Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja duce je ena varianta ja...sam na koncu bom tako ali tako pristal pri kaksnem SS japoncku, ker morem gledat tudi na stroske, ki jih bom mel kasneje in da bom zaenkrat prisel skozi cim ugodneje, tudi s kaksnimi popravili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa lih 784, nebi rajš 916 al pa 996 :?

najbrž manjša kubatura... manjša cena ne :P jst bom tud ninđo 636 uzeu najprej... ne 10ko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej res :D in kaj si se nauču iz tega (da je mito TANARTABULŠ):?

ja to da si me nategnu :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kupi keri zračno pištolo? V originalnem kovčku, skoraj nič streljano iz nje, po vsaki uporabi očiščena in namazana, priložim še neke tarče. Je pa takšna kot tale na sliki: klik Cena 60 € (zelooo poceni)

Prodam pa tudi signalno pištolo, z nastavkom za rakete, priložim metke, v original škatlici, z metlico za čiščenje, po vsaki uporabi očiščena in namazana. Je takšna, kot tale na sliki : klik Cena 25 € (cena nove je bila 13.000 sit - je pa zelo malo uporabljena (samo nekaj raket in par metkov iz veselja))

Prodajam zaradi finančne stiske, cagiva spet terja svoj davek.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi kupu...sam rajš ne bom..iz varnostnih razlogov...sej veš mito pa to...če zariba da ne bom jst to na seb kej probavu :P

ti pa tud rajš čimprej prodej ;) ker neveš kako je z mitoti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm 1. to, da morem zablokirat na 25kw, pa nebom glih 1000ccm motorja blokiral, 2. pa €€€

se da tut 1000ccm blokirat na 25kw, isto kot 750 :D , edini razlog tuki je €€€ ja

najbrž manjša kubatura... manjša cena ne :P jst bom tud ninđo 636 uzeu najprej... ne 10ko :)

:OK: ja itq desetka je živ strup, se je baje več ljudi ki so jo vozili boji, se sploh več ne upajo sesti nanjo (to sem res nekje prabral in ni hec)

ja to da si me nategnu :D :P

ni res, mito je tanartabul :OK:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno, mito je res tanartabul :D Morte pozabit na finance pa stroške, prestiž ni bil nikoli poceni.

Če ste navadni povprečnež pa pač kupite RS-ko =D hehe hec hec ne me pojest =)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da tut 1000ccm blokirat na 25kw, isto kot 750 :D , edini razlog tuki je €€€ ja

:OK: ja itq desetka je živ strup, se je baje več ljudi ki so jo vozili boji, se sploh več ne upajo sesti nanjo (to sem res nekje prabral in ni hec)

ni res, mito je tanartabul :OK:

kar je dobru nej slabu :OK:

aja brodar: boš pol povedu ;) upam da se ti ne bi kdaj zgodil kar se je men :BUA:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govori zdaj čez njo, saj si vedo kaj kupuješ ko si šel po njo .) Pa res upam da se mi ne bo to zgodlo ja :) Drugač pa sožalje ja pizda vlke težave si mel ti s tem motorjem... =(

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno, mito je res tanartabul :D Morte pozabit na finance pa stroške, prestiž ni bil nikoli poceni.

Če ste navadni povprečnež pa pač kupite RS-ko =D hehe hec hec ne me pojest =)

ja jst sm 2x delu generalno...2x!!!..eni nardijo 1x pa se jim zdi da so dal nevem kaj na motor...jst sm mogu 2x...pa še ne dela tko k more :BUA:

no upam da bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm 2x delu generalno...2x!!!..eni nardijo 1x pa se jim zdi da so dal nevem kaj na motor...jst sm mogu 2x...pa še ne dela tko k more :BUA:

no upam da bo :D

še vedno vas vodi justaboy 3krat v eni sezoni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno vas vodi justaboy 3krat v eni sezoni

no ja...s tem da jst sm menu use...ležaji ojnca glava cilindr bat...zanga pa nevem če je 3x menu ojnco al pa glavo pa to...

pa jst sm še fuknu to sezono...pa 100 stvari je blo

tko da je res sfukana bla :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prvo orginal

drugo polini 160ka

v tretje gred in pol se je odločil da bo mel orginal rajše gori

tak da še nova ojnica pa celinder pa bat.

hvala bogu da sam nisem imel takšnih problemov samo vem da je on v to čudo od rske zmetal veliko keša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol sm na istem k on... :BUA:

identično... :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol sm na istem k on... :BUA:

identično... :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

ah risko ti si posebn talent... :OK: teb itak use zariba, crkne, razpade... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kupi keri zračno pištolo? V originalnem kovčku, skoraj nič streljano iz nje, po vsaki uporabi očiščena in namazana, priložim še neke tarče. Je pa takšna kot tale na sliki: klik Cena 60 € (zelooo poceni)

Prodam pa tudi signalno pištolo, z nastavkom za rakete, priložim metke, v original škatlici, z metlico za čiščenje, po vsaki uporabi očiščena in namazana. Je takšna, kot tale na sliki : klik Cena 25 € (cena nove je bila 13.000 sit - je pa zelo malo uporabljena (samo nekaj raket in par metkov iz veselja))

Prodajam zaradi finančne stiske, cagiva spet terja svoj davek.

hahahaha, jebote tote pištole brodar, kaj si ti jager al kaj da maš tolko municije doma, samo jaz na tvojem mestu tega ne bi prodajo, ker nikol ne veš kdaj ti kaki cigani zaidejo pred bajto :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje če hoče še kdo opremo iz tcja, mi kupon velja samo do 15.1. .) tko da se hit organizirite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje če hoče še kdo opremo iz tcja, mi kupon velja samo do 15.1. .) tko da se hit organizirite.

ej a je kupon sam za opremo al za dele za motore tut ?:D ker bi rabo 2 malenkosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!