Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

O.K. sam res je M.i.t.o. daleč najhitrejši, seveda v vožnji v rikverc; ker na avtocesti tako nazaj mimo mene prileti, da se ga kar ustrašim, matr sam vzratno pa ti vaši motorji res letijo :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jernej...jst sm fuknu pr višji hitrosti k gre teb aprilia zdej tko da šuti :P

ja za dobrim se hvalš :lol1: k boš mitota prodaju za 600.000 SIt -- me zanima kdo iz motosveta ti ga bo kupu ... aja folk moj motor gre 140 km/h pol vam je use jasn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. sam res je M.i.t.o. daleč najhitrejši, seveda v vožnji v rikverc; ker na avtocesti tako nazaj mimo mene prileti, da se ga kar ustrašim, matr sam vzratno pa ti vaši motorji res letijo :P :OK:

kok si ti hud :kva2:

lej brezveze...jst grem film gledat..in prosm ne pol k pridm nazaj napisat 10 strani o tem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, fantje...dejte no mir, kva se sploh kregate k itak veste d vs js z mojim vse po vrst dol poknem kadr čš :P :lol1:

Tisti tvoj kovček od zadaj da +15km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno obratno. Črn z rumenim tankom.

ups je biu pisarski škrat :D no črnga z rumenim tankom sm mislu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups je biu pisarski škrat :D no črnga z rumenim tankom sm mislu :OK:

ne uno je biu grči škrat k se je zmotu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti tvoj kovček od zadaj da +15km/h :D

itak...pazi to: še homemade tačka, pa v kratkem pride še šipca spredej :naughty: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaa :lol1: :lol1: :lol1: Poglejte tota dva čagatora hahaha

KLIK

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. sam res je M.i.t.o. daleč najhitrejši, seveda v vožnji v rikverc; ker na avtocesti tako nazaj mimo mene prileti, da se ga kar ustrašim, matr sam vzratno pa ti vaši motorji res letijo :P :OK:

to si pa zdaj tko povedu ko pijanček, ki kliče policijo in pove da se na AC vsi vozijo v kontra smeri :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si pa zdaj tko povedu ko pijanček, ki kliče policijo in pove da se na AC vsi vozijo v kontra smeri :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: o, sam res haha, no če se že vidmo na AC ti bom pozdravu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za dobrim se hvalš :lol1: k boš mitota prodaju za 600.000 SIt -- me zanima kdo iz motosveta ti ga bo kupu ... aja folk moj motor gre 140 km/h pol vam je use jasn :P

ej jst vem kok je vredn...če ga ne bo noben kupu k ga bom prodaju...pa pač nej kupjo al pa aprilio al pa druzga k bo čist razjeban...

pa drgač tud če fukneš loh zrihtaš motor nazaj...sej veš na koga sm mislu .)

no pa brezveze u take debate padat k se itak nikol ne končajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne uno je biu grči škrat k se je zmotu :lol1:

I´ll kill you :evilgrin:

:slap: škrat Grčo pa ja ne. Škrati so hudobni, palčki so pa prijazni.

:fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaa :lol1: :lol1: :lol1: Poglejte tota dva čagatora hahaha

KLIK

lol ej.... kere face :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to brodar car si :OK: :OK:

ej jernej...jst sm fuknu pr višji hitrosti k gre teb aprilia zdej tko da šuti :P

pa ne zdej res naprej razglablat :D

Ej človk, če bi mel ti rokavice ne bi nikol fuknu ;) :P Ker bi mol pol posledično obe roki na krmilu, ne pa pod tankom, da si jih greješ.

Hitrost je bla pa :rolleyes: ufff. Skor 3x več kokr je varn na tistmu delu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot že prej rečeno...mito ima tako moč da ga je zelo težko obvladati :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot že prej rečeno...mito ima tako moč da ga je zelo težko obvladati :devil:

:hmm:

Kaj bo šele ko boš šel na 100km+, če se že zdej izgovarjaš ne "neobvladljivo" moč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Kaj bo šele ko boš šel na 100km+, če se že zdej izgovarjaš ne "neobvladljivo" moč

dobr veš da mi je prešvoh...da to sam jebem apriljaše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr veš da mi je prešvoh...da to sam jebem apriljaše :P

pa ne more ti bit CAGIVA MITO prešvoh stari, to je POCKET ROCKET, gre 220 al kok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jst vem kok je vredn...

Glede na to, da je kolega kupu CBR900 letnik 99, za 500 evrov več, lahko z zagotovostjo trdimo, da tut nova cagiva ni vredna 600 starirh tolarjev .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!