Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Uuuu bežigrajska elitaaaa :OK: _Nejko_ midva bi tui tja hodla če bi bla z lj ne? :D

ledina je bolš ;) na ledino bi hodila... tm so vsaj normalni ljudje :P

a maš kej prot bežigradu...te bom s knjigo po glav :devil:

v to ne dvomm :lol1: sam ne se jebat mam jst zdej v rok branja 2 in branja tri ;) tedve mata skup zihr 3 kg

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš kej prot bežigradu...te bom s knjigo po glav :devil:

Jaz če mam kaj proti? :blink: Eh meni je ravno vrei ziher je vrei na šoli samo pač preveč onih zagriženih v knjigah pa to tak ko pri nas :D Ej a vi mate tut tolk metalcev?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja brodar, ti se mi kuj priklanjaj, sej veš kdo bo drugi tedn uradno odgovoren za tebe in tvoje podvige.... tak da ta tedn lepo bodi pridn da neom kaj čul čez tebe, pa se boma zmenla za kak kozarček ali dva minimalno alkoholne pijače :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz če mam kaj proti? :blink: Eh meni je ravno vrei ziher je vrei na šoli samo pač preveč onih zagriženih v knjigah pa to tak ko pri nas :D Ej a vi mate tut tolk metalcev?

ej u pizdu matr ... pr ns sama črnina jebem jim majku.... fazank je 1/2 črnih grozn :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja brodar, ti se mi kuj priklanjaj, sej veš kdo bo drugi tedn uradno odgovoren za tebe in tvoje podvige.... tak da ta tedn lepo bodi pridn da neom kaj čul čez tebe, pa se boma zmenla za kak kozarček ali dva minimalno alkoholne pijače :D :D :D :D

ja ati :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejej tist clio sport 200KM :devil: more pa kr trgat... a ga je že kdo vidu u živo al pa se je furov :devil: da mal prešaltam temo ..

jaz sem se peljal z prešnim modelom 180km ki naj bi mel iste specifikacije pa ti povem da kr fajn zalima....

drugač pa vsak hvali svojo kobilo...bi skor reko da malo keri voznik rs reče da je mito bolši oz. obratno.

Drugač pa sachs xtc 2t rula :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se peljal z prešnim modelom 180km ki naj bi mel iste specifikacije pa ti povem da kr fajn zalima....

drugač pa vsak hvali svojo kobilo...bi skor reko da malo keri voznik rs reče da je mito bolši oz. obratno.

Drugač pa sachs xtc 2t rula :D

LP

Normalno če ma iste felne ko mito (7speed) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej u pizdu matr ... pr ns sama črnina jebem jim majku.... fazank je 1/2 črnih grozn :krneki:

ampak res ej, mogoče ženska še dobra, če bi se vsaj normalno oblačla, ampak ko vidš vse črno pa ketne ko pes rexi pol pa :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res ej, mogoče ženska še dobra, če bi se vsaj normalno oblačla, ampak ko vidš vse črno pa ketne ko pes rexi pol pa :SS

ej res za kozlat :SS kam gre to... a je res bit popularn metalc po tanovem al kaj :? tud deci usi neki čupavi... bojo že čefurji kmal propadl :ninja: pa glih k sm se jih navadu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ati :blink:

haha, mogoče boš vsaj milko dobil, ker boš uradno 18 :D

Čeprav bojo verjetno itaq vsi kelnari trdili da maš ponarejeno dijaško, ATI.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, mogoče boš vsaj milko dobil, ker boš uradno 18 :D

Čeprav bojo verjetno itaq vsi kelnari trdili da maš ponarejeno dijaško, ATI.

lp, FReAK.

hahahahahahahaha :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj ti šmrkolin, ti pa samo tiho, da neo ata po mizi zaropotal.... najmanjši pa najbolj glasn si, izmed vse mojih nezakonsko-brezmadežno spočetih sinov :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj ti šmrkolin, ti pa samo tiho, da neo ata po mizi zaropotal.... najmanjši pa najbolj glasn si, izmed vse mojih nezakonsko-brezmadežno spočetih sinov :D :D :D

Koga si to mislo? mene? Pol si še najlepši pozabo napisat... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro sine, sej če sn brodara zdresiro da zaj samo lepo še pritrjuje mojim zahtevam, bom še pač tebe....hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tebe, ampak milkeca, sej vem da si rad v središču pozornosti brodar, ampak vedno pač ne morš bit ne :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ata, sej obljubim da ne bom nikoli več kupil boljšega motorja kot ga imaš ti, da neboš jezen name kot si sedaj :P bom prodal NSR kupil YBR pa še za milko bo ostalo :D:D

P.S.: Prodaja se NSR(karamb) za 1000€.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je blo res skregano z logiko ja.... jaz kot najstarejši, največji, najpametnejši, odgovoren praktično za vse vas otroke, potem pa me neki kelnarji neuki tam spravljajo v slabo luč pred vso mojo številno družino :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Prodaja se NSR(karamb) za 10€. Na belanci ima tudi podstavek za milke, ki pa je zaprt da se med vožnjo ne polijejo. Meni je prišel zelo prav, zato pa je zdaj karambolirana.

lp, FReAK.

8€ ti dam več pa ni vredna... :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je blo res skregano z logiko ja.... jaz kot najstarejši, največji, najpametnejši, odgovoren praktično za vse vas otroke, potem pa me neki kelnarji neuki tam spravljajo v slabo luč pred vso mojo številno družino :D :D

:grrr :kva2:

mauhecapress :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto pa res ja...nejc ni dobo pijace, mi2 z alesom pa hahaha :lol1:

atek je glavni :D

tisto pa je itaq bil taki prizor da sem se skor skozlal od smeha :D

(

Majstor Nejc gre po pijačo. Vrne se praznih rok. Jaz in grega se spogledama. Vprašam majstra: ATA, ki maš milke? Nejc pobledi in pogleda v tla rekoč: kreten kelnarski je osebno zahtevo pa nisn dobo :D:D HaHa pa je najstarejši. Napočil je čas da ukrepam. Uzel sem denar in šel po milke :OK: )

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!