Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:OK: O, končno lahko spet pišem poste, hura hura, , kot prvo, bi vsem rad zaželel srečno 2007 (ker prej nisem mogel tega napisat - in vem, da zamujam), za mojo odostnost so pa bili krivi moji motosvet* podvigi, saj brodar pa Jernej vesta, o čem "špreham".

Vseeno, nekaj me zanima, pozna kdo koga, ki bi mi motor oblekel v carbon fiber oklep? a la ta foto:

post-8604-1168369310_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hh sej res :> cist pazabu :>

bom cez vikend, ce bom dubu pleh taprav...pol pa se magar kje vidmo...sj si iz LJ ane? mam jest 2x al pa 3x na tedn na Zaku u Siski treninge zvecer, tko da magar se lahk tm dobiva enkrat. se slisva..msn pa mobi ok ?

:OK: O, končno lahko spet pišem poste, hura hura, , kot prvo, bi vsem rad zaželel srečno 2007 (ker prej nisem mogel tega napisat - in vem, da zamujam), za mojo odostnost so pa bili krivi moji motosvet podvigi, saj brodar pa Jernej ve, o čem "špreham".

Vseeno, nekaj me zanima, pozna kdo koga, ki bi mi motor oblekel v carbon fiber oklep? a la ta foto:

am ja...nvm tocno kje..ampak mal poisc po forumu...tema ma naslov Kevlar in druge smolante stvari...al neki tazga no. tm govorijo o enmu struckotu:>

good luck finding it...:hmm:

aja reesko...mogoce bom jest enga zase naredu iz poliestra..tko da ce mi rata ti pol mojga plehnatga dam ok ?

tut cez vikend hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hh sej res :> cist pazabu :>

bom cez vikend, ce bom dubu pleh taprav...pol pa se magar kje vidmo...sj si iz LJ ane? mam jest 2x al pa 3x na tedn na Zaku u Siski treninge zvecer, tko da magar se lahk tm dobiva enkrat. se slisva..msn pa mobi ok ?

aja reesko...mogoce bom jest enga zase naredu iz poliestra..tko da ce mi rata ti pol mojga plehnatga dam ok ?

tut cez vikend hehe

kul :D

mitofreak je največji car :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: O, končno lahko spet pišem poste, hura hura, , kot prvo, bi vsem rad zaželel srečno 2007 (ker prej nisem mogel tega napisat - in vem, da zamujam), za mojo odostnost so pa bili krivi moji motosvet* podvigi, saj brodar pa Jernej vesta, o čem "špreham".

Ojej bogi to pa te res dolgo ni blo :BUA: :( Ampak si sam kriv :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej bogi to pa te res dolgo ni blo :BUA: :( Ampak si sam kriv :D

Mah ja bua, saj zdaj je vse ql. Aja, mene že mal rajca :kva2: , kdaj bo kakšen piknik, ŠTAJERCI? :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ja bua, saj zdaj je vse ql. Aja, mene že mal rajca :kva2: , kdaj bo kakšen piknik, ŠTAJERCI? :kva2: :yea1:

Boš prišo s tistimi ušeski? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš prišo s tistimi ušeski? :D

Obvezno, kaj pa. Še mojemu drgaemu Jernejčku :P moram ene zrihtat. :lol1: :lol1:

ja kaj je pa sploh blo?

:D mah, nekaj sem ga sral :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: O, končno lahko spet pišem poste, hura hura, , kot prvo, bi vsem rad zaželel srečno 2007 (ker prej nisem mogel tega napisat - in vem, da zamujam), za mojo odostnost so pa bili krivi moji motosvet* podvigi, saj brodar pa Jernej vesta, o čem "špreham".

Vseeno, nekaj me zanima, pozna kdo koga, ki bi mi motor oblekel v carbon fiber oklep? a la ta foto:

Če hočeš cele "plastike" iz karbona poznam enga zelo dobrga izdelovalca...Več informacij na PM .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno, kaj pa. Še mojemu drgaemu Jernejčku :P moram ene zrihtat. :lol1: :lol1:

zrihtej :D bova po lj usak s svojimi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: om, ja, te moram teb dat, ker ti pašejo na aprilia čelado, jz si moram pa spet ene črne umislt :kva2: :yea1: , joj, kak bova "pedriš" zgledala. :P

post-8604-1168371863_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kak si zadovoljn s čelado? Jaz mam namen shark kupit ker so mi najlepši modeli... Temni vizir si dokupo al že majo kere gor?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kak si zadovoljn s čelado? Jaz mam namen shark kupit ker so mi najlepši modeli... Temni vizir si dokupo al že majo kere gor?

Ma Shark mi je zlo všeč skor v vseh pogledih, edin kar me mot je to, d nima notr snemljive obloge za oprat :BUA: , drugače pa :OK: . Aja, temni vizir je posebej kupljen (mam še polar), ker ni street legal :P :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to reč grčarju...on ti jo lhko da...

drgač pa to ne paše na MITOTA...FUUUUUUJJ ...ne dej res ne tega si dajat gor...že pr grčarju na čoperju je češk zgledal...tole bo pa res MINUS :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to reč grčarju...on ti jo lhko da...

drgač pa to ne paše na MITOTA...FUUUUUUJJ ...ne dej res ne tega si dajat gor...že pr grčarju na čoperju je češk zgledal...tole bo pa res MINUS :BUA: :BUA:

a to je name letel? :D

jest mam sicr super city, pa dobr no :blush:

gor bi si dau pa zato, k ne vem...skor nuben nima tega an...čeprou usi praujo nej ne dajem tega gor...vrjetn je res mal frikiš :blink:

bom vidu kuko bo...zaenkrat se pa še udločam :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je name letel? :D

jest mam sicr super city, pa dobr no :blush:

gor bi si dau pa zato, k ne vem...skor nuben nima tega an...čeprou usi praujo nej ne dajem tega gor...vrjetn je res mal frikiš :blink:

bom vidu kuko bo...zaenkrat se pa še udločam :hmm:

ne ne...res ne tega... :BUA: no sej kokr hočš sam...jst ti rečem ne :D sam se odloč :P

jest si bom pa to naredu...ampak ZELENO :>

http://w1.bikepics.com/pics/2005%5C07%5C03...385326-full.jpg

teb sm pa že prej povedu da nisi normaln :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črn vizir je street legal ampak samo podnevi, se mi pa zdi da to itq ni nikjer prepovedano, ampak samo proizvajalec napiše da ni preimeren za cestno uporabo oz, da je samo za dnevno uporabo

:lol1: matex, to je blo še od takrat ko si tiste rekorde podiru :OK: :? kok si pa opozorila dobu :?

reesko: tisti dve cagivi pa mislim da imata metalik rdečo barvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=89434]

[attachmentid=89435]

ok...vsi este da bi jst rd poštrihu motor. no in me zanima kako bi pobarvu da se vid tko k na tej sliki k sta dva mitota...k mi je lepša rdeča...a to je una alfa rosso 130 al kaj? pa zanima me kera slika je original barva...NUJNO RABMO TOLE...hitr plizz :P

dej raj štrihn na original barvo, k tele dreče so kr neki, k jo majp že usi :slap:

:OK: O, končno lahko spet pišem poste, hura hura, , kot prvo, bi vsem rad zaželel srečno 2007 (ker prej nisem mogel tega napisat - in vem, da zamujam), za mojo odostnost so pa bili krivi moji motosvet* podvigi, saj brodar pa Jernej vesta, o čem "špreham".

Vseeno, nekaj me zanima, pozna kdo koga, ki bi mi motor oblekel v carbon fiber oklep? a la ta foto:

sej sm ti reku, da je Jani z Jesenic mojstr za karbon, drugač maš pa v šiški enga k se tut s karbon deli ukvarja .)

pizda majo eni preveč dnarja :P

to reč grčarju...on ti jo lhko da...

drgač pa to ne paše na MITOTA...FUUUUUUJJ ...ne dej res ne tega si dajat gor...že pr grčarju na čoperju je češk zgledal...tole bo pa res MINUS :BUA: :BUA:

a dej ne nabiji, na daelimu je blo prov zakon :OK: usak te pozna na cest :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja sam si tut magnet za polcaje ne :lol1:

to je blo pa sam enkrt, k sta me policaja ob 2h zjutri ustavla, pa rekla, da sta me mogla, k sm zgledu k kkšn huligan :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!