Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

zamenjam za 37 kondomov. .) itak jih rabis. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjam za 37 kondomov. .) itak jih rabis. :devil:

hehehe...sam tejcy ce boš za vsak disk sam 37 kondomov dobila boš mogla vsake 2 tedna disk prodajat :P

Ja dej povej...bi disk pasu na DTjko :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjam za 37 kondomov. .) itak jih rabis. :devil:

ne rabm kondomov mam kontracepcijske :P

ej yamaha ne vem prid do mene pa bova pogledala sam ne vem kok ti bo kej prov prsu k to je blo tko mislen za dekorirat v sobi al pa kar kol...emm k je tko mal zarajvel no razn ce ga zbrusis :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabm kondomov mam kontracepcijske :P

ej yamaha ne vem prid do mene pa bova pogledala sam ne vem kok ti bo kej prov prsu k to je blo tko mislen za dekorirat v sobi al pa kar kol...emm k je tko mal zarajvel no razn ce ga zbrusis :P

to se use da zrihtat :D

jest bi ga rabu čej 320ka alpa kejpodobne velikosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk sicer še nevem če ste se že kej menil in upam da ne bom izapdu kokr bebc, sam kaj če bi naredl kšn motozbor 125ccm motorjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V takmu smislu da se mal pogovorimo, pa se pol km zapeljemo pa da bi ns blo čim več, da se mal spoznamo da vemo skom se sploh pogovarjamo na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to drgac u eno drugo temo spada... ce se pa boste kej zmenl se pa kr dejte za cez 3 tedne... pridem se jest... brez izpita :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej model zakwa pa misls, da se mi zmenmo, pa gremo (tko k na grobnika al pa zanc k smo sli u portorož). sej tist lahko ker kol pride. več ns je bol užitk se je furat! tko da k se bomo kej menil tuki gor, si tut ti in ostali vabljeni da se nm pridružte!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itaq, sam predn bom šou na kšno dalšo turo bo treba mal mojo rsko pelat na servis da povejo če je use uredu, ker drugač mam slb občutk že tko skos poslušam mašino če je začela kej drugač delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D To itaq, sam predn bom šou na kšno dalšo turo bo treba mal mojo rsko pelat na servis da povejo če je use uredu, ker drugač mam slb občutk že tko skos poslušam mašino če je začela kej drugač delat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa Mte, na tvojmu mestu se nebi lihk brez izpita vozu, enkrat si mal oglej kazni. Sej ne rečem možnost da lihk tebe ustavjo je mogoče 1%, sam lohk se zgodi. Je pa mislm da prepoved za 2 leti, pa še kazen 120.000sit če se ne motm. Tko da je za premislt. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se rajš ne bi vozu brez izpita k nikol ne veš, lahko da glih tebe najdejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če obvladaš motor ki ga voziš brez izpita ni panike ker jim z motorjem sklizneš na 1000 načinov...v najslabšem primeru tvegaš 50.000SIT za pobeg :)

Jst sm se en mesec vozu brez izpita z mojim motorjem pa nekej časa še brez registracije pa ga ni blo junaka v plavem da bi se name spravu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah... sej se ne mislem SKOS vozit... tko mau obcasno da se navadim... pol k dobim izpit (kje je se ta julij) pa sam gasa... LEGALNO :OK:

sej jest sm se tud s sterko vec k pol leta vozu na zeleznisko postajo, pa ni bla registrerana... no pol so mi jo pa spizdil :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah... sej se ne mislem SKOS vozit... tko mau obcasno da se navadim... pol k dobim izpit (kje je se ta julij) pa sam gasa... LEGALNO  :OK:

sej jest sm se tud s sterko vec k pol leta vozu na zeleznisko postajo, pa ni bla registrerana... no pol so mi jo pa spizdil  :cry:

Če te niso modri zafrknl so te pa drugi! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a bi šou kdo v soboto na morje tko da se ne bi sam vozu k je to beda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko, prideš do mene, pol pa jest še mal vozm ku mam izpit, pa ti ne bo dolgčas, pa resno mislm, izpit pa mam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se bom doma učiu! tko da sorry! lahko pa gremo tle kksn krog, tko mal, sam za na morje pa nebi su

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a bi šou kdo v soboto na morje tko da se ne bi sam vozu k je to beda.

Matr sej bi ga šu ful z veselom spet mal na planino tiščat sam qrc k je treba 7(!!!)predmetov v naslednm tednu zrihtat :)

Nasledn vikend pa kamot letimo skup nekam :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah... sej se ne mislem SKOS vozit... tko mau obcasno da se navadim... pol k dobim izpit (kje je se ta julij) pa sam gasa... LEGALNO  :OK:

Ah... bodi sigurn, da se boš skoz vozu...tud če boš brez izpita :devil:

Te bo kar vleklo v garažo na motor :D

Sam sej se ne gre za tistih 120k kazni. Problem je če kaj nardiš..npr nesreča al kej tazga...pol pa vse leti nate :xx: ...in vrjemi mi...ni lepo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:friend1:

sej sm ze prebolu... sam se zmer se isce... da bo pol mau kri tekla :angry:

Ah... bodi sigurn, da se boš skoz vozu...tud če boš brez izpita  :devil:

Te bo kar vleklo v garažo na motor  :D

Sam sej se ne gre za tistih 120k kazni. Problem je če kaj nardiš..npr nesreča al kej tazga...pol pa vse leti nate  :xx: ...in vrjemi mi...ni lepo  :wacko:

that's what i'm scared of :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte kok si pa naredu že kj kilometru brez izpita?Js sm jih po glavnih cestah brez izpita, uklučno z dons naredu neki čez 1,3k pa še nism sreču možakarja v plavem, razen 1x ko sm pol nasred ceste obračov in se jim izognu :lol1: Izpit pa pol 1x k bo cajt it glavno odpelat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!