Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mam sam en uprašane

ker motor mn crkava:-aprilia rs125

-cagia mito 125

prosim odgovorite

:kva2: :kva2:

da se bom lažje odločil pri nakupu

Drugače bi ti predlagov da kupiš mitota ker je preprosto boljši, hitrejši... :D ampak ker le tega ne boš dobil dobrega oz. zelo težko dobiš lepo ohranjenega (lahko kupiš novega, ampak to ni isto kot tastare verzije .) ) bo tabolš, da si kupiš eno rs125 oz. novga mitota, če maš dovolj denarja. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače bi ti predlagov da kupiš mitota ker je preprosto boljši, hitrejši... :D ampak ker le tega ne boš dobil dobrega oz. zelo težko dobiš lepo ohranjenega (lahko kupiš novega, ampak to ni isto kot tastare verzije .) ) bo tabolš, da si kupiš eno rs125 oz. novga mitota, če maš dovolj denarja. :P

Ti si car :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi mito v tujini že v salonih naprodaj :) klik Pa napaka v oglasu (4T) hehe upam da ne bo nikol 4T :P

na žalost kmalu ne bo več 2T.... zakoni se spreminjajo :BUA:

Drugače bi ti predlagov da kupiš mitota ker je preprosto boljši, hitrejši... :D ampak ker le tega ne boš dobil dobrega oz. zelo težko dobiš lepo ohranjenega (lahko kupiš novega, ampak to ni isto kot tastare verzije .) ) bo tabolš, da si kupiš eno rs125 oz. novga mitota, če maš dovolj denarja. :P

ti boš tole vedu k furaš enga sesalca :angry: :yawn: svašta

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva je s tem folkom da blokirajo 125-ke na 80kmh :slap: :slap: :slap:

pol pa kupš tazga mitota pa te sesalci dol pokajo :headbang: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa v nemčiji je še bolj strogo ne me za besedo držat sam je neki podobnga da do 20 al do 21 vozjo lohk sploh največ 50ccm :BUA: :BUA: neki tazga je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda je tale MS ratu bučovalilnica...to se kr vska neki spomne...ja do 20 leta lahko sam 50ccm...pa vi ste majkemi nori :grim :lol1:

dej mal pomislte kaj strelate...

v franciji pa neomejeno dobiš s 40tim letom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto_rider to si mau zajebal ja...glih tak majo pri 16ih letih 125ccm, samo da pac ta omejitev na 80km/h, kdaj pa dobijo pol neomejeno pa nevem, ampak mislim da tud nekaj takega ko pri nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne no resno pravm bli smo letos iz enimi nemci na morju pa majo oni enga sina starga 17 let pa je mt negova rekla d še ne more met 125ccm :blink: pizda če nebi slišu nebi govoru .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost kmalu ne bo več 2T.... zakoni se spreminjajo :BUA:

Jernej, kokr sm jaz slišal bodo 2t ostali še kar lep čas 2t, ker so jih prilagodili in še jih bodo, tako da bodo še lep čas zadovoljevali ekološke normative.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne no resno pravm bli smo letos iz enimi nemci na morju pa majo oni enga sina starga 17 let pa je mt negova rekla d še ne more met 125ccm :blink: pizda če nebi slišu nebi govoru .)

ja sej moja mt pa prav da tud 125 niso za mulce...pa da bi blo treba use motorje ukint...bolš da jo ne slišš k boš takoj pisu po forumu...bo takoj cela slovnija verjela kaj se je moja mt zmisnla...

to unga mt nateguje da si ne bi kupu...al je pa res tok neumna da tko misl .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej moja mt pa prav da tud 125 niso za mulce...pa da bi blo treba use motorje ukint...bolš da jo ne slišš k boš takoj pisu po forumu...bo takoj cela slovnija verjela kaj se je moja mt zmisnla...

to unga mt nateguje da si ne bi kupu...al je pa res tok neumna da tko misl .)

ej risko... tvoja mtka to sam zate govori :P k itak use zjebeš :devil:

joke stari :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajnje vm, k vm ga kupjo :P

mene je na začetk mt hotla prepričat nej kupm skutrja :blink: ... pol sm pa tole kupu, sej pa še fotr mal začeu vozt z no... tko de je prejšn tedn kupu še on uso upremo in zdej že gleda za motorčki... mat je pa zgleda ubupala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ata pa nič ne reče ker je bil isti v teh letih (te so se še z MZ-ji naganjali pa šraufali :P ) pa zdaj ma tudi motor pa se še mama včasih pelje z njim od zadaj pa se močno drži... hehe Pri mami pa je problem ker pravi da jo bom pokopal pa bog ne daj da omenim kako hitrost al pa kaj jo že skrbi... Pomoje se bo navadla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah pr men doma pa tud ni takih problemov zarad motorja k je fotr tud motorist in se iz mt pol skos skup vozta men sam pravta tmau po pamt :P :P edin učasih če se skup pelmo pa da jst na ovinkih mal tačke brusm mi pol na konc pravta če sm mal zmešan :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nš flemči prodaja svoj moped MOPED :D paden samo 2x :D pa 480.000 :D flemči če boš pa za tole dobu 480.000 pol pa kapo dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil dons na jutranjem treningu...najbolši krog = 30.400 (izbolšal za 0.230)...do 16.12.2006 morm pridt pod 30.000 (optimist) :D

Popravljeno . Popravil Stig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!