Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

dej ne me rajcat tle denji :P

sej res...tud u vase konce morm se kdaj pridt da se mal zapeljemo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res...tud u vase konce morm se kdaj pridt da se mal zapeljemo :yes:

ja stari ... a ves do sa nam kobjeglavo zaprli mamo im jebem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja stari ... a ves do sa nam kobjeglavo zaprli mamo im jebem :P

to sem pa neki slisow ja...sam v gorici je se wseeno zakon sej mate zeleni gaj itd :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem pa neki slisow ja...sam v gorici je se wseeno zakon sej mate zeleni gaj itd :OK:

ma ja wem tud tisto so zej zaprli pederajsi ... sej baje neki stimajo :P

aja pa se ena slikca iz te sezona ....... lepi spomini a ne pleya ?? .)

post-8344-1165759963_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo :worship: :OK: lepa fotka, ni kaj komentirat...upam da nas bo drugo sezono cim vec :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo :worship: :OK: lepa fotka, ni kaj komentirat...upam da nas bo drugo sezono cim vec :yea1:

men je ta še bolša

IPB Slika

:lol1: :lol1: :lol1: posnetk je hud do konca :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ta še bolša

IPB Slika

:lol1: :lol1: :lol1: posnetk je hud do konca :lol1: :OK:

tud jest mam to fotko...k mi je baha poslow sm se res nasmejow ni kej zmaga :D ta fotka je za na net :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja wem tud tisto so zej zaprli pederajsi ... sej baje neki stimajo :P

aja pa se ena slikca iz te sezona ....... lepi spomini a ne pleya ?? .)

:OK: :OK:

samo naslednjo sezono, se ne bom, preveč zadrževal na ridah...

Ko bom šel mimo bom pa šel ene 2x-3x čez :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Moj nick je play ne playa

2. Piši tako da te bom kj razumel

3. Jst se ne hvalim, sam pravm k vs je tukaj toliko prot mitotu, da se dokončno reši dilema pa naredimo en race, pa lahko zaklučte debato, ker motor je hitrejši.

Ni vse odvisno od motorja...

Drgač bi se pa pri Dragu vidl ker je hitrješi (js bi s svojo 4t mašinco le opazoval :D )

Sam bi res lahko nardil en drag...Mito vs. Rs vs....kdorkoli že....

Seveda pod pogojem da je motocikel ves originalen, kar bi bil pa problem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: bla bla :D Mito dela kot urca :OK:

sej se zajebavam no :OK:

:OK: :OK: :OK:

ne se ne bojim... se nimam česa bat :P ja jst sm pa za info furov tud ninđo zx 6r :naughty: zdej sm pa večji car kt ti :P

pridm sam na race moja cestna makina vs. tvoj sesalc :lol1: da te vidm kak furaš :D

:lol1: :lol1: :lol1:

1. Moj nick je play ne playa

2. Piši tako da te bom kj razumel

3. Jst se ne hvalim, sam pravm k vs je tukaj toliko prot mitotu, da se dokončno reši dilema pa naredimo en race, pa lahko zaklučte debato, ker motor je hitrejši.

jst z mojmu prehitim usazga mitota :P

1. (prvo bom spustu)

2. jst sm ga lepo razumel... ti ga pa pomojem nisi hotu :lol1:

3. noben nima nč proti mitotu.... mi se večina folka tle na motosvetu poznamo tudi v živo... in smo dobri frendi, se furamo skupi in nimamo nič eden proti drugmu... se pač skos zezamo... tud v živo :) sam ti tega ne razumš, ker nas ne poznaš... se pa nekej umešavaš, k se jst pa reesko kregava o tem ker je bolši... (se itak skos, da veš :P ) a ne reesko? :)

reesko je mogu zdej zmert svoj motor, k mu ga bodo obdavčl za nepremičnino :devil: :D

you got the point :OK: in all ways :OK:

aja, pa ne žalt moje ljubice, da nom jst začeu kj o tvoji stari gajbi na dve kolesih .)

je že kul :)

ah dej s tisto Aprilijo neki nabijat, k te še z minimototom uzad pustim :evilgrin:

No no mene boli k.... , če ti žališ mojo prdo, ker jo bom itq imel samo do marca, potem jo bo pa zamenjala malo večja "prda" :OK: , uglavnm če mislš bit pametn prid na race, da te vidmo kuko si najjači ! :grim

dej ne bit tok glasn, pa najprej MOTOR kup, pol se pa oglaši kaj je bolš pa kaj ne ;)

P.S. Motor = motorno kolo prostornine 125ccm alii več :)

zdej je bl napet ozračje, k se ne mormo furat.... mormo adrenalin tlele sproščat...

drgač kdo pride zdej use 16 ga :OK: :D :OK:

be there :grim

No no zdj se pa že res mal pomerte :P :P bomo spomlad dirkal :D pa itaq brez veze da se kregate ker motor je hitrejši, ker vs jst use iz mojo varo tko dol vržm d res ni hahahahaha :D :D

Aja pa jst sm 16.12. 100% v rollu, tko d se vidmo pa spet kšno rečmo B)

moj minimoped je najbolši :OK: :P gre tut po zadni :grim

sej res...tud u vase konce morm se kdaj pridt da se mal zapeljemo :yes:

Ej Denzi, pa zadne lampe si zrihti, da ti ne bodo spet z dougimi lampami svetil od uzad, tko k takrt iz rid domov :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grcar, zdej si me pa nasmejou k sm prebraw tazadn stavk k sm se spomnu na tist dan :D sm jih pol kr hitr nazaj prklopu :D jeblo pa dobr takrt ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst z mojmu prehitim usazga mitota :P

reesko je mogu zdej zmert svoj motor, k mu ga bodo obdavčl za nepremičnino :devil: :D

ah dej s tisto Aprilijo neki nabijat, k te še z minimototom uzad pustim :evilgrin:

haha ti prehitiš usazga mitota :lol1: :lol1: :lol1: še mene ne prehitiš... no ubistvu me komi pa mam 15 kojnev :lol1: tist tvoj Z50 ne gre nikamor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grcar, zdej si me pa nasmejou k sm prebraw tazadn stavk k sm se spomnu na tist dan :D sm jih pol kr hitr nazaj prklopu :D jeblo pa dobr takrt ja :)

pa še fora je bla, k sm ga jst kleu, kwa je to zaen pofukan debil, k se ponoč v koloni z dougimi lampami fura. Pol se je pa tm na semaforju še neki pizdu, da bo smrkce poklicu :lol1: :lol1: :lol1:

Sam tist dan ni biu za umetnike, pr daelimu mi je benza zmanjkal, pa k ma tankr res skor 20l prostornine :lol1: :slap: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa,opa Denzi aktiven na forumu :OK: Kje se ti skrivaš,nč te ni več vidt na Bledu...Mormo zdej enkrat skupej v STOPa :yea1:

oo poglej ga...ma ja ewo me po dolgmu casu :D ja topa absolutno da gremo zdej enkt skp na ksnga 2 3 ... :grim edin u petk swa bla pa z bivsmu sosolcm u trohi smo z se enima dvema kolegicama mal densal pa ga pil pa ga sral na use mozne nacine :D tkoda za stop je zmankal cajta...u soboto pa u izi zastavl pr enmu...bomo pa zej enkt sli ja pogledat ce je kj frisnga mesa :D

pa še fora je bla, k sm ga jst kleu, kwa je to zaen pofukan debil, k se ponoč v koloni z dougimi lampami fura. Pol se je pa tm na semaforju še neki pizdu, da bo smrkce poklicu :lol1: :lol1: :lol1:

Sam tist dan ni biu za umetnike, pr daelimu mi je benza zmanjkal, pa k ma tankr res skor 20l prostornine :lol1: :slap: :rolleyes:

hehe...tist dan je biu en tapraw za ns :D

ej ej Grcar pa kwa mas to za en motorck k prehti usazga mitota...k drgac bom mitota raj prodaw pa neki tazga nastimow :lol: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo poglej ga...ma ja ewo me po dolgmu casu :D ja topa absolutno da gremo zdej enkt skp na ksnga 2 3 ... :grim edin u petk swa bla pa z bivsmu sosolcm u trohi smo z se enima dvema kolegicama mal densal pa ga pil pa ga sral na use mozne nacine :D tkoda za stop je zmankal cajta...u soboto pa u izi zastavl pr enmu...bomo pa zej enkt sli ja pogledat ce je kj frisnga mesa :D

hehe...tist dan je biu en tapraw za ns :D

ej ej Grcar pa kwa mas to za en motorck k prehti usazga mitota...k drgac bom mitota raj prodaw pa neki tazga nastimow :lol: hehe

minimoto :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne bit tok glasn, pa najprej MOTOR kup, pol se pa oglaši kaj je bolš pa kaj ne ;)

P.S. Motor = motorno kolo prostornine 125ccm alii več :)

Hvala za razlago, do zdj sploh nisem vedu kva pomen motor rofl :kva2: :grrr. Kot sm že napisov bom kmalu prodal tega... Drgač pa nisem pisov zase, da bom tekmovov, temveč bi z mitotom tekmovov denji, z aprilio pa kdor si pač upa :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za razlago, do zdj sploh nisem vedu kva pomen motor rofl :kva2: :grrr.

se mi je zdel :grim

Kot sm že napisov bom kmalu prodal tega...

pol boš pa sigurn mitota kupu :D pa pol ceu nevarn biu ane :devil:

Drgač pa nisem pisov zase, da bom tekmovov, temveč bi z mitotom tekmovov denji, z aprilio pa kdor si pač upa :P :naughty:

ČE ti ne boš tekmovov, kwa se pol sploh oglašaš pa se delaš neki pamtnga :slap:

jao otroc :slap:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE ti ne boš tekmovov, kwa se pol sploh oglašaš pa se delaš neki pamtnga :slap:

jao otroc :slap:

Ne, ne bo mito na tvojo žalost. Oglašov se bom kadar se mi bo tko zazdel, ker ma vsak pravico pisat na temu forumu. Če te moj mnenje mot se zapri v omaro pa tih bod ! Edin otrok tle si pa ti, kar dokazuješ s svojimi izjavami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti govoris kdo je tukaj otrok, pa sploh nobenga osebno ne poznas :slap: mi pa na tvojo zalost se :P

Aha on pa očitno pozna mene da po tem sklepa ja :grrr . Važn da poznam taprave drugih mi ni treba poznat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!