Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja polcaji sploh niso problem...problem je če se zabiješ v kašnega 50mio vrednega mercedeza :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a bi šou kdo v soboto na morje tko da se ne bi sam vozu k je to beda.

no kaj, ni nobenga prostovolca??? :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Ej a je kdo za eno furo v nedeljo tko mislm čim več folka da bi se spoznal pa bi šli pol še na kšno furo skupi. Mislu sm pa če bi šli na bled pa pol še v bohinj. Tko prbližn 150 km iz kranja pa nazaj! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče, mogoče, mogoče! bomo vidl, kaj kej v denarnici pravjo, pa kok starci težijo, pol bomo pa vidl... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj, ni nobenga prostovolca??? :D  :OK:

Jest bi šu, pa vozu tvoj motorinček :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dimmni burek ne vem če bo MI za to, da bi ti furov njegov motor, k tut jst ne bi dau da bi kksn drug furov! še fort me neki cajt prepričuje, če gre lahko, dokler ne dobi moje privolitve. pa se takrt k gre zmer s pounim tankom domov pride :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dimmni burek ne vem če bo MI za to, da bi ti furov njegov motor

sam res... .) ma pizda kaj nisi prej napisu mi jaz sm bla v cetrtek na morju :D bi si skup lahka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je pa MI kakšna nežna duša, pa ti bo odstopu sprednji sedež! sam takih je mal!!! :whistle: dej sam kej nabav, pol boš pa lohka furov kukr se to bo dal ( al pa meu benza ), tko da čim prej po dnar na banko pa po motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja upanje umre zadnje, morda pa mi bo dsal eno furo kdaj-na morje pa je reku da gre z avtom, tko da ne bo nič...

Ma lej ni problem dnar, mati mi bo dala miljon sam da šolo nardim! no miljon lih ne, sam ni problem to mam ene 500k, fora je da mi še šola neki mori in morm popravt te ocene bednebedne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No k lih o otrocih govorimo...

mislm sej valda če bi otroka zbiu bi se tolkel po glav celo življenje sam to da ti otroka zbiješ sploh ne rabiš it 100 v naselju al pa vozit nevemkolk ofenzivno!

Froc ti skoč na cest kt maček,tik pred zdajci,da ti tut zaregistreraš ne kaj si povozu!

In kurac je to ker so otroci kao nedolžna bitja in ne vedo kaj delajo in ne vem kaj še vse!En navadn bullshit...otroke dokler se ne znajo kontrolirat na vrvico pa za ograjo pa se ne bo dogajal da mu njegova najljubša žogica uide na cesto on pa hop za njo in ena R1 zapelje čez žogco pa še froca!

Ej da se men zgodi da mi froc skoč pred gumo in da bo pač trk neizbežn valda se ustavim in takoj probam pomagat ampak bi pa neglede na karkoli tako napizdu tastare,če bi se pa še nekak izognu otroku bi pa še otroka lastno ročno čez kolen dau pa vse 3 tok napoku da bi biu en bolj plav kt tadrug!

Ampak valda...zmeri je kriv motorist!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomen se da si mal nazaj bil tud ti otrok in ti najbrš nebi pasal da bi bil "na vrvici", in ne moreš rečt da ti ni nkol žoga ušla na cesto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z obema, sam to ni fer da ti mulc skače pred avto, starši bi mogli bolj skrbet za mulce kje se kotalijo, motoristi pa prav zarad mulcov čez naselje počasi-50km/h in s povečano pozornostjo, sej smo se vsi menda tega učili v avtošoli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res da bi mogl gledat da otrok ne skoč na cesto. Sam vem k mam bratranca 4 leta starga pa vem kok uživa da se voz z biciklom po ulci pa tud kdaj prpele na ulco ne da bi pogledu, tko da mi smo uni k mormo pazt da se to ne zgodi pa mam rajš da 20km/h pelem pol ulci kokr da pa 50 pa bom enga otroka zbou, ker oni še niso razumljivi glede tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej oni niso, so zato pa starši bolj-sejj majo vendar mulce, in bi morali bolj pazit, morali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne morš ti 4 letnga otroka dat na biciku ti pa v dnevni TV gledat!!!

Tak otrok mora bit pod 100%nim 24urnim nadzorom...normalno,on ne ve kaj je prov in kaj narobe,kaj lahko in kaj ne,kaj sme in kaj ne sme,kaj je varno in kaj nevarno sam zato pa ma tastare da ga pazjo in učijo dokler sam ni dovolj razsoden da skače po svetu brez nadzora!

Ja pa tud jst sm biu otrok in valda mi je tut moja žogica kdaj na cesto ušla in tud jst sm letu za njo brez pogleda levo/desno ampak če bi me nek motorist,pa lahk pripelje 50 al pa kšn kilometer več,zbil do smrti nebi tam gor v nebesih očital njemu da je pripelov 10 al pa 20km/h preveč ampak mojim starcem ker so me pustil brez nadzora tekat naokol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebluzi no, sej vem da se lepo sliš vse to. Sam ko boš mel redno službu, ženo (ta vzame največ časa :) ) pol pa še froca al pa dva, da ne govorim da boš mogu če za jeklenega kojna skrbet in vse aktivnosti ki jih boš mel, pa pol reč da boš mel otroka 100% pod kontrolo. Sej ko se bo učil kolo vozet boš siguren zraven, če seveda ne boš na službenem potovanju, sam ko bo pa enkrat znal, boš pa preprosto mogu zaupat da zna saj mal sam razmišlat, pa če ga vsake tolk časa mal počekiraš ;). Sam siguren ga ne boš mel skos na očesu... In prav tako lahko avto zbije 7 letnega otroka, za katerega boš že mislil da ve kaj sme in kaj ne.

Svet ni popolen, prav tako niso starši, žal

Se pa strinjam da saj v naseljih, pa mestih bl počas, če ne druzga že kakšnega samomorilskega mačka lahko srečaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas po naši ulci je tut polhn frocov pa pelem 20 al pa še manj pa se tut ustavm če kšna žoga prleti :)

p.s nisem več mito91(nimam več) zdej sem HONDAŠ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ni mislu čist 100% sam bolj! Ker ne morjo mulci kr skakat po cesti, nej se grejo pa k sosedovim mulcem igrat kjer imajo večje dvorišče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje in dekleta,kdo od vas tule ma aprilio rs125 rumene barve in celoten kombinezon,dans smo se srečal u zgornji savinski dolini,če je kdo,naj pove;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje in dekleta,kdo od vas tule ma aprilio rs125 rumene barve in celoten kombinezon,dans smo se srečal u zgornji savinski dolini,če je kdo,naj pove;)

Jaz ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!