Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

še riskota počakamo, da pride napisat, ker je bolši :lol1: :lol1: :lol1:

mah vm jst povem...

MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :naughty: :naughty: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj mito je že tko hud brez da si dau jst nick mito cagiva mity...cagivči...pa karkol buzi & stuff :devil:

čakte da najdem film... k sm eno nsro tko pojedu da glava peče... morte vidt moj štart na 13k rpm :D

(no sej pol je zaribal) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da se še js posrjem ker je bolši.- SV rules :grim

(no sej pol je zaribal) :cry:

nč novga :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj mito je že tko hud brez da si dau jst nick mito cagiva mity...cagivči...pa karkol buzi & stuff :devil:

čakte da najdem film... k sm eno nsro tko pojedu da glava peče... morte vidt moj štart na 13k rpm :D

(no sej pol je zaribal) :cry:

in smo nasli point vsega tega :P :D

nemeresnojematpress :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma dej brez veze se kregat k vsi vemo (tut rs driverji sam jih je sram priznat), da je mito boljši v vseh pogledih :P

........and the show goes on :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah vm jst povem...

MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO UUUUUUUuuuuuuuuuuummmmmmm Kkkkrrrrrrrrrrrrssssssssssssssttttttttttttttttttt :naughty: :naughty: :grim

:lol1: mitopowerpress

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pubeci, jaz vam tak povem... mito, rs, gor al dol, ko bo prišo cavalier s svojo ybr-ko na turbo-nitro-kerozin pogon bote vsi lahko šli spat :D :D :D... pa bilokaki motor mate, makar je ninja, nimate šans ne :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tabolš, da se nardi eno anketo da vsak lhk glasuje za svojga favorita po pa še en drag race kot sem že preh tut napisov :D

dej že mer no :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tabolš, da se nardi eno anketo da vsak lhk glasuje za svojga favorita po pa še en drag race kot sem že preh tut napisov :D

ne to ne bo šlo, ker je rs-k več in bodo prevladale v anketi

sej veš: tko ko če bi bla anketa ker avto je bolši: clio(rs) ali ferrari(mito)

veš d bodo clioti(rs-e) zmagal, ker jih je več kot ferrarijev(mitotov), pa vsak svojga hvali :devil:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pubeci, jaz vam tak povem... mito, rs, gor al dol, ko bo prišo cavalier s svojo ybr-ko na turbo-nitro-kerozin pogon bote vsi lahko šli spat :D :D :D... pa bilokaki motor mate, makar je ninja, nimate šans ne :D :D

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pubeci, jaz vam tak povem... mito, rs, gor al dol, ko bo prišo cavalier s svojo ybr-ko na turbo-nitro-kerozin pogon bote vsi lahko šli spat :D :D :D... pa bilokaki motor mate, makar je ninja, nimate šans ne :D :D

hahahahaha celi cas se ze smejim, sam zdaj pa se se bolj :lol1: :lol1: :lol1:

ja pazite se cavaliera, sam da zrihta to cez zimo :P :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to ne bo šlo, ker je rs-k več in bodo prevladale v anketi

sej veš: tko ko če bi bla anketa ker avto je bolši: clio(rs) ali ferrari(mito)

veš d bodo clioti(rs-e) zmagal, ker jih je več kot ferrarijev(mitotov), pa vsak svojga hvali :devil:

ejej tist clio sport 200KM :devil: more pa kr trgat... a ga je že kdo vidu u živo al pa se je furov :devil: da mal prešaltam temo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pubeci, jaz vam tak povem... mito, rs, gor al dol, ko bo prišo cavalier s svojo ybr-ko na turbo-nitro-kerozin pogon bote vsi lahko šli spat :D :D :D... pa bilokaki motor mate, makar je ninja, nimate šans ne :D :D

:lol1:

ko bo to vidu bo znoru :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

forget it...

:P :OK: pametni odneha ;) se vid da si na bežigradu jst pa na ledini :fredy:

:lol1:

ko bo to vidu bo znoru :kva2:

:lol1: :lol1: :lol1: sam res... že tak se ful sekera k ga sesalci prehitevajo :lol1:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :OK: pametni odneha ;) se vid da si na bežigradu jst pa na ledini :fredy:

Uuuu bežigrajska elitaaaa :OK: _Nejko_ midva bi tui tja hodla če bi bla z lj ne? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!