Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

eh pa sej 15 letni mulci tak še mamo sisajo, ja no pa 20 tut niso neka leta še ne, za vženit, hehe,... no sicer pa tak nema veze, saj je vsak svoje (ne)sreče kovač. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehe, ti bom dal jaz geografijo ja :D :D :D :D

ti se pa ne smej brodar, raje se mi zahvali da sn te čuvo pred totimi striptizetami pohotnimi v soboto, da ne bi pol se ti roke tresle še celo noč od sile, mladoletnik :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da da, samo to ste že stokrat povejali kak nisn pijače dobo, tak da ni več aktualno, ta tema je že tak zlajnana kot cavalier z njegovim nitrotom :D :D

-treba bo si neke novega zmislit, ti varadero pa se kuj repenči zaj ja, bo še prišla situacija ko boš nemo zijal v moje zaključne izjave na tvoj račun...hehehe

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, daj, daj ti se meniš, kdo preživi cele popoldneve na slikarju, da obdeluje ybr-ko in nitrota na 1000 in 1 način :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

onadva sta stara že kol 20...tko da mal je že bl resno...to niso 15letni mulci :D

si me pa res za starga ocenu :blink: a ne zgledam mal mlajši :hmm:

mi še kr dobr let pa pou manka do 20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam pol neb mu več jajc :wacko: Ma noben ni bežu. Jernej pa Grčo sta bla desno od mene, pa sta se sam smejala in mi prvoščla. Namest da bi šu kdo od njih gor... Pujsa :grrr

No no risko... je neki v tem smislu, sam ti še nisi mojih jajc držu...da si nav res kdo kej mislu :P Sm pa čist slaven zdej na motosvetu...povsod sm biu zraven, hote ali nehote :D

Sej drgač ni blo tok zlo slabo, sam zarad takih stvari punco zgubit je mal neumn. Pa sej mate vsi babe pa veste kake so glede takih stvari. Pol k bo žena bo mal drgač :P

:lol1: :lol1: :lol1: ma sta tok navalile na tebe, da se je blo treba mal umaknt, da sta mele prost dostop :lol1: :lol1: :lol1:

naredu izpit za avto :grupni: 15 ur :devil:

čestitam :OK:

ej gapi tut jst si nism mislu kok so zatežene zarad tega....

moja je težila sam zato k sm gledu :headbang:

:lol1: :lol1: :lol1:

Vrjamem. Sej moja je men že pred zabavo to težila. Sam sm pol reku da mogoče če 2 min pogledam ne bo škode, sam sm mu tak zegen da sm nakonc na oder padu :headbang:

:lol: gapi, sam si legenda :OK:

hehehehe, ti bom dal jaz geografijo ja :D :D :D :D

ti se pa ne smej brodar, raje se mi zahvali da sn te čuvo pred totimi striptizetami pohotnimi v soboto, da ne bi pol se ti roke tresle še celo noč od sile, mladoletnik :D :D

:lol1: :lol1: :lol1:

da da, samo to ste že stokrat povejali kak nisn pijače dobo, tak da ni več aktualno, ta tema je že tak zlajnana kot cavalier z njegovim nitrotom :D :D

-treba bo si neke novega zmislit, ti varadero pa se kuj repenči zaj ja, bo še prišla situacija ko boš nemo zijal v moje zaključne izjave na tvoj račun...hehehe

cavalier ma zdej usako noč mokre sanje, k premišluje o YBR-ki z nitrotom, pa kako usazga mitota uzad pusti :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cavalier ma zdej usako noč mokre sanje, k premišluje o YBR-ki z nitrotom, pa kako usazga mitota uzad pusti :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si me pa res za starga ocenu :blink: a ne zgledam mal mlajši :hmm:

mi še kr dobr let pa pou manka do 20

mah sej vem da še nisi tok str...sam pravm...da sta okol...mogu sm napisat okol 20...da bosta bl odrasla zgledala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cavalier ma zdej usako noč mokre sanje, k premišluje o YBR-ki z nitrotom, pa kako usazga mitota uzad pusti :lol1: :lol1: :lol1:

mokre sanje maš ti na rit svoje debele mame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti je pa čist prou povedu grči...

k tista jajca od daelima k si prej meu...je blo še slabš k ma on... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mokre sanje maš ti na rit svoje debele mame

no, no, takšne težke besede pa res niso potrebne :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mokre sanje maš ti na rit svoje debele mame

UUUUUUUUUUUuuuuuuuuuuuu nizka :P

cavalier ma zdej usako noč mokre sanje, k premišluje o YBR-ki z nitrotom, pa kako usazga mitota uzad pusti :lol1: :lol1: :lol1:

men je bla tista bolša... k je en napisou da pri ybr daš sam iz prve u drugo pa gas do konca pa gre po zadni :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredu izpit za avto :grupni: 15 ur :devil:

še jaz čestitam sicer malo bol pozno ampak vseeno :D

cavalier ma zdej usako noč mokre sanje, k premišluje o YBR-ki z nitrotom, pa kako usazga mitota uzad pusti :lol1: :lol1: :lol1:

vedno najdete mitota za primerjavo ne glede o čem se gre :P

mokre sanje maš ti na rit svoje debele mame

jojoj grde žalitve :BUA:

UUUUUUUUUUUuuuuuuuuuuuu nizka :P

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še jaz čestitam sicer malo bol pozno ampak vseeno :D

vedno najdete mitota za primerjavo ne glede o čem se gre :P

jojoj grde žalitve :BUA:

:grim

hvala vsem za čestitke :OK:

drgač pa itq mitota, k je najjači, če bi bla aprilia najjača, potem bi z njo primerjal :devil:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za čestitke :OK:

drgač pa itq mitota, k je najjači, če bi bla aprilia najjača, potem bi z njo primerjal :devil:

1.) svaka čast da si nareo z 15 urami ne... to pa je res redko =)

2.) točno =)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!