Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ne, ne bo mito na tvojo žalost. Oglašov se bom kadar se mi bo tko zazdel, ker ma vsak pravico pisat na temu forumu. Če te moj mnenje mot se zapri v omaro pa tih bod ! Edin otrok tle si pa ti, kar dokazuješ s svojimi izjavami.

ah dej dej k si komi iz plenic prlezu. V omaro se pa ne bom zapru, k me je strah teme :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ja loh piše ker hoče, sam ne kr neki nabijat :)

Kaj pa če Denzi takrt ne bo meu cajta, a boš ti z mopedom dragov? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dej dej k si komi iz plenic prlezu. V omaro se pa ne bom zapru, k me je strah teme :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ja loh piše ker hoče, sam ne kr neki nabijat :)

Kaj pa če Denzi takrt ne bo meu cajta, a boš ti z mopedom dragov? :P

Sploh ne mislm komentirat prve izjave, ker se mi z otrokm neda ubadat. Na tvojo žalost mopeda takrt nebo več, pa brez skrbi, da si bo takrt Denzi vzel cajt, za dirkat ga ma on zmerj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne bo mito na tvojo žalost. Oglašov se bom kadar se mi bo tko zazdel, ker ma vsak pravico pisat na temu forumu. Če te moj mnenje mot se zapri v omaro pa tih bod ! Edin otrok tle si pa ti, kar dokazuješ s svojimi izjavami.

no no mal se umir, komi se upišeš na forum pa si že pogumen. drgač mamo pa kle gor usi iste pravice pisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no mal se umir, komi se upišeš na forum pa si že pogumen. drgač mamo pa kle gor usi iste pravice pisat

Jst sm čist mirn zaka bi se umiru ? :? Vidm pa tut da ni poante tukej pisat, komentirat nekej, ker s tem nič ne dosežeš .) , pč izrazu sm svoj mnenje mito vs. aprilia, očitno vas je večina še vseeno nasprotnega mnenja :blink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm čist mirn zaka bi se umiru ? :? Vidm pa tut da ni poante tukej pisat, komentirat nekej, ker s tem nič ne dosežeš .) , pč izrazu sm svoj mnenje mito vs. aprilia, očitno vas je večina še vseeno nasprotnega mnenja :blink: .

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečko si išče batine :D :D :naughty:

A me boš ti pretepu ?? :grim :grim

@play saj te nihče ne sili da se hodiš kregat pa pametovat. Malo zrolaj gor miško pol pa maš gumb odjava in lahko rešiš težave.

Nism pršu na forum z namenov, da bi se kregov :? , pč me vsi nekej napadajo, češ kva bo pa on vedu k ma doma 50 kubov ali je boljši mito ali aprilia .) . Sm furov tako aprilio kot tudi mitota in bom že približno vedu, ker motor je po mojem mnenju boljši. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa po načinu njegovega pisnega izražanja, ocenjujem starost največ 15 let, močna sociološka deprivacija, kar se kaže v izrazitem izzivanju ter težnji po problemih, ter iq , med 80-85, kar je vidno predvsem po načinu kako osebek izraža subjektivno mišljenje.... morda se motim, ampak skoraj nemogoče :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa po načinu njegovega pisnega izražanja, ocenjujem starost največ 15 let, močna sociološka deprivacija, kar se kaže v izrazitem izzivanju ter težnji po problemih, ter iq , med 80-85, kar je vidno predvsem po načinu kako osebek izraža subjektivno mišljenje.... morda se motim, ampak skoraj nemogoče :D :D :D

:OK: uzeu si mi z jezika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa po načinu njegovega pisnega izražanja, ocenjujem starost največ 15 let, močna sociološka deprivacija, kar se kaže v izrazitem izzivanju ter težnji po problemih, ter iq , med 80-85, kar je vidno predvsem po načinu kako osebek izraža subjektivno mišljenje.... morda se motim, ampak skoraj nemogoče :D :D :D

:OK: :lol1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A me boš ti pretepu ?? :grim :grim

Nism pršu na forum z namenov, da bi se kregov :? , pč me vsi nekej napadajo, češ kva bo pa on vedu k ma doma 50 kubov ali je boljši mito ali aprilia .) . Sm furov tako aprilio kot tudi mitota in bom že približno vedu, ker motor je po mojem mnenju boljši. :D

to ker je boljši al mito al rs, smo kle gor že premleli pa se prkregali pomoje da 1000 krat :grim

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa po načinu njegovega pisnega izražanja, ocenjujem starost največ 15 let, močna sociološka deprivacija, kar se kaže v izrazitem izzivanju ter težnji po problemih, ter iq , med 80-85, kar je vidno predvsem po načinu kako osebek izraža subjektivno mišljenje.... morda se motim, ampak skoraj nemogoče :D :D :D

To si očitno pisal zase :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa že podaš mnenje pa napišeš da ti tako misliš ne pa da trdiš keri je bolši ker si si v naslednjem trenutku z nekom v laseh.

no dej folk zdej se pa že umerte :D

Pa ravno zdaj bi ti umirjal ko je ko na Trenjih? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ker je boljši al mito al rs, smo kle gor že premleli pa se prkregali pomoje da 1000 krat :grim

Ja no pč sm se prijavu na forum šele sedaj in povedov svoje mnenje, pa ta tema je namenjena nabijanju... tko da s tem nabijanjem ni nč narobe :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pisal zase?? jaz sem pač podal konstruktivno mnenje oz. kritiko na tvoje izražanje na forumu, seveda podkrepljeno z dokazi, če hočeš lahko tudi citiram, in opravima še bolj izčrpno analizo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zdele štejem......trenutno se številka prepirov nahaja pri nwm keri :P :grim Preprost matematičen izračun nam pove: Prepiri se vrstijo od začetka tem mito in RS, torej od 2002 našega štetja naprej, povprečno se zgodi 7 prepirov na leto....torej 7x 5 nanese 35 prepirov, v katerih so svoja mnenja vsaj 3x podali vsi kolikor toliko aktivni člani MS :OK: Za računanje absolutne in relativne napake me pa na PM kontaktirajte

P.S.: Za netočnost podatkov ne odgovarjam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no pč sm se prijavu na forum šele sedaj in povedov svoje mnenje, pa ta tema je namenjena nabijanju... tko da s tem nabijanjem ni nč narobe :grim :grim

lih taga nabijanja pa res ni treba k je zadnih 10 postov. drgač pa lah uporabš mal iskalnik al pa si cele teme preber :grim pa boš vid da je na vsaki 5i strani napisano ker je bolši :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa nič nimam proti tebi, nasprotno prav všeč mi je to, da prebiram poste ter izjave tvojim podobne, saj me neznansko spravljajo v smeh :D :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno bo vsega tega konec, ko bo zares izveden drag race mito vs. aprilia, pri čemer bosta oba motorja original, voznika oba približno isto sposobna in seveda da bo vse to posneto. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!