Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sm bil dons na jutranjem treningu...najbolši krog = 30.400 (izbolšal za 0.230)...do 16.12.2006 morm pridt pod 30.000 (optimist) :D

kok si ti tole resno uzeu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš tole vedu k furaš enga sesalca :angry: :yawn: svašta

A se bojiš da te bo tut ta "sesalc" prehitu ?! :grrr Drgač pa tko za info sm furov že oba, tako mitota kot tud aprilio in še predobr vem ker je boljši. Če mi pa ne verjameš se pa lhk zmenva, da prideš s tvojo cestno makino na en race mito vs. aprilia, pa bomo pol vidl če boš sploh lahko vidu tablco !! :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bojiš da te bo tut ta "sesalc" prehitu ?! :grrr Drgač pa tko za info sm furov že oba, tako mitota kot tud aprilio in še predobr vem ker je boljši. Če mi pa ne verjameš se pa lhk zmenva, da prideš s tvojo cestno makino na en race mito vs. aprilia, pa bomo pol vidl če boš sploh lahko vidu tablco !! :grrr :P

:lol1: tablco v grabnu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bojiš da te bo tut ta "sesalc" prehitu ?! :grrr Drgač pa tko za info sm furov že oba, tako mitota kot tud aprilio in še predobr vem ker je boljši. Če mi pa ne verjameš se pa lhk zmenva, da prideš s tvojo cestno makino na en race mito vs. aprilia, pa bomo pol vidl če boš sploh lahko vidu tablco !! :grrr :P

daj playa nea se zaj tu nekaj vun meci, pa kak bi ti dirkal pa pokazal kaj znas itd., ker si bos s takimi posti naredo samo sovraznike. takih samovsecnih in taksnih ki mislijo da so vse na svetu tu ne rabimo...

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj playa nea se zaj tu nekaj vun meci, pa kak bi ti dirkal pa pokazal kaj znas itd., ker si bos s takimi posti naredo samo sovraznike. takih samovsecnih in taksnih ki mislijo da so vse na svetu tu ne rabimo...

:headbang:

:OK: :OK: :OK:

A se bojiš da te bo tut ta "sesalc" prehitu ?! :grrr Drgač pa tko za info sm furov že oba, tako mitota kot tud aprilio...

ne se ne bojim... se nimam česa bat :P ja jst sm pa za info furov tud ninđo zx 6r :naughty: zdej sm pa večji car kt ti :P

Če mi pa ne verjameš se pa lhk zmenva, da prideš s tvojo cestno makino na en race mito vs. aprilia, pa bomo pol vidl če boš sploh lahko vidu tablco !! :grrr :P

pridm sam na race moja cestna makina vs. tvoj sesalc :lol1: da te vidm kak furaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK:

ne se ne bojim... se nimam česa bat :P ja jst sm pa za info furov tud ninđo zx 6r :naughty: zdej sm pa večji car kt ti :P

pridm sam na race moja cestna jajca vs. tvoj sesalc :lol1: da te vidm kak furaš :D

jst sm tut furu ninđo zx6r 06 letnik .) pa se mam zato kej več k ti ? :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut furu ninđo zx6r 06 letnik .) pa se mam zato kej več k ti ? :grrr :grrr :grrr

ti se maš itak za nekej več od vseh tukej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj playa nea se zaj tu nekaj vun meci, pa kak bi ti dirkal pa pokazal kaj znas itd., ker si bos s takimi posti naredo samo sovraznike. takih samovsecnih in taksnih ki mislijo da so vse na svetu tu ne rabimo...

:headbang:

1. Moj nick je play ne playa

2. Piši tako da te bom kj razumel

3. Jst se ne hvalim, sam pravm k vs je tukaj toliko prot mitotu, da se dokončno reši dilema pa naredimo en race, pa lahko zaklučte debato, ker motor je hitrejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Moj nick je play ne playa

2. Piši tako da te bom kj razumel

3. Jst se ne hvalim, sam pravm k vs je tukaj toliko prot mitotu, da se dokončno reši dilema pa naredimo en race, pa lahko zaklučte debato, ker motor je hitrejši.

1. (prvo bom spustu)

2. jst sm ga lepo razumel... ti ga pa pomojem nisi hotu :lol1:

3. noben nima nč proti mitotu.... mi se večina folka tle na motosvetu poznamo tudi v živo... in smo dobri frendi, se furamo skupi in nimamo nič eden proti drugmu... se pač skos zezamo... tud v živo :) sam ti tega ne razumš, ker nas ne poznaš... se pa nekej umešavaš, k se jst pa reesko kregava o tem ker je bolši... (se itak skos, da veš :P ) a ne reesko? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se ne bojim... se nimam česa bat :P ja jst sm pa za info furov tud ninđo zx 6r :naughty: zdej sm pa večji car kt ti :P

pridm sam na race moja cestna makina vs. tvoj sesalc :lol1: da te vidm kak furaš :D

Tebi pa, nism se hvalu s kerimi motorji sem se že furov, sam napisov sm ti da boš vedu da nism en blefer k še nikol ni furov nobenga od teh motorjev !! :headbang:

Pa tukej ni govora o mojmu "sesalcu" vs. tvoj cestn kontejner, ampak mito vs. aprilia, tko da ne bluzi pa raj prid dirkat prot mitotu, če si tok zajeban racer, pa tvoja aprilia itq poč dol vsakega mitota !! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tukej ni govora o mojmu "sesalcu" vs. tvoj cestn kontejner, ampak mito vs. aprilia, tko da ne bluzi pa raj prid dirkat prot mitotu, če si tok zajeban racer, pa tvoja aprilia itq poč dol vsakega mitota !! :grrr

you got the point :OK: in all ways :OK:

aja, pa ne žalt moje ljubice, da nom jst začeu kj o tvoji stari gajbi na dve kolesih .)

nc se nimam... :nono:

je že kul :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

you got the point :OK: in all ways :OK:

aja, pa ne žalt moje ljubice, da nom jst začeu kj o tvoji stari gajbi na dve kolesih .)

No no mene boli k.... , če ti žališ mojo prdo, ker jo bom itq imel samo do marca, potem jo bo pa zamenjala malo večja "prda" :OK: , uglavnm če mislš bit pametn prid na race, da te vidmo kuko si najjači ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa dovolj vroče krvi :P Pred pomladjo tak ne morte dirkat zaj pa ne rabite bit živčni do pomladi pa čakat na to :D

zdej je bl napet ozračje, k se ne mormo furat.... mormo adrenalin tlele sproščat...

drgač kdo pride zdej use 16 ga :OK: :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no zdj se pa že res mal pomerte :P :P bomo spomlad dirkal :D pa itaq brez veze da se kregate ker motor je hitrejši, ker vs jst use iz mojo varo tko dol vržm d res ni hahahahaha :D :D

Aja pa jst sm 16.12. 100% v rollu, tko d se vidmo pa spet kšno rečmo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč najboljše, od 125, se pa vozijo tisti, ki se zelo malo oz. nič ne oglašajo v tej temi..

kdaj gremo spet na ride :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!