Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja valda, ne pa da se tam jočeš za vsako prasko, ko daš nevem kolk milijonov za avto. to je bedarija. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ta avtor je tui malo čudn. Ker se njemu pač tako zdi je navedel, da so neumna imena tudi Gaj, Maj itd. Pa nekateri priimki ki so našteti so tudi dokaj pogosti. Za nekatera ne rečem, nekatera pa so že dokaj pogosta in ne moreš reči da so neumna. Pač njemu se tako zdi, pa kaj. Kaj pa če bi se mu zdelo smešno ime naprimer Jure, Alen, Aleš? Pa bi pač naštel ta imena. Čudno. Ob nekaterih pa sem se res nasmejal :D :lol1:

ma jajca bi mu odrezu :D

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je kr že encajt na sceni... rabiš pa ful kondicije pa močn morš bit:D

na youtube pa video.google pa je itaq tolk filmčkov gor da maš 2 dni kaj za delat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda, ne pa da se tam jočeš za vsako prasko, ko daš nevem kolk milijonov za avto. to je bedarija. :D :D

Če bi že mel neke milijone, bi jih raje dal za kaki redki motor :) Naprimer MV Agusta Tamburini, Senna, CC :D , ...

joooj režou sm se zihr ene 10 minut skoz :kva2: :lol1: :lol1: k sm vidu priimk - FIKFUK :headbang: :kva2: :lol1: :lol:

hahaha samo ma pa toti človek ful dober stil za pisanje :OK: Cel cajt se smejiš ko čitaš.

parkour ---> že slišov gdu?

ekstremen šport izvira iz francije

zelo zanimivo, na netu je precej videov o tem, drgač sm pa tud en film gledov .)

:eek: ful zakon!!! :OK:

Temu se reče tudi free runing, mogoče ti bo celo več našlo. Probaj :)

Še z moje strani en dober link, gre pa za ruski free runing: KLIK

Boli ga kurac, še brez majce skače da se ja celi počoha po teh betonskih povojnih uničenih stavbah. Baje hoče met tetanus :slap:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

hahaha samo ma pa toti človek ful dober stil za pisanje :OK: Cel cajt se smejiš ko čitaš.

...

ja fuul :OK: tm pr krajih je en dobr komentar napisou:

Komentira: en z Britofa (3.1.2007 15:18:00)

Na Britof si pa kar pozabil. Mam, sovaščana, piše se Vesel, ki je enkrat razlagal, kako bo pisalo v časopisu, ko bo on umrl.

Približno takole.

Umrl je Sl. Vesel iz Britofa. Do pogreba bo ležal v domači hiši na Britofu. Pogreb bo z Britofa na britof. žalujoči vsi Veseli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

parkour ---> že slišov gdu?

ekstremen šport izvira iz francije

zelo zanimivo, na netu je precej videov o tem, drgač sm pa tud en film gledov .)

:eek: ful zakon!!! :OK:

To obstaja že kr dolgo časa, maš pa glede tega kar precej filmčkov :) . Če te zanima tut kšn filmček naših lhk rečeš Jerry_junior -ju ma gotovo kšn filmček od njihove parkour ekipe No limits (nevem če še to izvajajo sam nekaj časa so) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tut rad vido slovensko varjanto parkoura! :) Naj nekdo prilepi kakšen link če ve za kaj takšnega...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej, a kdo ve kdaj je ju3 odprt Stern? al pa Langus...morm it po novo svecko...da ne bom motorja s tastaro prodaju hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k si lih svečko umenu...a ma kdo svečke densa? mensezdi da se jim tk reče :? :doze: jest jo mam naročeno zdej pa ne vem če bo dobra? ma kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jest sm tud prvič slišou za to k mij fotr reku an... ubistvu ma frenda serviserja za avte an, in je pol naroču to, k baje ngk ne more dobit...jest pa tud ne vem ke bi jh lohka dobu :blush: oz se mi je mal mudil an pa nism meu cajta it po servisih pa sprašvt če majo pa naročat pa bla bla :doze: bom vidu no kašna bo, čene bom pa pol tisto NGK B95EGV kupu pa bo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh js sploh ne vem kašno mam (itak je še taprva gor) nit kašna mora bit za moj motor (sicr piše v knigci)

v čem pa je sploh fora oz. razlika v svečkah? kje jo tu občutš oz. kaku opazš al je dobra al ni?

mislm sej po logiki...no po moji logiki :doze: slabo vžiga in motor cuka, ga zaliva...

je to to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh js sploh ne vem kašno mam (itak je še taprva gor) nit kašna mora bit za moj motor (sicr piše v knigci)

v čem pa je sploh fora oz. razlika v svečkah? kje jo tu občutš oz. kaku opazš al je dobra al ni?

mislm sej po logiki...no po moji logiki :doze: slabo vžiga in motor cuka, ga zaliva...

je to to :?

v bistvu ti ne boš občutu razlike, ampak motor tako svečko rabi, če ne ima slabo izgorevanje, se bolj greje, sploh pa če sveča ni prava ti jo hitro skuri, tko da sam tiste dajat not k jih proizvajalc priporoča.....sej lahk tut bolšo kupš sam na stock mašini ne bo razlike

drugače pa so denso sveče po kvaliteti primerljive z ngk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti 2t petarda, gremo pit dons? :D

uuu nism vidu tega k nism biu nč na msju :BUA:

dej gremo dons kej? pa poklič drugič :D

drgač pa denji s foruma tud neki to izvaja...no sej on je pa itak norc v vseh pogledih D:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!