Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:BUA: sej navsezadnje je bla sam zabava, sam to pol punci razložit :?

ja, razloži ji v smislu kaka jajca si mel, da si šel gor, medtem ko so drugi bežali stran...... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo rekla...vem da jih maš...sam jih ne prodaji okol...so moja :D

sam jajc jih ne omenjat...k lih to ti bo rekla da nima rada da drugi držijo za njih(npr. jst :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve kdaj bodo slike??? oz kdo vse so slikali???

Nekaj fotk: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...0661&st=165

Pa v novici o Motociklu leta 2007: http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3011

Galerije in film pa še pride... mormo zmontirat :D :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Drugače pa... 125-karji... party animals !!!! :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, razloži ji v smislu kaka jajca si mel, da si šel gor, medtem ko so drugi bežali stran......

Ja sam pol neb mu več jajc :wacko: Ma noben ni bežu. Jernej pa Grčo sta bla desno od mene, pa sta se sam smejala in mi prvoščla. Namest da bi šu kdo od njih gor... Pujsa :grrr

No no risko... je neki v tem smislu, sam ti še nisi mojih jajc držu...da si nav res kdo kej mislu :P Sm pa čist slaven zdej na motosvetu...povsod sm biu zraven, hote ali nehote :D

Sej drgač ni blo tok zlo slabo, sam zarad takih stvari punco zgubit je mal neumn. Pa sej mate vsi babe pa veste kake so glede takih stvari. Pol k bo žena bo mal drgač :P

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo koci.... :D :D :D :D

ja gapi ti boš že urihtu...povej kok si jo pogrešu takrt k je ni blo 1 tedn :D ...sam to ji povje pa bo use kul :devil:

(model je biu tok potrebn da ga jst ne poznam tazga :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej gapi tut jst si nism mislu kok so zatežene zarad tega....

moja je težila sam zato k sm gledu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej gapi tut jst si nism mislu kok so zatežene zarad tega....

moja je težila sam zato k sm gledu

Vrjamem. Sej moja je men že pred zabavo to težila. Sam sm pol reku da mogoče če 2 min pogledam ne bo škode, sam sm mu tak zegen da sm nakonc na oder padu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej bo čez cajt bo že....

drgač pa aleluja da nism nč spiu(sm že hotu :P ) pa sm si premislu....sm vedu da mi bo enkrat prov pršl če ga ne pijem .....k so me pol kapsi pojebal ponoč... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razbit z lepo macolo :P Drgač to je telefon k ga je frend kupo za mislim da 120k, pol je nekak zlamu ekran, še vse delalo.. smo skos mp3-je nažigali gor, pol pa je blo zmer bl sfukan, se je pa en drug frend spomnu, dejmo ga razbit :D Drgač ta telefon je že letel tud z motorja dol, z balkona, čez cesto, povsod :D Pa c lignje je padu k je kuhal :S Drgač pa lep, potrebn manjših kozmetičnih popravkov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejte tisti ki poznate probikerja (tukaj ga namreč nič ni) a bi ga lahko kdo vprašal če še ima doma prozorno šipco za cagivo? Sem gledal po temi fotografije motociklov 125-250ccm pa sn opazo da tam ko je še bla črno rumena je mel prozorno zaj ko je kupo cagivamito pa ima črno šipco pa ne vem al je to mra al je samo staro zatemnil. Če ima doma še prozorno bi mi prišla zelo prav če lahko vpraša kdo od tistih ki ga poznate. Tnx :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjamem. Sej moja je men že pred zabavo to težila. Sam sm pol reku da mogoče če 2 min pogledam ne bo škode, sam sm mu tak zegen da sm nakonc na oder padu :headbang:

kaj pa mate neke resne pičke že zdaj ko da se bote ju3 poročili... zaj smo v letih ko se je treba znoret, ne pa da se pol sekiraš kaj ti bo pička rekla če si pač z neko striptizeto pleso :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

onadva sta stara že kol 20...tko da mal je že bl resno...to niso 15letni mulci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!