Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

uuu nism vidu tega k nism biu nč na msju :BUA:

dej gremo dons kej? pa poklič drugič :D

drgač pa denji s foruma tud neki to izvaja...no sej on je pa itak norc v vseh pogledih D:

Lahko gremo dons :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej KAM in KDAJ...pa gremo takoj :D

nevem, v center pit, ostalo se bomo pa že pol zmenl :grim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu nism vidu tega k nism biu nč na msju :BUA:

dej gremo dons kej? pa poklič drugič :D

drgač pa denji s foruma tud neki to izvaja...no sej on je pa itak norc v vseh pogledih D:

Ne izvaja to več že dl časa ne :D , takt smo še skupej to nekj izvajal sam je biu on predobr pa je raj nehov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vem da je delu nazaj..da ne več...sam da si pa tud ti :D hehe...ja a si ti tud na unmu posnetku? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne izvaja to več že dl časa ne :D , takt smo še skupej to nekj izvajal sam je biu on predobr pa je raj nehov :grim

Začeu ga je pit pa mu je kondicije pa ravnotežja zmankal..Ane Denzi :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ma smo delali to ja sj tud zdej se mi se kdaj pa kdaj "strga" pa nardim ksno sceno-ce mas mal zilce dobr ratuje use skp. drgac pa tale weseli december mej res mal zdelow hehe, sam sj z noumu letm praujo da gre na bols, tko da se kmal vrnem na stara pota :D

drgac pa ta G-force obstaja ze kr en lep cas, smo hotl tud zdruzt oba kluba k smo bli pomoje prvi u slovenij k smo se zacel s tem ukwarjat, sam pol s tega ni blo nc, pomoje smo si bli mal predelc pa mogoc tud mal premal zanimanja ker na stajerskem sta bla tist cas samo 2 interesenta sam je blo pa ql ze to da se je ta parkour tud u slovenij pojavu...mogoc pa kdaj se bo kej iz tega

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vem da je delu nazaj..da ne več...sam da si pa tud ti :D hehe...ja a si ti tud na unmu posnetku? :D

Nowp jst sm bl tko na izy use skp, k smo mau plezal pa enkat sm šu zravn u telovadnco :D , po se mi pa ni več dal .) , pa pol so pr temu ostal sam še najbl zainteresirani. :P

hehe, ma smo delali to ja sj tud zdej se mi se kdaj pa kdaj "strga" pa nardim ksno sceno-ce mas mal zilce dobr ratuje use skp. drgac pa tale weseli december mej res mal zdelow hehe, sam sj z noumu letm praujo da gre na bols, tko da se kmal vrnem na stara pota :D

drgac pa ta G-force obstaja ze kr en lep cas, smo hotl tud zdruzt oba kluba k smo bli pomoje prvi u slovenij k smo se zacel s tem ukwarjat, sam pol s tega ni blo nc, pomoje smo si bli mal predelc pa mogoc tud mal premal zanimanja ker na stajerskem sta bla tist cas samo 2 interesenta sam je blo pa ql ze to da se je ta parkour tud u slovenij pojavu...mogoc pa kdaj se bo kej iz tega

Deni zdj se morš naučit salto nazaj na mitotu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denzi: heh sam pred letošnjo sezono se ga mormo obvezno vsaj enkrat še skup nafukat !! :D :OK: pa kšne miške bo treba najdt za čez poletje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky walda...to pa ni da ni :D pa ne sam enkrt...weckrt hehe :OK: glede mišk pa sploh ni vprasanja :>

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je blo tak lepo sonce da je blo treba malo it sprobat motor,....najprej je blo malo tezav vpalit rsko zaradi praznega akumulatorja,vendar ko je blo to opravleno je pa drug problem bil......blo je treba pretrpet voznjo z zaprto rsko.....ne vete kak je to mucno ce se nisi navajen vozit manj ko pa 140 pa dalje :D na koncu je pa le padlo 35km in pa pop**ditis pri zaprti rski :P

drugace pa me zanima kolko se vas vozi z zaprtimi 125kami tle gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace pa me zanima kolko se vas vozi z zaprtimi 125kami tle gor?

se mi zdi da sm samo jaz in matex... ki imava skoraj v celoti zaprti rs ki... samo CDI precvikan.... :blush:

kermi ma pa še blokado iz krivine vn dano...

sam jst bom itak počas zakluču s 15imi konji :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje jih je več pa se ne upajo povedat :P

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje jih je več pa se ne upajo povedat :P

ne pomojem pa ne .) žigc... ne... ajazbe... ne.... kermi.... sm povedu..... baha..... ne....rs maniac (prodal).... norc_16 (prodal) tota je letela ja :evilgrin: ... justaboy... vidte kaj ma zdej :P sej pol pomojem se pa že konča .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pomojem pa ne .) žigc... ne... ajazbe... ne.... kermi.... sm povedu..... baha..... ne....rs maniac (prodal).... norc_16 (prodal) tota je letela ja :evilgrin: ... justaboy... vidte kaj ma zdej :P sej pol pomojem se pa že konča .)

sej pa jaz sem vprasal nasplosno za 125ke ne za rske :P

drugac je pa kriza z zaprto ja....se brata na coparji nism mogo dohajat :P je pa res da mam samo auspuh zaprt drugo pa vse za odprto verzijo...tak da je to popolna kombinacija v zbijanju koncne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ... sam od SS je itak še mito... k je itak :devil: pol pa sam še nsr ke... k s o tud use naivte... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah mito je bomba ja :P

vsi 2T 125 so odprti...sam par rsk je zaprtih :D :P

no pa sej boste tud vi bli hmau usi "odprti" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah mito je bomba ja :P

vsi 2T 125 so odprti...sam par rsk je zaprtih :D :P

no pa sej boste tud vi bli hmau usi "odprti" :D

spomladi bova tud jst pa matex se prdružla 125 2T raketam :evilgrin: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!