moja lastnina in uradno ne pripada meni .).. če jst teb najdem ključe v motorju pa ti ga odpelem k ni zaklenn... a sm ga ukradu al pa najdu pa odpelu... k si ga pač ti zgubu... jebiga isto je .)

je pa kr dost razlike med tem :)

P.S. Ne ne smeš bit moj prjatu, zato k maš Aprilijo :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa kr dost razlike med tem :)

P.S. Ne ne smeš bit moj prjatu, zato k maš Aprilijo :P :lol1:

isti kurac je... sej drgač bom jst tud meu kawo... čez 1 let pa pol .) sam ne Z50 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosvetova novoletna zabava se bliža, vidim pa da nebo nič z gokardi ker naj bi imeli že prej neke kvalifikacije, na žalost pa na tisti dan nimam časa da bi se prpelo v lj... :( no, kakorkoli, na novoletno zabavo pa zgleda da iz štajerskega konca prideva le midva z brodarjem, saj ostali nekak nimajo časa oz. so zasedeni... no vseeno pa upam da se srečamo kaj 125 karji in rečemo kakšno, pa tudi glede piknika spomladi, ker se nekaj govori da bi naj bil pri nas v mariboru. :D

p.s: zanima me, kje in kako se prijavim, ker nikjer na forumu nisem zasledil prijave za novoletno čago, ampak samo za gokarde.... no sicer pa je tak še cajt :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ka je tku smešnga na ybr :? tud vara ni nevemkaj :doze: niti v primerjavi z ybr...

No dj dj o čez varo mi pa ne govor k je pa 100% dost dost bolša od ybr pa še od kerga .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dobr...ne bom nč več reku, bolši je, sm take ogromne razlike pa spet ni kukr jo nekateri delajo... vsak motor je narjen za svoj namen in v tem za kar je narjen ybr je čist supr in se ga mi zdi bedastu primerjat s kermukoli motorjem, ker v bistvu nima konkurence, razn kšne kitajske al pa tiste južno-ameriške firme k jih sploh ne poznamo... :doze:

zdej pa brezveze d sploh karkol debatiramo, kr ta tema je bla že 19863464963167655x prežvečena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dobr...ne bom nč več reku, bolši je, sm take ogromne razlike pa spet ni kukr jo nekateri delajo... vsak motor je narjen za svoj namen in v tem za kar je narjen ybr je čist supr in se ga mi zdi bedastu primerjat s kermukoli motorjem, ker v bistvu nima konkurence, razn kšne kitajske al pa tiste južno-ameriške firme k jih sploh ne poznamo... :doze:

zdej pa brezveze d sploh karkol debatiramo, kr ta tema je bla že 19863464963167655x prežvečena

No evo to si pa pravilno povedu :OK: :OK: ybr se lohk primerja iz kšnimi kitajci .) ne mi ga pa primerjat iz hondo hehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :yea1: O? Ček dis avt: je kdo za to, da gremo kdaj, zdaj v času zime, kam smučat (bordat); npr. na Krvavec iz glavne postaje đira avtobus dirketno tja?????? Je kdo za? Samo še sneg potrebujemo.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa kr dost razlike med tem :)

P.S. Ne ne smeš bit moj prjatu, zato k maš Aprilijo :P :lol1:

hehehe...superca si to povedu :OK:

:D :yea1: O? Ček dis avt: je kdo za to, da gremo kdaj, zdaj v času zime, kam smučat (bordat); npr. na Krvavec iz glavne postaje đira avtobus dirketno tja?????? Je kdo za? Samo še sneg potrebujemo.

.

Ja jst bom ka rvavcu skorej vsak 5k po moje...sam januarja ne ker bodo izpiti na vrst pa še takt kdaj pa kdaj...grem itak z avtom tko da če se najde še kak kandidat smo prec zmenjeni sam za benz bote enmal dal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe...superca si to povedu :OK:

Ja jst bom ka rvavcu skorej vsak 5k po moje...sam januarja ne ker bodo izpiti na vrst pa še takt kdaj pa kdaj...grem itak z avtom tko da če se najde še kak kandidat smo prec zmenjeni sam za benz bote enmal dal ;)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :yea1: O? Ček dis avt: je kdo za to, da gremo kdaj, zdaj v času zime, kam smučat (bordat); npr. na Krvavec iz glavne postaje đira avtobus dirketno tja?????? Je kdo za? Samo še sneg potrebujemo.

.

:grim :grim :grim

hehehe...superca si to povedu :OK:

Ja jst bom ka rvavcu skorej vsak 5k po moje...sam januarja ne ker bodo izpiti na vrst pa še takt kdaj pa kdaj...grem itak z avtom tko da če se najde še kak kandidat smo prec zmenjeni sam za benz bote enmal dal ;)

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo to si pa pravilno povedu :OK: :OK: ybr se lohk primerja iz kšnimi kitajci .) ne mi ga pa primerjat iz hondo hehe :D :D

in v čem je varadero boljši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!