Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Glede na to, da je kolega kupu CBR900 letnik 99, za 500 evrov več, lahko z zagotovostjo trdimo, da tut nova cagiva ni vredna 600 starirh tolarjev .)

Nova cagiva stane miljon sitnih, se pa strinjam, da je vredna okol pol manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne more ti bit CAGIVA MITO prešvoh stari, to je POCKET ROCKET, gre 220 al kok?

dobr no...usi vemo da ne gre tok...sam da je HITREJŠA od aprilie bomo pa to poletje dokazal ;)

Glede na to, da je kolega kupu CBR900 letnik 99, za 500 evrov več, lahko z zagotovostjo trdimo, da tut nova cagiva ni vredna 600 starirh tolarjev .)

hud si k svina :winkiss:

Nova cagiva stane miljon sitnih, se pa strinjam, da je vredna okol pol manj

ene zelo manj...ene pa tud kšn tolar več.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

optimisti...

jest tut neb dau vec dnarja za movistarko sam zarad barve...so what. who cares...

In to mene boli kurac za kaj?

če dam 2.350.000 dam pa tud 2.399.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh to je zelo odvisno od cagive do cagive.... Ene grejo 160, ene pa tut 220 po števcu. Grejo pa 6 speed res kr manj ja... Zarad fergazera...

kašna je pa razlika v frgazrjih? 7 speed majo dellorto 34, kašnga majo pa 6speed?

še neki:

če preventivno menam bat, a je treba kej cilindr brust al karkol se že nrdi, k so na ebayu velikosti bata 55,95mm / 55,96mm / 55,97mm / 56,45mm / 56,95mm ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašna je pa razlika v frgazrjih? 7 speed majo dellorto 34, kašnga majo pa 6speed?

še neki:

če preventivno menam bat, a je treba kej cilindr brust al karkol se že nrdi, k so na ebayu velikosti bata 55,95mm / 55,96mm / 55,97mm / 56,45mm / 56,95mm ??

7speed ma mikuni 35mm

6speed ma dellorto 28mm

drgač pa če menaš bat dej še cilindr pohonat...pa preglej USE...ker jst sm isto kupu mitota...preventivno menu bat..nism menu pa ležajev na gredi in pol mi ni znesl...je pa zaribu...ni sam cilindr al pa bat...so še druge stvari... drgač se tega ne brus...se da lepo na mero pohonat...in to je to...5k te pride honanje max...

aja brodar...ni sam fergazer...je tud prestavno razmerje in podobno... :D

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem ja da so razmerja tui spremenili poleg tega da je prestava manj. Ej do kolko pa se vam zvrtijo 7 speedi po ravnini? V sedmi še pride fejst na obrate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7speed ma mikuni 35mm

6speed ma dellorto 28mm

...

wtf :blink: jest mam pa dellorto 34 :? :slap:

ja se mi je zdel da se lih ne brus ampak se neki druzga pa sm pozabu kva že :D

tnx za info, bom upoštevou :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem ja da so razmerja tui spremenili poleg tega da je prestava manj. Ej do kolko pa se vam zvrtijo 7 speedi po ravnini? V sedmi še pride fejst na obrate?

ja jst ga v sedmi še nism probavu vrtet...bom to sezono :D drgač pa denzi pa mitofreak sta mensezdi navrtela do konca...nism pa 100%

wtf :blink: jest mam pa dellorto 34 :? :slap:

ja se mi je zdel da se lih ne brus ampak se neki druzga pa sm pozabu kva že :D

tnx za info, bom upoštevou :)

ja sej ponavad majo tisti k majo 6speed dellorto 28gor...pol si dajo pa dellorto 34ko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ja sej ponavad majo tisti k majo 6speed dellorto 28gor...pol si dajo pa dellorto 34ko :D

ja...sam jest mam pa 7 speed :D :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej me kakšna RS-a :BUA: :? :headbang: :slap: :nono:

:blink:

Pa Mitofreak, takšno obliko mi nared pa si zmagal, sam ne mi je štrihnt :OK: (še posebi pa ne na to rumeno :P ). Črna bi mogla bit, al pa modra s smekiš rumenimi obrobami :naughty:

to pa ni grdo...ampak nagravžno :SS ... toti skrajšan dušilec je kr neki

Ma ja, če se je že to šel, bi si lahko vsaj izpuh zamenjal :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst ga v sedmi še nism probavu vrtet...bom to sezono :D drgač pa denzi pa mitofreak sta mensezdi navrtela do konca...nism pa 100%

Sploh še ga nisi stisno pa govoriš da ti je mito prešvoh :D :slap: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem ja da so razmerja tui spremenili poleg tega da je prestava manj. Ej do kolko pa se vam zvrtijo 7 speedi po ravnini? V sedmi še pride fejst na obrate?

6 speed gre v 6ti po ravnem 13,7k rpm, samo v tistem trenutku je nagnjen k ribanju :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ni problema, pa per maš v dobrem :OK:

fanti a vi mislte da je to vredn sam enga pera??...jaoooo pa tud nč ne znate cent...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...sam jest mam pa 7 speed :D :blink:

ja sam ti nimaš mitota ampak Cagivo Supercity, verjetno je tut v tem mal razlika, ker Supercity verjetno ne gre do 200 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!