Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Zate jajca, zanj pa zlata vreden.

nism tko mislu jajca...mislu sm rečt da ni raketa da bi šou 400 ;)

tud jst mnojmu rečm jajca...pa sm se še zmer ustavu...NA ASFALTU:D

In tako je tudi prav

župnik rajš povej kdaj boš dau za piče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism tko mislu jajca...mislu sm rečt da ni raketa da bi šou 400 ;)

tud jst mnojmu rečm jajca...pa sm se še zmer ustavu...NA ASFALTU:D

župnik rajš povej kdaj boš dau za piče

pička ena, včeri sm ti reku, pa ni blo nč od tebe

soft

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pička ena, včeri sm ti reku, pa ni blo nč od tebe

soft

jaooo...reku sm ti da prid na deželo h nm...pa si reku da mogoče pa boš...pol ni blo pa nč od tebe

tko da si ti zajebu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve naslov tiste strani, kjer se prodaja nova in rabljena oprema, izpuhi, dodatki za motor, verige, olja, rabljeni motorji,... na pogled pa je podobna tejle: www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) . Google mi nič ne pomaga :BUA: Aja gre pa za slovensko stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte povedat kdo od vas ma kupon za TCja un za 25% popusta pa da bi jutr prišel v TC kaj kupit pa kdaj :?

jst bi prišel samo ne vem če bo kdo od vas ki ima kupon tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm reku varaderodriverju da se dobiva med 3-4 pr Tcju .) . K sm pa sprašvov si pa kva delu? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jutr se tam dobita?

dej če se bom jst tut pršu gor, bom že počaku tam nekje, mal poglej če bo kakšn srebrn saxo z Nm registracijo tam, če te ne bom vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž bom tud jst tm...

pa a teli kuponi so sam do 15.1?

ni nobenih da bi bli do februarja..to mislm da bi bla kšna nova akcija pa to...

očitno varaderota ne bo...tko da gaps pa koci vidva se zmenta...zame pa ni čist 100% da pridm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere sam se mi zdi da na teh jajcih ni težko bremzat :D :P

sej z mojim je čist kul, sam jst se nism furu s svojim motorjm(kestl prazen :headbang: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo jst sm se zmenu z gapijem, da dobim kupon, tko da če bo še kdo slučajno hotel koristit kupon, naj me pokliče na 040 464 545 (če se ne javim pokličem nazaj, pa ne klicat do pol dveh popoldne ker mam šolo, še najbol bi blo če pusite msg pa se pol javim)pa se bomo zmenli da tam počakam pa gremo pol skup neki nabavt, bom pa do treh počaku če se bo kdo javu

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi pri normalni vožnji na katerem koli motorju sploh bil problem z bremzanjem :?

slaba guma, mrzu asvalt :D no še zmer se da ustavt

aja jutr se tam dobita?

dej če se bom jst tut pršu gor, bom že počaku tam nekje, mal poglej če bo kakšn srebrn saxo z Nm registracijo tam, če te ne bom vidu :D

koci, tacajt pa loh pridš do mene na per :D a mam jst mogoče še tvoje majice? :D

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...močno upam da je tlele kdo k bi znou na tole odgovort... :)

sm lih dobu novo svečko ngk b95EGV, lepo montiram, preverm zunej če daje iskro, je vredu :OK: ...zmontiram nazaj notr, probam na el. vžgat ne gre... :BUA: sm reku ok vredu, je pač mrzu motor, suh frgazar, bom pa porinu...ga porinem...nč...mrtu...ga ene 3x porinem po klancu...pogledam svečko, se vidjo ene mokre lise...ubrišem svečko, jo pogrejem, zmontiram nazaj, gremo porint spet...se neki kadi z avspuha, glas je skor tak k da bi laufou...ma pa še useen noče užgat... :BUA:

zanč sm pucou frgazr, sm ga lepo razstavu, pa nazaj sestavu tko k je...filtr za zrk je tud čist lep, svečka je nova...

ma kdo kšno idejo zakva neb užgau?

aja pa če dam prst namest svečke, se čut kr dobra kompresija, tko de ne vrjamem da bi biu bat kriu :huh: edin kar se spomnem je da bi blo lohko še narobe je mešanca bencin-zrak.

kšne idej? :? :cry:

lp

aja še to...takrt k mi je crknu, k sm ga gonu je blo tko, da so sam ubrati začel padat, pa k sm ga hotu užgat ponovn je pa nrdil pfff pfff :headbang: zdej pa tega ne dela več :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je blo isto pr men...pa me je fotr porivu čez vas pou ure...pol k je pa skor sko padu je pa strojči pršu do mene..sm ga pa jst porivu..pa je užgal...

pa glej da k te kdo poriva da ne dajaš gasa...pa to "porivanje" nej zgleda tko da te en tiši po ravnini...ker klanca prehitr zmanka...en te nej tiši 500m brez presledka..pol ga pa na per pel k bo užgou 100% on bo pa čist zmatran :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@reesko

ne vem a si se zajbavou :D , al si resn mislu. :? ..lih tok usekan sm biu...dam sm šu motor porivat u klanc gor...kšnih 400m dolg...pa ene 13% naklon ma... :headbang: tko da k sm se dol spustu se je vrteu ene pou minute z 4k ubrati... pa ni užgau :cry: :cry: ...

še kšna ideja? :?

pa brez porivanja :P k desne rame sploh ne morm več premaknt :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas 2 kabla, enega crnega (-) pa enega rdecega (+) :D

nato s tema kabloma povezes akomulator od avta in akomulator od motorja (seveda plus s plusom in minus z minusom)

nato zastartas prvo avto, tako akomulator sprosti energijo in gre po kablih v motor...nato startas normalno z elektro starterjem tui motor in pustis da nekaj casa laufa

izklopis avto in odstranis kable

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je blo isto pr men...pa me je fotr porivu čez vas pou ure...pol k je pa skor sko padu je pa strojči pršu do mene..sm ga pa jst porivu..pa je užgal...

pa glej da k te kdo poriva da ne dajaš gasa...pa to "porivanje" nej zgleda tko da te en tiši po ravnini...ker klanca prehitr zmanka...en te nej tiši 500m brez presledka..pol ga pa na per pel k bo užgou 100% on bo pa čist zmatran :D

50 metrov je čist dovol da pržgeš motor; če ti noče pržgat v prvi pa probš v drugi prestavi!razen če ste prelahki pa se guma ne prime ceste!

ma k ni fora to da nebi užgau zarad akumulatorja al karkol, štrom dela pa tud vrti ga...sam vžgat noče pa ne vem zakva :BUA:

mogoče je pumpa za bencin fuč.da je šla membrana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 metrov je čist dovol da pržgeš motor

nevem če...mam eno izkušnjo...na morju sm ga tko tišu...pa mi je zagrabil :BUA: :BUA:

pol sm pa menu bat pa to...pa sm ga tišu...pa ni in ni hotu užgt...1x sm ga prenapiu benza enkrat je blo premal...uglavnm...težko je to s takimi jajci :D

drgač pa da bi kr zaribal k tišiš pa ni mogoče ;) ker na morju je men zaribu k mi je ojnca zaribala k sm meu ležaje sfukane tko da ne se bat...sam PORIVITE :D

če ne motor pa ženske :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!