Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Morda pridem celo jst. A bo kul okrog 21h?

gapi, če boš šou, pa če boš šou slučajn kej mem podutika, me poklič, če sm doma, da grem še jst :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te poberem v vsakem primeru :OK: več nas je, bolš se mamo

no sej te bom jst poklicu okol pol 9h, pa ti povem če sm doma, k grem v LJ ene kurčeve zvočnike monterat ob 5h, pa ne vem kok cajt bom rabu.

upam da bo tista pizdarija delala, pa da bom čim prej konc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja otvoritev je bla k je bla pogojnu spelana, ampk kukr je nekej cajta azaj pisalu na tej spletni strani, so čakal na delovno dovoljenje, da bi ga pa dubl so mogl pa zaščitne ograje postavt, zdej pa naj bi ga dubl

p.s.

02.10.2006

Do začetka obratovanja nas loči le še uporabno dovoljenje. Kot zadnji pogoj za pridobitev le tega je UE zahtevala izgradnjo ograje in vrat, ki jih bomo zgradili v tem tednu. Na spletnih straneh vas bomo redno obveščali o poteku zadev, zato le redno pregledujte naše strani.

12.10.2006

Veliko ljudi nas sprašuje, kako to da smo imeli otvoritev, če pa objekt še nima uporabnega dovoljenja kar pomeni da trenutno ne obratuje. Razlog temu je bil datum, ki je bil določen za izvedbo dirke Sportstil pokala. Vreme nam je povročilo par nevšečnosti, kar je pomenilo, da na objektu nismo uspeli zgraditi ograj, ki so potrebne za uporabno dovoljenje. Ker se nam je zdelo nesmiselno prvo imeti dirko, šele potem pa otvoritev, smo se podvizali in objekt svečano odprli z dovoljenjem UE za enkratni dogodek. Upamo da bomo dovoljenje pridobili v najkrajšem možnem času, da boste lahko vsi prišli uživat v brezskrbnih radostih ki jih nudi takšen objekt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z žigcem sva bla u septemru se mi zdi ob progi, gor pa naj ni spustu :BUA: Mal sm si ogledu progo tko d pomoje več k 70-80km/h ne bo možno it. Preveč zaprta proga za ss-motor :doze: tut za 125 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUU...jst bi mogu tut na en trening dans...mislte začet vozt pred pol 10???jst prej neb mogu pridt tko da če počakate pridm še jst na eno furo varetn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z žigcem sva bla u septemru se mi zdi ob progi, gor pa naj ni spustu :BUA: Mal sm si ogledu progo tko d pomoje več k 70-80km/h ne bo možno it. Preveč zaprta proga za ss-motor :doze: tut za 125 :hmm:

ja js sm biu tud tm, pa se mi je ful mejhna zdela...nekje sm zasledu d se dosegajo tm hitrosti do 150km/h :eek: ne vem sicer kje in kako :slap: kr se mi zdi da je tm že 80 velik, sploh pa tud ni nikjer nobene zaščite...bo pa primerno za kšne minimotoje pa gokarde, poligon varne vožne pa avtošole kukr je tud mišleno...dirkališče pa res ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja matex je to...logično...k sam njemu se da to delat :D

drgač pa sej je še on link nalimu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne še v soboto

no ti greš lahk probat, pol pa k nas bo največ za, ti pa vzamemo kar rabiš in ti nekdo prnese/pošlje domov

Eh dajte no ziher ma kdo cajt ko ma 25 % popusta pa bi šou pogledat v soboto? :P Če sem tak redko v lj pizda pa bi bil res vesel če je kdo za stvar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotka" za sezono 2006. Aja pa še to, dajte pubeci malce za našega Zigca oziroma Motorista xXxKLIK :OK: :whistle:

no ja, dobr je,...

Sele zdj vidu k mi je reku burek...

Loh kdo k je prjavlen tle gor klikne tm pod sliko "PRIJVI LAŽNO/NEPRIMERNO SLIKO"

vi se kr norca delajte, žigc jih pa podera na račun simpatij :OK: :OK: :P

Kurac ta tip k nas je gor dow podira na moj račun :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantki...koncno prsu do netcaffeja :)

tko da lep pozdrav iz kanarcev....tocneje vam ne vem povedat ker se vsi kraji zacnejo na Puerto de la..... :)

no se se kj tipkamo

lp :=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kdo le je to naredu :lol1: p.s. nism biu jst :)

ja matex je to...logično...k sam njemu se da to delat :D

drgač pa sej je še on link nalimu...

op, nop nisem bil jaz, res ne, nimam teh slik :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantki...koncno prsu do netcaffeja :)

tko da lep pozdrav iz kanarcev....tocneje vam ne vem povedat ker se vsi kraji zacnejo na Puerto de la..... :)

no se se kj tipkamo

lp :=)

uaaaaa kanarciiiiii :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitofreak: glej, da boš kšne hude miške slikov :P Pa kej neobičajnga alkohola nabav, da boš lahk v šolo poj mau za probat prnesu :whistle: Pa čimveč jih poder :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubi eno vprašanje :) Kolk bi pršla homologacija 125c nehomologiranega motorja? Moč in to bi že omejil doma, mal improvizacije, zanima me strošek homologacije in kje bi lahko to storil, da vidim če se splača spljoh :P

LP, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubi eno vprašanje :) Kolk bi pršla homologacija 125c nehomologiranega motorja? Moč in to bi že omejil doma, mal improvizacije, zanima me strošek homologacije in kje bi lahko to storil, da vidim če se splača spljoh :P

LP, Nejc

Prvo povej kaj skrivaš v garaži :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!