Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:lol1: :lol1: :lol1:

Res vidm da se spoznaš na motorje...kot prvo kaj je razlika med hondo in yamaho...oba japonca,vzdržljiva,kvalitetna,lepa...tle je čist stvar okusa ker ti je bol...

kot drugo pa a ti sploh veš da tele mašine 125k sploh nimajo kej preveč skupnega z znamko katera piše na motorju ker itak večino 50,125ccm motorje za EU izdelujejo v italiji in ni ne varadera ne kerkol drug serijski 125 motor iz kje drgje...mašine majo kvečem kako malenkost spremenjeno ena od druge glede na znamko .) (s tem da varadero nekak izloča iz običajnih mašinc to da je na 2 cilindra še zmer pa je MADE IN ITALIJA spackan)

Vem vem jst use to pa nism čist nč govoru čez yamaho ker sm jo meu tud sam in je edn izmed bolših motorjev, govoru sm čez ybr k je pa res en drek, sam moje mnenje. Pa grem stavt d je varadero velik bol kvalitetn od ybr. Pa tud vem ja d so večina 125 kubičnih motorjev made in EU kar ni nč narobe, ker je tud marsikater močnejši motor made in EU. Če pa je teb ybr ušeč.....sory ampak men je grda :BUA: :BUA: Pa tko mal glede mitota pa d ne boste zdj spet usi mito riderji užaljeni ampak se mi zdi d bi lohk že mal obliko spremenil k je pa res tko kr mal zastarela oblika saj men se tko zdi... pa ne zamert :P :P Najlepši 125 motor je pa tud men tanova RS 125 ja :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede mitota in tanove rske se strinjam s tabo :D mava isti okus...

mito j prow zastareu ratou... ka ne morjo vn vršt nove oblike??? pajaci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepše ss 2T 125ke:

2006 Aprilia RS

Rieju RS2

Derbi GPR

Honda NSR

Cagiva mito

moje mnenje .) drgač so pol pa nakedi 4T:

Daelim roadwin ~ Hyosung comet

YBR (če neb bla preozka :BUA: )

MZ RT

zaka mam pa ybr je blu pa že miljaužnt taužntkrat povedanu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k niso dve izvedbe :? 4 in 2T

ne niso. Glede mitota: vsi hočete neke obliko spremenit :? legend se ne spreminja... To je tak ko da bi martinu krpanu dal namesto barungle iz lipe v roko berreto :slap: Legenda naj ostane legenda... brezčasna :P

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne niso. Glede mitota: vsi hočete neke obliko spremenit :? legend se ne spreminja... To je tak ko da bi martinu krpanu dal namesto barungle iz lipe v roko berreto :slap: Legenda naj ostane legenda... brezčasna :P

in obenem zastarela :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, če je pa sm 4T se pa opravičujem za moje nepoznavanje...ljudje se celu življenje učimo :rolleyes:

drgač je pa med naštetimi, zame mito še vedno na koncu seznama, lepši mi je edino od stare rs-ke, kar pa ne pomen d mi je grd, sm v primerjavi z drugimi, se pa strinjam z brodarjem, legenda pač mora ostat legenda, sm je pa tko da tud če bi jo spremenl, bi biu tastar še vedno legenda .) , dns je treba pač sledit trendom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, če je pa sm 4T se pa opravičujem za moje nepoznavanje...ljudje se celu življenje učimo :rolleyes:

drgač je pa med naštetimi, zame mito še vedno na koncu seznama, lepši mi je edino od stare rs-ke, kar pa ne pomen d mi je grd, sm v primerjavi z drugimi, se pa strinjam z brodarjem, legenda pač mora ostat legenda, sm je pa tko da tud če bi jo spremenl, bi biu tastar še vedno legenda .) , dns je treba pač sledit trendom :whistle:

tut res... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sej bodo enkrat prenovil mitota, in takrat bo prišel ven (najverjetneje) kot kopija novega ducatija 1098 :wub:

.........in potem se lahko nova RS samo skrije :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sej bodo enkrat prenovil mitota, in takrat bo prišel ven (najverjetneje) kot kopija novega ducatija 1098 :wub:

.........in potem se lahko nova RS samo skrije :kva2:

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumem čist tega :hmm:

ja ce bi dal motor od 1098 na cagivo mito... pomojm je to ist k motor od elektronika na avtomatika hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja :D

sam kopija je neki drugega

ČE bodo res kdaj naredili to, bo mašina 125cc (upam da še vedno 2T), in temu prirejen okvir, zavore,...ampak samo izgled od 1098

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!