Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

nevem če...mam eno izkušnjo...na morju sm ga tko tišu...pa mi je zagrabil :BUA: :BUA:

pol sm pa menu bat pa to...pa sm ga tišu...pa ni in ni hotu užgt...1x sm ga prenapiu benza enkrat je blo premal...uglavnm...težko je to s takimi jajci :D

drgač pa da bi kr zaribal k tišiš pa ni mogoče ;) ker na morju je men zaribu k mi je ojnca zaribala k sm meu ležaje sfukane tko da ne se bat...sam PORIVITE :D

če ne motor pa ženske :D :P

al pa hude tipčke :P (hec) :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam če boš mel pokvarjn motor tut ni nujn da ti bo ženska dala!

ti bo nardila samo :nono:

če maš pa tako da ti da ker maš DELUJOČ motor...pol jo pa h men prpel jo bom jst prtegnu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pada na motorje, moj karaktar je t prav :lol1: :lol1: :lol1:

pol pa bolš da ni še grčota vidla...on je tud bl čopr stajl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš pa tako da ti da ker maš DELUJOČ motor...pol jo pa h men prpel jo bom jst prtegnu :lol1:

ah to že dajo, sam če je motor delujoč je pol tko...gregii a me prideš iskttt :wub: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je tok chopper stil na z 750? :hmm: sej drugač sm jst tut grčar :OK:

hha a res...hudo hudo

prej je mel daelima - zato chopper style grco :D

ej on je po duši še zmer...on je IZKUŠENI čoperist...ane grčo :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hha a res...hudo hudo

ej on je po duši še zmer...on je IZKUŠENI čoperist...ane grčo :fredy:

kaj spet smetiš po forumu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je blo isto pr men...pa me je fotr porivu čez vas pou ure...pol k je pa skor sko padu je pa strojči pršu do mene..sm ga pa jst porivu..pa je užgal...

Pol je pa vžgal, se je mal pelal, pol je pa fotr vn prletu pa začel pizdit da kr brezveze :slap: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kolk so težke te cestne 125-tke :hmm:

140 kil suha teža ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj spet smetiš po forumu :)

:winkiss:

Pol je pa vžgal, se je mal pelal, pol je pa fotr vn prletu pa začel pizdit da kr brezveze :slap: :P

haha pa še res je :D

nop .)

ubistvu je...a mislš da maš mille al kaj? jaoo mislm da je 140 z vsemi tekočinami čez in čez zadost .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh žarko pol ni uredu čoper...nekam švohcen je...moj ma 166 suhe teže :naughty: :devil:

razlog več za nakup:-yamaha dragstar 650

-kawasaki shadow 750

-suzuki marauder.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ma 156 kg suhe teže

pa nobenmu ni treba porivat da bi vžgal(no razen mene)

haha..k maš 4T pa je praznik če crkne...pr ns je pa praznik če kej NE crkne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...močno upam da je tlele kdo k bi znou na tole odgovort... :)

sm lih dobu novo svečko ngk b95EGV, lepo montiram, preverm zunej če daje iskro, je vredu :OK: ...zmontiram nazaj notr, probam na el. vžgat ne gre... :BUA: sm reku ok vredu, je pač mrzu motor, suh frgazar, bom pa porinu...ga porinem...nč...mrtu...ga ene 3x porinem po klancu...pogledam svečko, se vidjo ene mokre lise...ubrišem svečko, jo pogrejem, zmontiram nazaj, gremo porint spet...se neki kadi z avspuha, glas je skor tak k da bi laufou...ma pa še useen noče užgat... :BUA:

zanč sm pucou frgazr, sm ga lepo razstavu, pa nazaj sestavu tko k je...filtr za zrk je tud čist lep, svečka je nova...

ma kdo kšno idejo zakva neb užgau?

aja pa če dam prst namest svečke, se čut kr dobra kompresija, tko de ne vrjamem da bi biu bat kriu :huh: edin kar se spomnem je da bi blo lohko še narobe je mešanca bencin-zrak.

kšne idej? :? :cry:

lp

aja še to...takrt k mi je crknu, k sm ga gonu je blo tko, da so sam ubrati začel padat, pa k sm ga hotu užgat ponovn je pa nrdil pfff pfff :headbang: zdej pa tega ne dela več :rolleyes:

isto je men delal ko je zaribal, sm gonu pa enkat sam padat začel obrati, pol sem ustavu ob cesti, probal vžgat, iz izpuha pa samo puff puff, potem sem doma vzel dol izpuh in pogledal bat :cry: takoj vse jasno, tko da uzami dol izpuh, pa poglej bat kakšen je, če ima rise je sigurno zaribal

pa še gapiju se morm zahvalt za kupon :OK: sem dobil popust in sicer si mi prišparal 50€ :OK:

bom enkat prišel v roll bar pa dobiš za pijačo :D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gapi je lepo povedu 1x...da k zariba ni nujno da zagrab...loh da tud ne dela...pa bo žez čas zagrabil...meu frend isto...1x delala na 2 cilindra 1x na enga...pol je pa sam še na enga :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem saj men ni bat zagrabu, ampak zaribal pa je (stopljeni obročki), ampak če bi takrat zagrabu :doze: tut pomislt nočem kaj bi blo

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!