Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

čaga je bla, ni kaj, naslednje leto spet pridemo iz štajerskega konca, upam da v večjem številu :D :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nono smo vidl u živo kok sm jst "tih" sploh pr tep... pa sploh tep si neupam nč rečt.. k bi me prefuku :lol1: :baa: :grupni:

a to namiguješ da me TI tepeš :lol1:

al nevem kaj si mislu...bl razlož tole :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah no no mulc...jst nism nč slabga napisu o teb...tko da ne se tok jezit...

drgač pa men če boš reku za brezveze pa da boš to nevem kok resno mislu...pol veš kaj bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah no no mulc...jst nism nč slabga napisu o teb...tko da ne se tok jezit...

drgač pa men če boš reku za brezveze pa da boš to nevem kok resno mislu...pol veš kaj bo...

:fight1: mogoče to? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah no no mulc...jst nism nč slabga napisu o teb...tko da ne se tok jezit...

drgač pa men če boš reku za brezveze pa da boš to nevem kok resno mislu...pol veš kaj bo...

kaj bo spet trojni zlom roke :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ti zdi smešn tole glede moje roke prid...pa ti jo bom tko odlomu da res ne boš mogu NIKOL več jo uporablat...ker to je pa men ena stvar k mi je res NESMEŠNA...mal pazi...

pa nč se ne kregava mi2...sva normalno kolega...sam to da bo pa kdo kej lomu...to pa lih ne bo...vsaj mene ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kdo krega?...sam povedu sm...

noben se ne krega...se morm lih zdej 1x slišat s flejmom..bo dau za eno pivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut nism reku da bom kogarkoli tepu al pa karkoli pač sam dal se pa vam ziher nebom.. magar če jih dubim,

reesko čist odpru greznco :P :P

tist glede pera bomo pa še vidl.. itak si ti men dovžn še iz planine k sm ti rit rešu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr odpru ja...

mah si ti men doužn tud veš...se bova to mi2 že zmenila...

dej ne bom več kle pisu..k pol mam živčna nagnenja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma blo je kul, edin tole z striptizetami na konc mi je zajebal sceno :BUA: sej navsezadnje je bla sam zabava, sam to pol punci razložit :? Kje sta unidve med 150 ludmi okol, lih mene najdle, jst nikol nam vedu. Polkroga sta se okol sprehodile, pol sem pa že vidu kako sta navalile name :headbang: svašta.

Kriv je pa YAMAHA k je reku da sam še to počakamo :angry: Sej pol sm mu stresu v zameno pol večerje v meku :D

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma blo je kul, edin tole z striptizetami na konc mi je zajebal sceno :BUA: sej navsezadnje je bla sam zabava, sam to pol punci razložit :? Kje sta unidve med 150 ludmi okol, lih mene najdle, jst nikol nam vedu. Polkroga sta se okol sprehodile, pol sem pa že vidu kako sta navalile name :headbang: svašta.

Kriv je pa YAMAHA k je reku da sam še to počakamo :angry: Sej pol sm mu stresu v zameno pol večerje v meku :D

hehehehe...kwa je zdej gapi!?sta ze prjatla s tvojo al ti jih je odrezala :P

Sam ej zdej sm pa jst kriv???ma lih za roko te nism vleku h tistim striptizetam :D

no mel smo se fajn a ne... :OK: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itaq da si ti kriv. Sm slišu da si jima ti reku da morta mene pohopsat :P Ja sva se pobotala, sam veš da je to mal krhko zaenkrat :( Sicer pa fantje mojih slikc prosim da se vzdržite .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jst bi jih še usen rd vidu :devil:

PM :D

**pa ne zarad striptizet...ampak zarad gapija :fredy:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jst bi jih še usen rd vidu :devil:

PM :D

**pa ne zarad striptizet...ampak zarad gapija :fredy:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kdaj bom lahk gapija vidu no!!!???!!!???

nazadne jsm ga vidu v spodnjih hlačkah 2 mesca nazaj....ker drugač je zmer brez :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O LOL gapi kva ti delaš :lol: Gapi men zrihti tvoje slike, da se bom lahka mau nasmejov :lol1: Oprost sam men je mau smešn tole :lol: Jebač 1A :OK: pa prlet kej na MSN :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj slike fantje...mamo video materjal od gapija :D :OK: :whistle:

No fajn da sta na ql k bi bla res mal bedna scena da bi se zarad česa tazga končal .) ma sej veš gapi...dvakat jo dobr zagunci pa bo čist pozabla ;) :P :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako veš da sm jo dvakrat :blink: Mah kul je...zaenkrat. se lahka vse še poslabša, zato lih niso kul kake slikce al pa filmčki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!