Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Žarko G. lep pozdrav! prov lepo je vidt spet kkšnga chooperista tle na motosvetu :OK: !!dj ti men povej iz kerih koncov kj prhajaš? bi šli lohka na kkšno furco skp, že kar pogrešam kkšnga k se mu da za chooperjam pelat ne sam divjt :kva2: !!

Lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha xvs dragstar 125! :OK:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: haha ne me jebat model :P kdo se je prjavu na motosvet :OK: bravo bravo... žarko :OK: lepo sm ti reku da ti bo kul če se tle prjavš :OK:

bomo se šli pelat....sam da jst lamele zrihtam, pa zverino odprem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žarko G. lep pozdrav! prov lepo je vidt spet kkšnga chooperista tle na motosvetu :OK: !!dj ti men povej iz kerih koncov kj prhajaš? bi šli lohka na kkšno furco skp, že kar pogrešam kkšnga k se mu da za chooperjam pelat ne sam divjt :kva2: !!

Lp miha

dragomelj-domžale-highway :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa še dost bliz doma :P ! A ti tole zverinco furaš šele od letos al si že starejš motorist :? ?? Me kar mau firbec matra kašna zgleda tale 125 drag star-ka? A se zdj sred "zime" tud že kj furaš al čakaš na še toplejše čase? :hmm:

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nabolj obvezne stvari

morm zdele zamenjat gume, ker mam že čist zlizane.drugač pa je slika tut čist gor

dej še kako sliko 250 ke :naughty: k me res zanima kak zgleda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem na 18ko :OK: :D :OK:

aja?:D kam?? ker js tut grem na 18ko čez par minutk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot ponavadi..kraj še ni znan alkohol pa je :Dpa še kaj drugega

alo enkrat bi se lahk zmenli pa bi na kako vlko čago šli.. v lj kam al pa u gaviolija :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot ponavadi..kraj še ni znan alkohol pa je :Dpa še kaj drugega

alo enkrat bi se lahk zmenli pa bi na kako vlko čago šli.. v lj kam al pa u gaviolija :kva2:

a je kšn party dons v ag-ju? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš že gor!kdaj boš začel se ti vozt z motorjom v šolo? :hmm:

Najprej je treba motor zrihtat... da me nov sram se okol vozt k gre prepočas :whistle: pa da se mal segreje pol pa bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejte fantje, meni zadnjič ni šlo v glavo, da punce bolj palijo na staro RS-ko kot novo, zato sem se odločil zadevo malo podrobneje analizirati :D V anketo je bilo vključenih 5 ( :lol1: ) deklet, katerim sem pokazal sliko nove in sliko stare RS-ke. Odločiti so morale, katera je lepša. Rezultat me sicer ni osupnil pa vendar boste nekateri tukaj (najbrž JeRn3j :P ) zmajevali z glavo in oporekali. Torej rezultat je 80% proti 20% v prid Matexu :OK: Torej Matex zdaj je čas da začneš od veselja skakat do stropa :OK:

post scriptum: najbrž se bom odločil še za kratko anketo o ušeskih na čeladi :P Če bo anketa pokazala pozitiven odnos deklet do omenjenega, pričakujem, da se bo kar nekaj motosvetovcev odločilo za plišasta ušesa hahaha =DDD

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brodar Objavljeno Danes, 10:18 AM

Ejte fantje, meni zadnjič ni šlo v glavo, da punce bolj palijo na staro RS-ko kot novo, zato sem se odločil zadevo malo podrobneje analizirati biggrin.gif V anketo je bilo vključenih 5 ( trance_21_laughing1.gif ) deklet, katerim sem pokazal sliko nove in sliko stare RS-ke. Odločiti so morale, katera je lepša. Rezultat me sicer ni osupnil pa vendar boste nekateri tukaj (najbrž JeRn3j tongue.gif ) zmajevali z glavo in oporekali. Torej rezultat je 80% proti 20% v prid Matexu trance_40_thumbup.gif Torej Matex zdaj je čas da začneš od veselja skakat do stropa trance_40_thumbup.gif

haha :D :D dober si tole zrihtu, čeprau bi mogu js iskat svojo srečo pr tistih 20tih procentih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D :D dober si tole zrihtu, čeprau bi mogu js iskat svojo srečo pr tistih 20tih procentih :P

Vi vsi mate srečo da nisem vključo mitota :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk...a mas ksno rezervno tablco za posodt :>

mam jst :P

ja dej brodar :P bogve kere slikce si jim kazou... če bi jim moj motor kazou... torej mat črna.... bi se drgač odločle.... zihr si jim tisto rumeno kazou k je res grda :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne kazal sem tisto SBK barvo (2003 pa dalje al kak že je ta barva) ker je najbolj pogosta, drugače pa je tvoja ta črna mat res ful lepa :wub: Za mene je ta tvoja barva najlepša od starih RS-k poleg te:

[attachmentid=89697]

post-10915-1168772957.jpg

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!