Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

lepo povedano, nima smisla pretiravat pubeci, pa se frajera delat pred drugimi, ker itak že dovolj mladih umre vsako leto zarad tega.... bolje biti najslabši na stezi, kot celo življenje na vozičku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao zarad mene 2 starni kreganja :slap: Ej oriđinal v vsakem postu ne napišem, da je Z750 bolši od 2T 125k ;)

Sam ko se s temi skup furamo, so skos neki pamtni, da grejo njihovi motorji hitrej, pa da Z nikamor ne gre pa to... pač zajebancija, ti k si pa kao odrasel, se ti pa zdi to otročje. Sam zakaj si pa ti o riskotovm motorju govoru, da je kapelca, da nikamor ne gre? :krneki: No sej BMK kaj si ti mislš, jst priznam, da me na ovinkih tut kkšn z tunanim skutrjom uzad pusti, ampak fora je, da sm jst 2 let furu čoprčka s 14KM, in sm pol prešaltu na nakeda, kar si loh mislš, da je ZELO ZELO velika razlika v vožnji, pa za Z-ja mam izpit šele od 1 oktobra, tko da se kej velik nism vozu. Nasledno sezono, bom se tut jst že bolj navadu motorja, pa bom tut čez ovinke šou hitrej kolkr grem zdej. Nočem pa pretiravat, k sm si mogu ta motor zaslužt in sm ga iz svojga keša kupu tko da ga lih ne bi rad razbov.

konc debate o tem! ;)

Furi se kakor teb paše, jst se bom pa tko k men. Pa ne drugih kritizerat, ampak mal pomisl, da tut ti k si se prvič usedu na motor, da nisi takoj prvo minuto na kolen vozu, pa letu v ovinke, razn če si tak IDIOT, kar pa mislm da nisi in da si tut ti začeu bl počas, znanje in izkušnje se pa itak stopnjujejo z vsakim prevoženim kilometrom.

Make peace, not war :OK:

Nimam kej za dodat :OK:

Nimam kej za dodat :OK:

aja glede jureta

we had a special thing going on :)

ane mito fahrer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah lepo sta se to zmenila ja :D

jah fanta...mislm da sta oba zlo dobra racerja... z nejčijem sm se 1x pelu iz vrhnike prot ridam...to je bla nora vožnja..nevem a zato k sm biu navajen na 50ke(strojči,flejmči mafija)...al zato k je nejc res nor :D

Joj dej me ne spominji :lol1: Vsak dan.....Ej strojči, a greva na ride? ^^ :P Tja sm jst pelu, nazaj pa on :D

Flame-a je pa še bolj nadlegovov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nono ti se še kar takole pelješ smo videli robove gum... :doze:

ne rečm pa da sm jst kej bolši... ampak usaj na robovih sm biu :grim

pejd ti z 4 leta starimi gumami po kolenu se furat... je kolega kermi1 občutu kako to zgleda... jst pač nočm razfukat motorja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejd ti z 4 leta starimi gumami po kolenu se furat... je kolega kermi1 občutu kako to zgleda... jst pač nočm razfukat motorja .)

Se mi zdi, da je Kermi1 padu, zarad nečesa druzga ;)

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je Kermi1 padu, zarad neče druzga ;)

posledično tudi zarad gum .)

drgač pa kot je grčar gor napisu... da je prej furu čoperja itd. prvi res moj pravi motor je aprilia rs 125... torej ta ki ga imam sedaj... prej vse kar sm furu je frči pa še to sam 2 mesca dokler ni ribnu.... ta motor imam od 18 ga aprila 06.... to je torej moj prvi motor... in če se pač ne furam po kolenu, je zato ker sem neizkušen itd... mogoče k bom jst čez leto pa pol prešaltu na ninđo se bom tud po 2 tednih po kolenu pelov... .)

Furi se kakor teb paše, jst se bom pa tko k men. Pa ne drugih kritizerat, ampak mal pomisl, da tut ti k si se prvič usedu na motor, da nisi takoj prvo minuto na kolen vozu, pa letu v ovinke, razn če si tak IDIOT, kar pa mislm da nisi in da si tut ti začeu bl počas, znanje in izkušnje se pa itak stopnjujejo z vsakim prevoženim kilometrom.

Make peace, not war :OK:

o tem govorim .) konkretno sm v isti situaciji .) tko da ne men očitat, da sm luzer ker se ne peljem po kolenu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tega ti noben ne očita....sploh pa kako boš po kolenu furu če še ščitnikov za rolerje gor ne daš (baha style :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao....jst sm pa 2 sezone meu motor pa nism nč po kolenu furu...kaj nej pa zdej nardim?

ja najboljš da motor prodam k drgač bom prevelka prpa zgledu na motorju :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam kej za dodat :OK:

aja glede jureta

we had a special thing going on :)

ane mito fahrer?

hehehe :evilgrin:

Joj dej me ne spominji :lol1: Vsak dan.....Ej strojči, a greva na ride? ^^ :P Tja sm jst pelu, nazaj pa on :D

Flame-a je pa še bolj nadlegovov :grim

dej ne spominji me :D

pejd ti z 4 leta starimi gumami po kolenu se furat... je kolega kermi1 občutu kako to zgleda... jst pač nočm razfukat motorja .)

tud jst mam 4 leta stare gume...in je res kurac...čeprou moje so še slabše k od kermija..upraš ga :D

jao....jst sm pa 2 sezone meu motor pa nism nč po kolenu furu...kaj nej pa zdej nardim?

ja najboljš da motor prodam k drgač bom prevelka prpa zgledu na motorju :BUA:

ti pa čist tih bod lisica ena...

k te dobr poznam...kao čist nedolžen...biu pa zmer z nsro za mano 2 centija...pa sm ga loh še nevem kok nažgou...uglavnm...res se ne peleš po kolenu...sam ga pa še usen tko peleš da ga noben žigc al pa ostali kolenčkarji ne pelejo tko k ti...

si me res presenetu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo povedano, nima smisla pretiravat pubeci, pa se frajera delat pred drugimi, ker itak že dovolj mladih umre vsako leto zarad tega.... bolje biti najslabši na stezi, kot celo življenje na vozičku

Se podpišem pod tole izjavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne spominji me :D

Ma sva dobro potko najdla ni kej :naughty: :naughty: :naughty: Tm bi ga mi dobr tišču.

Sam so naju parkrat skor zbil an :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, ne podpiram brezglavega dirkanja po cestah..

Lp

Nejc

O:-)

..nevem a zato k sm biu navajen na 50ke(strojči,flejmči mafija)...al zato k je nejc res nor :D

drgač pa tud gapi je hud driver...nosej vs je use zbiu na kartih... :D

bl zato ker si biu navajen na 50ke :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao....jst sm pa 2 sezone meu motor pa nism nč po kolenu furu...kaj nej pa zdej nardim?

ja najboljš da motor prodam k drgač bom prevelka prpa zgledu na motorju :BUA:

definitivno prodej :grim

Pa kej močnejšga kup :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sva dobro potko najdla ni kej :naughty: :naughty: :naughty: Tm bi ga mi dobr tišču.

Sam so naju parkrat skor zbil an :lol:

hehe...mah to sm pa jst majstr... :fredy:

O:-)

bl zato ker si biu navajen na 50ke :P :lol:

jah to je res...sam tud on ga zna pošteno stisnt :D

definitivno prodej :grim

Pa kej močnejšga kup :evilgrin:

ja že zdej je močnejš k tvoj sod :devil:

ej a si že dau blokade vn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...mah to sm pa jst majstr... :fredy:

jah to je res...sam tud on ga zna pošteno stisnt :D

ja že zdej je močnejš k tvoj sod :devil:

ej a si že dau blokade vn?

grčo ne bo dou blokade vn.... ampak jo bo dou predelat :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja je povedu...

brezveze...jst bi jo 100% vn TAKOJ pobrou :D

al si pa sploh ne bi kupu tazga motorja...če nimam izpita da bi meu odprtga...tko k 125 ne bi meu 11kw...nikol i nikdar...ker to da morm jst poganjat motor namest on mene mi niu preveč ušeč(to mam že prakso..mito pa to :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej bi šlo... sam poglej problem je če imaš nesrečo... pa nimaš blokade... takrat pa nastane pizdarija :grim zato bo meu grčo blokado notr, kar se meni zdi prav :grim drgač pa z predelano blokado bo cca. 80 kojnve stisnu in končna bo okol 220 kar se men zdi čist zadost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...mah to sm pa jst majstr... :fredy:

jah to je res...sam tud on ga zna pošteno stisnt :D

ja že zdej je močnejš k tvoj sod :devil:

ej a si že dau blokade vn?

dej risko, k te bom na davčno upravo prjavu, k nisi popisov nepremičnine (mitota) :P

ma ja je povedu...

brezveze...jst bi jo 100% vn TAKOJ pobrou :D

al si pa sploh ne bi kupu tazga motorja...če nimam izpita da bi meu odprtga...tko k 125 ne bi meu 11kw...nikol i nikdar...ker to da morm jst poganjat motor namest on mene mi niu preveč ušeč(to mam že prakso..mito pa to :P )

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej bi šlo... sam poglej problem je če imaš nesrečo... pa nimaš blokade... takrat pa nastane pizdarija :grim zato bo meu grčo blokado notr, kar se meni zdi prav :grim drgač pa z predelano blokado bo cca. 80 kojnve stisnu in končna bo okol 220 kar se men zdi čist zadost :)

V tem primeru bo tudi najebal, sploh, če se po zgodilo pri višji hitrosti..

Verjemi, da zavarovalnica ni neumna...

Sploh, ko je treba plačat

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem primeru bo tudi najebal, sploh, če se po zgodilo pri višji hitrostič..

Verjemi, da zavarovalnica ni neumna...

Sploh, ko je treba plačat

ČE pride do nesreče, motor odpelejo na AMZS, kjer pokličejo serviserja, ki je blokado ugradiu in pol on pogleda al je blokada not al ne. Pa če ti blokado predelajo na uradnem servisu itak da te ne bodo pol zajebal, pa rekl, da ni blokade. K blokada bo not, tko da noben ne more rečt, da je ni. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE pride do nesreče, motor odpelejo na AMZS, kjer pokličejo serviserja, ki je blokado ugradiu in pol on pogleda al je blokada not al ne. Pa če ti blokado predelajo na uradnem servisu itak da te ne bodo pol zajebal, pa rekl, da ni blokade. K blokada bo not, tko da noben ne more rečt, da je ni. :OK:

dobiš PM

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor še zmer ne gre tok k bi šou brez blokade....tko da al z al pa brez..vaša odločitev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!