Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jao a ne znate kej bolj pametnega napisat?

aja BTW jest tudi ne :grrr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nabijamo krneki gor ej, bo pršu Zok pa bo zaklenkalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ne pridem :OK:

Če boste šli kej proti obali se lohk kej tle dobimo, kukr takrat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf predaleč do celja da bi šou k ni nobenga da bi hotu it z mano. Enkrat bi se lohk mi dobil k smo kranj in okolica?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si profil ne zrihtate? Da vsi vemo takoj skje smo, sam pod avatar pogledaš in že veš... Sej zarad tega pa je to verjetno :blink: :doze: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itaq to je bliz. Iz kerga kraja si? jst sm iz vodic to je 10km od kranja.

hah sam res tm se pa jaz ucasih mim zapelem :D ce grem v suhadole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bajkerji eno hudo idejo za izlet mam :D

Gremo na morje...v soboto v Koper na rally!No vsaj jst grem pa bi blo lepo če se mi še kdo prdruž da nam tam sam svetu!

No vse o rallyju zvete tlele!

Jst dost hodm po teh slovenskih rallyijih tko da si ponavad kr nardim urnik na ktere HPje grem tko da vidim taprvih 20 najboljših pol pa letim na nasledn HP gledat spet taprvih 20 in tko naprej ker men se pol tistih jugecov ne da gledat!

Tko da bi uglavnem zgledal to tko da bi zgodi zjutri mi letel dol,šli na 1 HP pol na drugega pol na tretjega pol bi kašna pica umes padla pol pa še kšn HP al pa 2 pa domov!

No sej točen urnik še sporočim ko vse sestavim pa to!

Tko čist okvirno v soboto najkasnej ob 8ih zjutrej letimo dol!Če bo lep vreme seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js grem sigurno, saj živim le 20km iz kopra.

če kdo vidi črno tdrko in enga s sivo nolan čelado, sm to js, ker je na obali črnih tdrk zelooo malo me nebo težko zgrešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fak ane, jst mam pa glih u soboto eno drugo stvar!!! :BUA: :BUA: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej  bajkerji eno hudo idejo za izlet mam :D

Gremo na morje...v soboto v Koper na rally!No vsaj jst grem pa bi blo lepo če se mi še kdo prdruž da nam tam sam svetu!

No vse o rallyju zvete tlele!

Jst dost hodm po teh slovenskih rallyijih tko da si ponavad kr nardim urnik na ktere HPje grem tko da vidim taprvih 20 najboljših pol pa letim na nasledn HP gledat spet taprvih 20 in tko naprej ker men se pol tistih jugecov ne da gledat!

Tko da bi uglavnem zgledal to tko da bi zgodi zjutri mi letel dol,šli na 1 HP pol na drugega pol na tretjega pol bi kašna pica umes padla pol pa še kšn HP al pa 2 pa domov!

No sej točen urnik še sporočim ko vse sestavim pa to!

Tko čist okvirno v soboto najkasnej ob 8ih zjutrej letimo dol!Če bo lep vreme seveda :)

ze biu u logatcu? pejt 1x na zapolje probat z motorjem... zdej k se ni zjeban asvalt... pa za drift mamo tud progo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej yamaha ce popravm slovo, grem jst tut! upam da bom do petka zvedu, k dons bi mogu, pa pofukane slovarce ni v šolo!

k bom zvedu kok sm pisu se boo zmenil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi se tut prdružu zdej ko sm dobu motor nazaj :OK:

sam a ste prpričani če je res rally k sm biu ta vikend dol pa ni blo nobenih plakatov al kej tazga :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi se tut prdružu zdej ko sm dobu motor nazaj :OK:

sam a ste prpričani če je res rally k sm biu ta vikend dol pa ni blo nobenih plakatov al kej tazga :hmm:

http://www.avtoklub-lamko.si/rallykoper/

Mislm da sm kr 100% da rally je...glede na to da je datum že več kot pol leta nastavljen,vsi so že prijavljeni,plakatov je pa itak bolj malo za naše rallyje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obrobje ljubljane spada tut k okolici kranja :D

Prej Kranj spada v okolico ljubljane .)

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tkole je s tem rallyjem v soboto...

štart iz ljubljane ob 7.45,po možnosti se lahk 10 do 8ih zmenmo v centru in letimo skos do konca gas po najhitrejšm postopku na HP3 potem takoj po prvih 15ih avtih letimo na HP4 potem počas na HP6 pol se lahk zmenmo pa gremo na eno pico,po pici na HP9 in HP10!Prb.ob 17.00 pa nazaj proti lj...zdej med HPji je ful mal presledka tko da bo iz ene točke na drugo treba šibat 300 na uro tko da kšni čoperji lahko pridete za mano pa se dol dobimo nekje komur se pa da skos do konca gas tiščat pa lahko gre z mano!

Uglavnem tak bo moj urnik v soboto :OK:

Bi biu zlo veseu če bi šu kdo zraven z digitalno al pa vsaj navadno kamero,ki jo lahk spravmu tut uzadi v moj kufer,ker je jst nimam in bom samo digitaln fotoaparat meu zravn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk jest se vm mogoče pridružim če sm popravu kemijo, smo dons pisal tko da zvem rezultat še ta tedn! <_< upejmo d bo 2!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!