Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

za 7 speed mitota je NGK BR10EG ali BR10EGV, za 6 speed pa NGK BR9EG ali BR9EGV

Tu piše u knjigici... Je pa sigurno boljša izbira EIX

vrednost številke je sam toplotna vrednost... nevem, se mi zdi da je 9 bolj za pozimi, 10 pa za toplejše dni... Ampak itak se pozimi ne vozmo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem mel 9 in 10 pa ni razlike.

Da še dodam, je razlika v zadnji črki b10eG (GV je še bolš), to je kašno elektrodo ma, standardna (S) mi je šla po par sto km.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom pa še enkrat dal noter tabelo od NGK petrolejk :D

[attachmentid=88756]

Jst sem mel 9 in 10 pa ni razlike.

Da še dodam, je razlika v zadnji črki b10eG (GV je še bolš), to je kašno elektrodo ma, standardna (S) mi je šla po par sto km.

ja najbolša je zlata ali pa platinasta

post-9362-1167168326_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C4V4L13R vse najbolše :OK: velik srečnih&varnih kilometrov :beer2: :beer2:

enako :beer2: pa da bo ybr ka delala ko šus :D pa da jo boš spedenu da boš aprilio dol pihnu :D pa želim ti da se nebi takoj jezil :D :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst ti enako želim... :OK:

enako :beer2: pa da bo ybr ka delala ko šus :D pa da jo boš spedenu da boš aprilio dol pihnu :D pa želim ti da se nebi takoj jezil :D :beer2:

drgač pa kokr sm jst vidu se ni on nikol takoj jezil ampak ste ga vi preveč razpizdil...in tud jst bi takoj poprijeu če bi me ceu forum jebu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

To je to kar je dogajalo danes do 22.00, zdaj pa morem dalje letet ker se še dogaja par stvari naokol!!

Kdo se od ta štajerskih motosvetovcev prepozna na slikah pa itaq ni več potrebno zgubljat besed, VaraderoDriver tebi pa HVALA da si tokrat prevzel moje mesto :P:P

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa kokr sm jst vidu se ni on nikol takoj jezil ampak ste ga vi preveč razpizdil...in tud jst bi takoj poprijeu če bi me ceu forum jebu .)

kaj se ti spet enga svetnika delaš :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se od ta štajerskih motosvetovcev prepozna na slikah pa itaq ni več potrebno zgubljat besed, VaraderoDriver tebi pa HVALA da si tokrat prevzel moje mesto :P:P

lp, FReAK.

alo to vceraj pa je blo res prevec...tak pa ze dolgo ne, al sploh ze kdaj :? :OK: ce sem komu kaj napacnega reko se opravicujem, samo mislim da ni blo nic :D blo je pa hudo ja :D

v Stajerca ste pa sli kr brez mene :closedeyes: al me je takrat ze moja odpelala? Nsr_Freak zdaj bos pa tepen baje, ker si mi dal tolk za pit :D

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se ti spet enga svetnika delaš :D :P

ma ne da sm jst svetnik...zdaleč ne...sam ste ga res takrt mal preveč drkal..pa nism reku da lih ti..so bli ostali bl dejavni...

boysi kje boste za nov let? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo to vceraj pa je blo res prevec...tak pa ze dolgo ne, al sploh ze kdaj :? :OK: ce sem komu kaj napacnega reko se opravicujem, samo mislim da ni blo nic :D blo je pa hudo ja :D

v Stajerca ste pa sli kr brez mene :closedeyes: al me je takrat ze moja odpelala? Nsr_Freak zdaj bos pa tepen baje, ker si mi dal tolk za pit :D

hahaahah, včeraj pa si res glavni bil ne vsaka ti čast, da ti uspe ob sedmih zvečer bit koma pijan, sicer pa smo ga vrei začagali v štajercu ne hehe, edino brodar se je neke fauliral, sej zato bo naslednič prevzel varaderovo mesto...hehehe :OK: :OK: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo to vceraj pa je blo res prevec...tak pa ze dolgo ne, al sploh ze kdaj :? :OK: ce sem komu kaj napacnega reko se opravicujem, samo mislim da ni blo nic :D blo je pa hudo ja :D

v Stajerca ste pa sli kr brez mene :closedeyes: al me je takrat ze moja odpelala? Nsr_Freak zdaj bos pa tepen baje, ker si mi dal tolk za pit :D

O tem komu si kaj reko se s tvojo zmeni. Aja, pa ona te je odpeljala (beri: zvlekla) iz štajerca, ker ste meli zrihtan prevoz do štuka. mi pa smo pol itaq začagali z nemškim reperom - hipHop plesalcem :OK: :OK:

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a not v stajercu sem tud bil :?

ja, samo so te že odvlekli ko smo mi pol not prišli, ker smo še neke jest šli prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh ja včere je blo kr fajno :D mormo še kdaj ponovi to :) emmm varderodriver a si se strezno :D

js sm prišo glih okrog 5.domov sfukan do amena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem komu si kaj reko se s tvojo zmeni. Aja, pa ona te je odpeljala (beri: zvlekla) iz štajerca, ker ste meli zrihtan prevoz do štuka. mi pa smo pol itaq začagali z nemškim reperom - hipHop plesalcem :OK: :OK:

lp, FReAK.

maš srečo da nimam pira v ustih, drugače bi mi spet vse vun vdarlo...

duhec..ti pa si bil zgodn ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si zamudo? Zamudo si največjo faco 3je gimnazije :blink: :blink:

Zamudo si novega, brodarjevega prijatelja!!

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C4V4L13R vse najboljše za nazaj (nisem bil nič na forumu) :OK:

O tem komu si kaj reko se s tvojo zmeni. Aja, pa ona te je odpeljala (beri: zvlekla) iz štajerca, ker ste meli zrihtan prevoz do štuka. mi pa smo pol itaq začagali z nemškim reperom - hipHop plesalcem :OK: :OK:

lp, FReAK.

hahahahahahahahahahaha ki se je oni najdoooo hahahahahahaha :lol1: :lol1: :lol1:

kakim reperom to - kaj sn zamudo? :D

fuuul dosti si zamudo res kaka faca je bil oni ne :lol1: vprašaj kukeca on je zarad njega pir špukal :lol1:

Kaj si zamudo? Zamudo si največjo faco 3je gimnazije :blink: :blink:

Zamudo si novega, brodarjevega prijatelja!!

lp, FReAK.

haha čuj ti onega :lol1: Škoda da ni šou reper pol s tabo ko si šou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!