Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pizda vidm da vm sola bl ne laufa, em dej ce rabte kake instrukcije ane..piste na pm :P za ceno se pa zmenmo :blush:

Lp tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr dobr jst mam dost brana ne lub se mi zadnih 10 srani brt k je kr tk

ugklavnem prvo kdor prav d je predeleč z krana do cele ni prav mnotorist k je to čist premav kilometru :afro1: jst sm biv na motozboru v celu in vam morm rčt d vam je lohka žov tistm k niste šli biv sm pa v soboto gor :yea2: :yea2:

drugo za piknik se je težko zment k nenajdeš usega folka v enmu dnevu lohka bi poa probal sam .....problemu velik :rolleyes: O:-) pa brez pizdarij

tertu ta viknd gremo na morje mal gremiume pogledat tko d v čimvečimu številu

tisti kd ste pa z gorenskga konca se pa vidmo še na frajzingih pa v žireh O:-) :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej navadi se pisat, mislm da maš slovo 1 in da ti bo branje sam koristlo....

Preber svoj post, pa ga še enkrat napiši, ker jaz nevem kaj piše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL ni prvič da kdo tko piše :D

Sicer mal prebereš pa premislš pa spet prebereš pa premislš pol čez ene pol ure ti je pa že jasn kaj je hotu povedat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam a si predstavljaš da vsi tku pišemo? :afro1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej razumem, sam MAL bolj kulturno napiši, oz. sam tolk da se bo dalu prebrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa pizda a kdo mene razme kwa wam jast gucim? ne? se mi je zazdl nekakvo tkolele... :doze:

@iron eagle upam da znas BRAT MED VRSTICAMI .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tkole je s tem rallyjem v soboto...

štart iz ljubljane ob 7.45,po možnosti se lahk 10 do 8ih zmenmo v centru in letimo skos do konca gas po najhitrejšm postopku na HP3 potem takoj po prvih 15ih avtih letimo na HP4 potem počas na HP6 pol se lahk zmenmo pa gremo na eno pico,po pici na HP9 in HP10!Prb.ob 17.00 pa nazaj proti lj...zdej med HPji je ful mal presledka tko da bo iz ene točke na drugo treba šibat 300 na uro tko da kšni čoperji lahko pridete za mano pa se dol dobimo nekje komur se pa da skos do konca gas tiščat pa lahko gre z mano!

Uglavnem tak bo moj urnik v soboto :OK:

Bi biu zlo veseu če bi šu kdo zraven z digitalno al pa vsaj navadno kamero,ki jo lahk spravmu tut uzadi v moj kufer,ker je jst nimam in bom samo digitaln fotoaparat meu zravn!

sej ql sam to se mi zdi malo dolgo to je od zju3 pa skor do večera.... .)

a nebi vsaj malo skrajšali?d bi izpustili en...dva HP-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst grem skor 100% oz. če bo le šlo po tem urniku!

Če komu ne paše se lahk dobimo sam na kšnm HPju al pa samo na pici k mislm umes letet varetn v santalucijo na pico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja santalucija rox :OK:

drgač pa en dan hitr mine, k smo šli na morje smo lohk šli skor sam na pico pol pa že nazaj, pač tm se mal zavleče, pa tm,.....itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam smo zlo na izi tempo fural...zdej mam namen bit za urco pa 15min v KP!Tm iz HPja na HP se pa več kt 20min nimam kej obirat!

Drgač gre pa mogoče še en moj kolega zravn z Runnerco 180...mu leti lih tolk k men tko da žgeva skup do konca tempo dol :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda vidm da vm sola bl ne laufa, em dej ce rabte kake instrukcije ane..piste na pm :P za ceno se pa zmenmo  :blush:

Lp tejcy :004

...oh, ti dete potrebno... :wub: :devil: :P

:004 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni za u soboto slb vreme napovedan? :?

Menda da se bo do večera držal čez noč naj bi začel pa po celi slo padat!

Tko da upam da vreme bo, če ne odpade izlet .)

Zok...ne hecej ti naše tejcy :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja možno da odpade ker je za nedeljo ful slabo vreme napovedan!

Pa tut če bi blo lepo nebi šu ker mam naseldn tork še zgodlo za zrihtat in mam ful snovi pa mogoče bom še soco pa gefo zvišvov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sigurn ne ka še niti motorja nimam :( ,čeprov u kratk dobim mz ts 250...ZASTON od nonča :D .

Za na črno vost bo več ku vredu :)

Zanima me kateri motorji so še 4t 125ccm razn Honde Varadero pa da so endurci,ka men ne pride noben druh na misl kukr tale.<---tale bo pa za legalno vožnjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš še Yamaho TW125,razni 4T čoperji,pa sahurno bi se še kak 4 takten 125ccm motor najdu sam je zdele že mal prepozna za moj spomin...

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ a se je kdo dons z črno bele nsro čez center pelu okol 15.00 ?

to sm vrjetn bil jst :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo crno NSRko pa je na askrcevi?

to bi bil lahko tut jst, vsaj koga druzga ne poznam :D :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!