Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

men je bla tista bolša... k je en napisou da pri ybr daš sam iz prve u drugo pa gas do konca pa gre po zadni :lol1: :lol1: :lol1:

tist sm js napisov sm sm reku d mu še 'pomagaš' zravn .) (ga mau dvignš) ampk vrjem d gre....sicer pa obstajajo na netu filmčki in nekje en blog al kku bi reku od enga tipa k je meu ybr pa je tu povedov....sicer pa sm tu vidu tud na lastne oči....vrjamete al pa ne :grim

no, no, takšne težke besede pa res niso potrebne :nono: :nono:

vi ste začel.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejte pubeci kolko od vas jih ma minimotote? jaz študiram da bi to nabavo malo za zabavo, nisem se pa še niti vozo s tem. Je vrei zadeva? :P Zanimivo mi deluje za vozit tak da resno razmišlam da bi nabavo neke pa ne najbol dragega...

p.s.:prodaja kdo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje z ybr se da vse .)

http://www.youtube.com/watch?v=U-Xi7o1wRP4 -whellie p.s. mislm d je tle vidt d ga je med vožno dvignu ;)

http://www.youtube.com/watch?v=d8lLkEGqdCQ-tale ma dobr zvok k ga navije

http://www.youtube.com/watch?v=3haXlhO229g

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf očitno majo tut tile nitrota not :D

Če se da vse, pol pa bi lahko šli kaj dirkat al pa kaj...

Morem pa priznat da ma kar dober zvok =)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm vsaj nekej ++ prkazat d se ne bojo skos vsi norca z mene delal :P (dej brodar....tale z nitrotom je pa RESSS že bedna :doze: ) sm ta forum je pa res....čist sm za tu d vsak svoja jajca hval.... :kva1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm vsaj nekej ++ prkazat d se ne bojo skos vsi norca z mene delal :P (dej brodar....tale z nitrotom je pa RESSS že bedna :doze: ) sm ta forum je pa res....čist sm za tu d vsak svoja jajca hval.... :kva1: :whistle:

Jaz tui tak pravim :OK:

BTW: zakaj sploh toti pubeci neke norijo pa dvigujejo na zadno tote ybr-ke? To je pač motor, primeren za avtošole (mala poraba, majhni stroški vzdrževanja, ne prenevaren,... ) , včasih uporaben tudi v realnem življenju itd... vsekakor pa ne za take pizdarije delat kot na teh posnetkih. Ne se jezit zdaj, pač je malo moj subjektivizem udaro na plano.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že gledaš na to je v realnem življenju bol uporaben k mito .)

drgač pa vsak ma svoje mnenje, to spoštujem

in spet smo na primerjavi... :rolleyes:

na tem forumu pa res ni druzga kot to kter motor je bolši od kerga...

change subject, zima je fantje dejmo o čem tem cajtu primernga...gdu smuča, borda? kje, s čim, kaku...

:)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro no vedno postaneš jezn :D Hec tui mora bit.

ja to je res sam vsi skos njega jebete u glavo, ......brez zamere, pa nitro pa turbo pa ne vem kaj še vse

pač človek ma tak motor pa kaj.......jebat ga, takega si je lahko prvošču in tak mu je všeč, to je pa vse kar je važno, da je njemu všeč in da se lahko vozi okrog..........koliko je takih, ki bi radi imel motor pa si ga ne morjo kupit iz takšnih ali drugačnih razlogov, tko da vsak ki ima motor in ki ga lahko vzdržuje :worship:

ne vem kako bi se ti počutu, če bi ti stari rekl da ne smeš met mitota, ker preveč gre in je prevelik strošek, pa da moraš potem kupit ybr, tudi tebi ne bi bilo nič smešno........pa Brodar, to ne leti le nate tko da brez zamere

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mokre sanje maš ti na rit svoje debele mame

ej debil pofukan, bolš da se midva ne srečava. Govor ti čez mene kar hočš, mojo mtko pa ti čist pr mer pust, k drugač te bo rešilc na eno furco pelu. Ne izivej!

to ti je pa čist prou povedu grči...

k tista jajca od daelima k si prej meu...je blo še slabš k ma on... :D

?

Ejte pubeci kolko od vas jih ma minimotote? jaz študiram da bi to nabavo malo za zabavo, nisem se pa še niti vozo s tem. Je vrei zadeva? :P Zanimivo mi deluje za vozit tak da resno razmišlam da bi nabavo neke pa ne najbol dragega...

p.s.:prodaja kdo? :D

jst ga mam, ma sej je zakon za zajebancijo, sam k kdaj pa kdaj kej crkne, pa ne smeš bit ˝preveč˝ močn, da ne odtrgaš štrika za vžig, tko k sm ga jst :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej debil pofukan, bolš da se midva ne srečava. Govor ti čez mene kar hočš, mojo mtko pa ti čist pr mer pust, k drugač te bo rešilc na eno furco pelu. Ne izivej!

?

jst ga mam, ma sej je zakon za zajebancijo, sam k kdaj pa kdaj kej crkne, pa ne smeš bit ˝preveč˝ močn, da ne odtrgaš štrika za vžig, tko k sm ga jst :slap:

debil pofukan ti je po mami skakov, ne seri človk dobr veš d na forumih ni dovolen žaljenje

1. stvar začeu si TI torej se lahku sprijazneš s tem da dobiš kšno tako nazaj (milo za žajfo)

2. stvar itak vsi zajebavajo, sm glede mene in ybr je to ratal že osebno kr očitn nekateri nimate mere (marskej prenesm sm ne ti mene drkat k me niti ne poznaš!)

OK ?!?!

rešenu :angry:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debil pofukan ti je po mami skakov, ne seri človk dobr veš d na forumih ni dovolen žaljenje

1. stvar začeu si TI torej se lahku sprijazneš s tem da dobiš kšno tako nazaj (milo za žajfo)

2. stvar itak vsi zajebavajo, sm glede mene in ybr je to ratal že osebno kr očitn nekateri nimate mere (marskej prenesm sm ne ti mene drkat k me niti ne poznaš!)

OK ?!?!

rešenu :angry:

dej pussyca prid na MSN....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo zaropotali z metlo, če še ena taka nizka pade. Jasno? B)

dej prosm zbriš zadnje moje in njegove objave (katere niso na nivoju dobrih odnosov), pa se bova midva to v živo zmenla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, pa djta no mer... kva se tipi res n morte nč lpo zment :blush: :P

ja pa fajn vs je blo videt v soboto :OK:

papa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej prosm zbriš zadnje moje in njegove objave (katere niso na nivoju dobrih odnosov), pa se bova midva to v živo zmenla.

se opravičujem za pizdarijo, bomo rešila osebno

Pokesajta se zdaj! Edino pravilno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!