Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

etanol bol točno...sm se pozanimov :P

da me slišjo nekdanje profesorce :whistle: po slabem letu že vse pozabu odkar niam kemije :blink:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ta kemija...sm 3. letnik gimnazije pa se mi zdi da se do zdej nism nč novga nauču :blink:

mja... js se letos se nc nism... oz. kar sm se naucu je ze pozableno :D (naj bi se nadgrajeval sam... je**s)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- no če si pa vsi tak želite absintha pa bomo poskrbeli da bo na pikniku spomladi prisoten, in to v najhujši različici, samo ne mi pol jokat...hehehe

:OK: To ja ... tega še nism nikol probu... pa bi rad... :OK: :D zrihtite :D

Ekole fantje... jst se že oogreevammm v Areni... bo treba letos tole sprobat :OK: kak se pi vi kj ogrevate, al se sam grejete (C2H5OH) :D :OK:

[attachmentid=88900] :OK:

post-10875-1167443135_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja :? kako se ga pa pije :? mi smo tu tku pil ko šnopc pač v deci kozarc pa ruk, mogoče veš točno kak se pije to :?

http://en.wikipedia.org/wiki/Absinthe

u bustvu das cuker na zlicko k a luknce pa pol CEZ slivas ledno hladno vodo da zelen absinth dobi motno barvo.

zato k je bolsi ledeno hladn :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmejeno :OK:

čak kaj je že to, nimam kemije že dve leti, pa sm vedu včasih

čisti etanol ja...hehehe, ni prijetno niti če si ga po kaki rani poliješ kaj šele da ga spiješ al pa direkt v žilo

hehehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa folk poglejte, sploh ni smisel zabave v alkoholu. Jaz recimo sploh ne pijem, pa se vseeno znam zabavat :OK: :P :slap:

ahhaahahahah, ti ne samo da piješ, ti z zabavo že končaš, ko se v bistvu še sploh ni začela,... o vzrokih ne bomo razglabljali ne :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam unga ne razumem v kakšnem razmerju je potem voda pa absinht, kerga je več ne vem :?

am nvm to....dokler se cukr ne raztopi :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

in pol bi bli vi rs-ovci jači od mitovcev :lol1: če pa vas ena endurca poč :P

ampak najjači je un avto z tisto velko prikolico, ko piska neki ko mimo pride :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!