Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a se komu ful nenormalno vn mece linijo ?

sm na siolu, 1 mega, staticn ip

ker mene je vceraj pa danes vn metalo na vsake 2 minute....

aja ce vam msn vn mece...instalirejte si GAIM. program je klon MSNja narjen zalinux, sam je tut za win instalacija...

mas pa support za msn, yahoo, irc, icq...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike in filmi so že... :OK:

Ja, moj cilj do glavne dirke je, zgubit par kilogramov, natrenirat progo in se psihično pripravit...do 16.12. si bom tudi nabavu čelado iz karbona in dirkaški kombinezon, zbiram pa tudi svojo navijaško it pit-stop ekipo... :lol:

hehe...kdaj gremo trenirat? Js grem v nedeljo navsezgodaj zjutri tja... tam okol 9h bom tam... Pride še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla roky

jst hodim na strojno šolo

Aha,aha sm mislu, da si na kšni Iskri v Kranju :) No sej drug let se vidmo na cest :naughty:

gapi kva,čeb ti mene u Črnučama pobral 16.12,če se ti da...Bom na zabavi paradajze vate metov k boš furov :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...kdaj gremo trenirat? Js grem v nedeljo navsezgodaj zjutri tja... tam okol 9h bom tam... Pride še kdo?

pomojem si mrzu useen :grim vam bo gapi pokazu kak se fura ;) :winkiss: grčo reku da obvlada

Aha,aha sm mislu, da si na kšni Iskri v Kranju :) No sej drug let se vidmo na cest :naughty:

gapi kva,čeb ti mene u Črnučama pobral 16.12,če se ti da...Bom na zabavi paradajze vate metov k boš furov :grim :OK:

pridš ti tud... lepo :OK: bomo kafe kr preskočl, pa direkt na pir na puno prešaltal :OK: :OK: :OK: se že veselim... velik vas bom spoznou :OK: upam da si vas bom zapomnu :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem si mrzu useen :grim vam bo gapi pokazu kak se fura ;) :winkiss: grčo reku da obvlada

Ah sj gapija brez veze omenjat :P on je itaq razred zase :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem si mrzu useen :grim vam bo gapi pokazu kak se fura ;) :winkiss: grčo reku da obvlada

pridš ti tud... lepo :OK: bomo kafe kr preskočl, pa direkt na pir na puno prešaltal :OK: :OK: :OK: se že veselim... velik vas bom spoznou :OK: upam da si vas bom zapomnu :D

Hja upam, da se pojavm ja...Nism pa še sigurn :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gapi kva,čeb ti mene u Črnučama pobral 16.12,če se ti da...Bom na zabavi paradajze vate metov k boš furov

Pa može. Se bova zmenila. Čeprov bo šla pomoje tut moja mal zame navijat :P

P.S. Jst morm bit tm najkasnej ob 20.00, seprav bom šu od doma okol 19.30

Gapija bo lahko dobra vožnja pripeljala samo do superfinala, tam pa se bo za vse začelo znova in vožnja ne bo več štela....

Točno tako! Če mi ne bo kak grčo avta sabotiru (čeprov se je dans že sam, k ga je blo treba mal šlepat :P ). Drugače imam pa ravno toliko možnosti kot ostali 4je v superfinalu (če pridem tja). Mah mičken bom še prebral motosvet, pol pa nej zmaga najbolši :OK:

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sam en uprašane

ker motor mn crkava:-aprilia rs125

-cagia mito 125

prosim odgovorite

:kva2: :kva2:

da se bom lažje odločil pri nakupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sam en uprašane

ker motor mn crkava:-aprilia rs125

-cagia mito 125

prosim odgovorite

:kva2: :kva2:

da se bom lažje odločil pri nakupu

daelim evolution

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The same shit .) Edino RSk se da več dobit k so novejši letnik ( 0d 01 do 05), medtem ko je mitotov teh letnikov zelo mal, so samo 2000>, se pa najde tud kašn novejši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja še v mariboru bi mogl kdaj kšno motosvet zabavo nardit hehe :P a mate kšne karting proge .)

V dvorani zal ne...drgac pa poleti pa mislim da nekaj je ja...

Je pa res, da se v Mariboru v tej smeri ne dogaja nic! Nimamo ne kaksnih delavnic, kaj sele kaksna velika motosvet srecanja oz. tekmovanja...

mam sam en uprašane

ker motor mn crkava:-aprilia rs125

-cagia mito 125

prosim odgovorite

:kva2: :kva2:

da se bom lažje odločil pri nakupu

Pa kaksno vprasanje?!

To je odvisno kak bos z motorjem ravnal. Ne mores kar vsega posplosit in rect, kaj sedaj prej oz. kasneje crkne. Debat o razliki med tema dvema motorjema je bilo ze ogromno! Kupi tistega ki ti je bol vsec in to je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dvorani zal ne...drgac pa poleti pa mislim da nekaj je ja...

- ja z gokardi bo bolj bogo pr nas v mb-ju, sicer so bli pred leti pri dvorani tabor, pa nekoč tudi pri tamu, ampak je zaj vse to propadlo, mogoče čez par let...hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sam en uprašane

ker motor mn crkava:-aprilia rs125

-cagia mito 125

prosim odgovorite

:kva2: :kva2:

da se bom lažje odločil pri nakupu

defenitivno honda cbr 125 :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sam en uprašane

ker motor mn crkava:-aprilia rs125

-cagia mito 125

prosim odgovorite

:kva2: :kva2:

da se bom lažje odločil pri nakupu

ja odvisn kaj delaš z njim

vedno treba tankat dobro olje (4k liter) ter ga ogreti (60 st.) preden ga tiščiš :D in načeloma z njim nebi smelo biti težav, je pa vse enako, rs ali mito, ker imata enako navite mašine

če se boš odloču za mitota, ga bom jst v kratkem prodal (pozimi ali zgodaj spomladi)

je pa 2000 letnik, menjan cilinder, ležaji,..pred 3000km

več info na PM ali me dodaj na MSN (v profilu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!