Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Joj tote euro denarnice so šele kurac :BUA: Prokleti kovanci ej zakaj ne morejo bit tut za manjše cifre bankovi ne pa sama kovina ko v starih časih :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

666 brodarrrr, preklet siiiiiiiiii...hahahaha

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh eh fanjte nisn jaz nič pretirano vraževern :) Samo jebi ga tak je na naši šoli da je 30% dijakov zabluženih metalcov in nekako nočem preveč zahajat v ta krog... Kvečjemu v krog, ki je proti njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh eh fanjte nisn jaz nič pretirano vraževern :) Samo jebi ga tak je na naši šoli da je 30% dijakov zabluženih metalcov in nekako nočem preveč zahajat v ta krog... Kvečjemu v krog, ki je proti njim.

čefurji? :blink: :blink:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol se splaca bit nevtralen jih vsaj nebos zmer dolil po glavi hehe :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to bo zdj kurac k bojo kr use zaokrozl ce ne zdej bodo pa cez 1 mesc to je sigurno in pol bo piva tut 2 eura names 400(naprimer) :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pizda pa burek je 478... 2 € matr jim se je podražu za 6 % :angry: svinje... in pol usi pravjo, da se zaraadi uvedbe evra cene ne bodo zvišale... moj kurac ja :angry:

aja drgač

FIAT TIPO se prodaja če koga zanima PM :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čefurji? :blink: :blink:

:P

zakaj pa to? V MBju ni neke izrazitih čefurjev tak da ne poznam dobro te scene... :D

Najbol se splaca bit nevtralen jih vsaj nebos zmer dolil po glavi hehe :OK: :OK: :OK:

Eh neom jaz dobo po glavi .)

evo še te moj 666 odgovor. če ste že vsi tak vraževerni

jojojoj midva sma nesrečna dans :BUA:

ja pizda pa burek je 478... 2 € matr jim se je podražu za 6 % :angry: svinje... in pol usi pravjo, da se zaraadi uvedbe evra cene ne bodo zvišale... moj kurac ja :angry:

aja drgač

FIAT TIPO se prodaja če koga zanima PM :P

haha ti pa maš veselje s temi oglasi ha? :P Ni pa lepo od tebe napizdovanje folka :nono: hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itaq...zdej bo usak kufe zih 1€ :angry: , navadne denarnce bojo pa res vrjetn odpadle k bojo itaq sami kovanci :blink:

ps.: @JeRn3j : a že spet :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm pomoje bo tui zaj kaki mesec vlka pizdarija s temi evri... Nekateri pa bojo na račun tega spet obogateli zaradi nevednosti drugih. Ob vsaki pomembni spremembi se eni znajdejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa to? V MBju ni neke izrazitih čefurjev tak da ne poznam dobro te scene... :D

ma tko sm reku, k majo lih oni največ prot metalcm za povedat... s ene gledajo lih lepo no :BUA: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud ne maram metalcev :devil:

jst tud ne :devil: @fingi ja že spet..a smo ga dobr zdelal :P .

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadne denarnce bojo pa res vrjetn odpadle k bojo itaq sami kovanci :blink:

ps.: @JeRn3j : a že spet :kva2: :kva2:

ma to vm k ste revni :evilgrin: ....jest si tkole pravm....ce sm do zdj u dnarnci nosu par 1000sit....bom od zdj naprej nosu par 1000Eur :>>> pa nam rabu nobene kvazi dnarnce za kovance :lol1: :lol1:

haha

:headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah fantki...pravjo da bo povprečno 1 let trajal da se bomo navadl na OJRE..no za določene tud 2,3 al pa več :D

k boste motorje prodajal boste tud zaokrožl navzgor ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah fantki...pravjo da bo povprečno 1 let trajal da se bomo navadl na OJRE..no za določene tud 2,3 al pa več :D

k boste motorje prodajal boste tud zaokrožl navzgor ;) :D

ja to sm tud jst razmišlo :D sam jebiga kaj pa k bomo nove kupoval?? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to vm k ste revni :evilgrin: ....jest si tkole pravm....ce sm do zdj u dnarnci nosu par 1000sit....bom od zdj naprej nosu par 1000Eur :>>> pa nam rabu nobene kvazi dnarnce za kovance :lol1: :lol1:

haha

:headbang: :headbang: :headbang:

haha :kva2: :yea1: ja jest bi tud tko...

sam zdej sm meu lepo drubiž po 200, 500sit za h Jožu + kšn 1000sit al pa 2k, zdej bo pa kva...en kp kovancov pa mejbi 2 bankovca za 5€ :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!