Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hahaha, samo čuj takega motora ko ma ata res nia vsak ne, v mariboru edini, v slo mogoče trije, štirje.... to lahko res samo ateji vozijo take unikate :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja stari, jaz sn si zadal cilj, da morn do novega leta postat mojster....hehehehe, samo me sineki prehitevajo, ker se ve da morn jaz skrbet za družino pa to pa niam časa tolk tu gor nabijat :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jaz sem bil malo presenečen nad tistim postom "najpametnejši" itd...

glej brodar, prvi dve se nisn zlago, zakaj bi se še tretjo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha brodar:D

To pa je ko maš cagivo pa ti ne preostane druga ko pa da si celi dan na forumu :P

lp, FReAK.

hahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhahaahahahhahahaha, izjavaaaaaa mesecaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@blackdoc hahahaha tebe osebno ne poznam. Ampak če hodiš v znucani usnjeni jakni al pa dolgem plašču, dolga čupa, zablužen top pogled, pasje ovratnice pa čez pol busa nabijanje iz tvojga mp3ja te niti nočem spoznat :P

haha brodar:D

To pa je ko maš cagivo pa ti ne preostane druga ko pa da si celi dan na forumu :P

lp, FReAK.

Cagiva dela kot urca. Samo prst ji pokažem pa že renči.

hahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhahaahahahhahahaha, izjavaaaaaa mesecaaaa

no no da moje hiše se ravno ne rabi slišat krohot.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haahahahahahaaaaaa, pa skupaj sma ga pila v Štajercu in bongosu. Pa sn mislo da sma z Majstrom bla nasekana :P

lp, FReAK.

hahahaha pa ne tiiiiiiiiii :lol1: :lol1: :lol1:

samo to :D ...usnjeno jakno mam samo motoristično, mp3 playerja pa sploh nimam :closedeyes:

To se ceni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res ej, mogoče ženska še dobra, če bi se vsaj normalno oblačla, ampak ko vidš vse črno pa ketne ko pes rexi pol pa :SS

:OK: :lol1: :lol1: :lol1:

ej res za kozlat :SS kam gre to... a je res bit popularn metalc po tanovem al kaj :? tud deci usi neki čupavi... bojo že čefurji kmal propadl :ninja: pa glih k sm se jih navadu :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Dej folk ugasnte se, k ste v eni uri nabil 10 strani :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav... aja samo to še... kera je boljša: rs ali mito??? :D :D :D :D :D :D :D :D :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav... aja samo to še... kera je boljša: rs ali mito??? :D :D :D :D :D :D :D :D :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, naš ati sploh neja upa napisat kaj za en STROJ ma :D

"Motocikel: enduro-125"

lp, FReAK.

p.s.: tut mirotov sosed prodaja: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/osebna/oglas.asp?ID=1166286

Popravljeno . Popravil NSR_FReAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje konc tedna se bomo zmenil še za en neuradn trening kartinga v BTCju...treba cajt spravt na ene 30.40 č čmo skuterja :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se kuj zajebavaj milkec, ko bom jaz šou do cavalira da mi posodi malo nitrota, se boma drugače gledala veš :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav... aja samo to še... kera je boljša: rs ali mito??? :D :D :D :D :D :D :D :D :lol1: :lol1: :lol1:

to je tko kt uno vprašanje ... kwa je bolš cbr 125 al yamaha ybr 125 :fredy:

- al pa zakwa so imele kamikaze čelade na glavi :fredy:

defenitivno cbr 125 :OK:

IPB Slika

:wub: spominja me na mojo bivšo merido... sm jst tud tkole polagov :devil: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ni vidt da bi ti prej kej preveč polagu...vsaj če primerjamo kako se zdej vozš z rs-o...

al pa nisi ti kriv je motor glup :devil:

mogu sm dodat mal benza na ogenj...zdej k keš ostaja k ne dam lih vse za benz...pa za bate :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!