Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Smeha pa je bilo tolko, da sem še danes brez glasa :D :D

Kukec ti pa samo pazi ko piješ v bližini takšnih emotov :P :P :P

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut absint mamo, če ne verjameš ga grem takoj lahk slikat :P

Hehe, verjamem. Sej ga mamo mi tud: v 68%, 60% in 55% izvedbi

post-3961-1167412742_thumb.jpg

post-3961-1167412760_thumb.jpg

post-3961-1167412772_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti strojči kok so pa kj cene za tale absint :? :hmm:

Hmm..preveč :grim 68% je 6700, 55% je 2500, 60% je 3500. Pol maš pa tisto pakungo s kozarčkom in žličko je pa neki čez 7000.

To so soft absinthi

A jebiga, te se da v trgovini kupt. Za tiste neki strani nazaj omenjene je treba pa kolege kontaktirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga mam še iz španije (ja dolgo je zdržal :blush: ) je pa 85%, okus po bronhi bonbonih, pride pa 12€ če se prov spomnem, 3dcl........... od tega mam še malo manj kot 1dcl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistga k mas zlicko pa kozarc k ga raztopis u sladkoru se sverca z balkana gor. dobr je hehe :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ta absint...kku je kej s to zadevo tu prbije k prasica po malih količinah že al kku? js nism še probov sm vsi nekej govorijo d je nevem kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toj navadn snops...teli nasi mislm..

uni k majo pa Thuyon notr so pa mal bolsi. pr unih pa vids hudica :> no..... jest sm crve :> pa oponasou sm enga...crva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: pa kaj se tu pije ko kej druzga al kva...o halucinacijah sm že slišov, pa un taprav absint baje da že en štamperle zadene :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno nažgan si že od navadnega, pr ilegalni različici maš pa še halucinacije zravn :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: pa kaj se tu pije ko kej druzga al kva...o halucinacijah sm že slišov, pa un taprav absint baje da že en štamperle zadene :?

en stamprle pac ne heh

razn ce ga jest tok nesem :>

no, salo na stran ..en stamprle je premau. ksne tri, stir deci pa ze...seveda ca ga pijes z mrzlo vodo, pa s cukrom tako kot je treba...da pridejo ven vse arome

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo :hmm:

dobr d vem...očitno moji frendi niso kj preveč seznanjeni pa pol take kvasjo :slap:

aja fantje, v temi aprilia rs 125 je edn dau slikce od airbrush-a na aprilii (se ne spomnm nick-a pa tud ne najdem objave zdej), če koga zanima naj sporoči, en možak tm v okolici krškega nekje dela te zadeve res profesionalno pa men se cena tud ni zdela tko zelo astronomska...torej če bi gdo rad unikaten motor ;)

aja pa za plastike...od fotra bratranc se ukvarja mal s poliestrom pa za kej manjšga bi tud lahku zrihtov, sm je treba model nardit .)

pa če se gdu zanima za tuning...box tuning, temnenje šip, lamborghini vrata, airride zračno vzmetenje se da tud zment (seveda mislm za avto tu vse...d ne bo pomote :P )

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en stamprle pac ne heh

razn ce ga jest tok nesem :>

no, salo na stran ..en stamprle je premau. ksne tri, stir deci pa ze...seveda ca ga pijes z mrzlo vodo, pa s cukrom tako kot je treba...da pridejo ven vse arome

aja :? kako se ga pa pije :? mi smo tu tku pil ko šnopc pač v deci kozarc pa ruk, mogoče veš točno kak se pije to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natočš v kozarc, na žlički stopiš kocko sladkorja in pol vmešaš not v absinth, Za okras pa še pržgeš, da gori :OK: tist za mrzlo vodo pa prvič slišm....mogoče pol, k se ti vname okol ust :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so pa muhe obletavale :D :D :D

Če bi rad kdo videl _Nejko_ta kak je to zgledalo naj mi reče mu pošlem :P Mam posnetek ko leži na tleh pa odganja muhe par minut po absinthu :D haha

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha... boljše da ne, da ne bo ker od vas mel nočne more...hehe

- no če si pa vsi tak želite absintha pa bomo poskrbeli da bo na pikniku spomladi prisoten, in to v najhujši različici, samo ne mi pol jokat...hehehe

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha... boljše da ne, da ne bo ker od vas mel nočne more...hehe

- no če si pa vsi tak želite absintha pa bomo poskrbeli da bo na pikniku spomladi prisoten, in to v najhujši različici, samo ne mi pol jokat...hehehe

al če ne bo dobr :devil: ti bomo šlauf porinl v želodec pa traktor na vrhu pa boš pol sam pil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ni problema, samo če pa boš ti jokal po absinthu pa dobiš direktno infuzijo C2H5OH v žilo, da se boš bolje počutil :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!